Jak hubička u Avent - hrnku? :-)

1829
14.5.06 14:04

Jak hubička u Avent-hrnku? :-)

Zdravíme všechny :-)

Už hodně dlouho máme doma Magic cup od Aventu a stejně dlouho mi vrtá hlavou tahle otázka:
Jak mají Vaše děti tu hubičku, když pijí? Spíš nahoru nebo dolů? :-) Nevím, jak to líp popsat, ale věřím, že mě pochopíte… :-)

Dík

Hanka a Matýsek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
14.5.06 14:08

náš malej jí měl a má vždycky dolů-když je tam toho míň tak v případě,že by ji měl nahoře,tak by už neměl co sát a i tak mi dává hrnek k naplnění,když tam má ještě skoro 1/4 hrnku.
laura

• Citovat
  • Upravit
9868
14.5.06 14:26

Moje holky piji nahodne - Ada je dokonce takovy profik, ze miva hubicku i nakrivo. Jen kdyz je hubicka nahoru - jakoze ta vetsi cast naustku je smerem dolu od hubicky a nektera z nich foukne, tak obcas tou ventilacni direckou trocha obsahu vytece. Ale byva to jen troska, tak to neresim.
Lesina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
14.5.06 21:05

Spíš dolu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
440
14.5.06 22:03

taky jí míváme dolů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.4.14 20:24

Hubička Avent nám teče

Ahoj, prosím o radu. Začali jsme používat bílou hubičku od Aventu, ale pokaždé, když se holka při pití nadechne, tak z té dírky naproti hubičce vystříkne trocha vody. Je to větší kapka, ale když to odkápne při každém nádechu, je za chvilku celá mokrá. Zkoušela jsem jí to dávat oběma směry, ale žádný rozdíl. Hubičku jsme zatím použili tak třikrát, tak zničená snad být nemůže. Tušíte někdo, čím to může být a jak se toho zbavit? Nemůže to být třeba tím, že jsem savičku podědila? Je už tak dva roky stará, ale nebyla používaná, jen byla zavřená v krabičce… Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61
22.4.14 21:04

My měli savičku novou a dělalo nám to taky. Každý v mém okolí Avent vychvaluje a my s tím měli jen obtíže. I kojenecké lahve malému nevyhovovaly. Dudlíky strašně pískaly, když malý sál :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama