Jak ho zabavit - 11 měsíců?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Janous056
Povídálka 12 příspěvků 03.12.08 19:33
Jak ho zabavit - 11 měsíců?

Ahoj,

nedávno jsem zakládala debatu na téma záhadná teplota. Už máme příčinu. Nastoupila rýma a nejpíš dojde i na kašel. Malý je od rána nevrlý - krom 45 min na procházce a 1,5 h spánku pobrekává až hystericky řve celý den.
Chce jenom nosit, jenomže to už nezvládám… Bolí mě ruce, nohy, záda - no však to znáte.
Proto se ptám, máte nějaký fígl jak ho zabavit - super hračka, aktivita - už nefunguje ani zakázané věci, jako je rozhazovaní CD, hraní si s DVD atd.
Vím,že nejspíš budu muset vydržet až ty nejhorší dny přejdou, ale možná se mi nějaká rada vyplatí.

Děkuji moc
Jana

Reakce:
kačenka1
Závislačka 4222 příspěvků 04.12.08 10:58

Ahoj Jani,

u nás pomáhalo čtení v posteli,udržela jsem jí alespon chvíli v klidu a prohlížely jsme knížky a četly.to je u nás oblíbená aktivita dodnes.

tak držím pěsti a at jste brzy fit :wink:

Alenka
Ukecaná baba ;) 1938 příspěvků 04.12.08 19:34

Ahoj u nas to byly zvukove hracky v posteli a knizky. Mozna by pomohla nejaka nova hracka..Nebo vytahni varecky, naberacky, to u nas ted frci.

Endy
Závislačka 4874 příspěvků 04.12.08 19:57

Ahoj Janous,

At je marod brzy fit…

Kdyz uz nosis, zkus si pujcit treba satek nebo manduku, at te z toho noseni neboli cely clovek…

Klaru bavi navstevy (zkus si nekoho pozvat - samozrejme bez deti aby se nenakazily, nova tvar ho treba rozptyli) a koukani na videa na youtube - detske pisnicky, videa smejicich se deti…Pak je oblibena hracka kupa darkovych stuzek, s tou si taky vydrzi smodrchat dlouho, idelani je, kdyz jsou tam jeste nenacata klubicka…

Eilena
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 09.12.08 13:14

Ahoj no já Jonáška zabavím malováním … to už praktikujeme od jeho 7mi měsíců, knížky, bohužel ho baví mobil (z toho nejsem moc nadšená), večerníčky na DVD … nejlepší je krteček. Nebo zkus prstové barvy. Maluje se s nimi rukama a děti to děsně baví. Nejsou zdravotně závadné a jsou i nahořklé, aby dětem nechutnaly. Jen si musíš obalit místnost igelitem a nejlepší je malovat na zemi. Hážu ti sem kdyžtak odkaz na ty barvy:
 http://nejbaby.cz/…/detail/S304

Janous056
Povídálka 12 příspěvků 10.12.08 20:29

Ahoj,
už je nám dobře. Malování jsem taky zkoušela - už když byl zdravý. Jenomže on mi více snědl než napatlal na papír… Vařila jsem ty potravinářské.
Druhý den se dobýval do krabičky s barvami - tak jsem si myslela, že chce kreslit, jenomže on se chtěl najíst.....Od té doby jsem neměla odvahu to zkoušet znova…Možná ale zkusím ty cos navrhovala ty. Možná mu nepojedou…:-)
Jinak náš momentální hit je housenka od Fisher Price - doporučuji - třeba i hodinu vkuse mám klid a pak vyhazování a vhazování kostek do kyblíku…jakého­koliv.
Děkuji moc za tipy - třeba ty mašličky vůbec nejsou marné, budou Vánoce a dost jich zbude:-)
Mějte se pěkne
 J.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoce ve špitále! Třešničková zůstává v Istanbulu, návrat domů je v nedohlednu

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) zažije patrně nejsmutnější vánoční svátky... číst dále >

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >