Reklama

Neprovedené vyšetření sluchu miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anetta
Ukecaná baba ;) 2466 příspěvků 27.02.10 20:54
Jak je to možné??

Ahoj holky..
Jak je možné, že se má u miminek do jednoho měsíce dělat vyšetření sluchu a nám ho nikdo neprovedl??
Malá má menší zvukovody, tak jsem myslela, že na to vyšetření máme jít kvůli tomu..ani jsem nevěděla, že se to provádí automaticky..
Teď jsme byli na ušním , nejen že tam byla nepříjemná sestra(či doktorka?) která byla na malou dost zlá, ale ještě nám div nevynadala, že jak to, že jako nespí???A jakto, že jdeme na vyšetření až teď, že se dělá do jednoho měsíce..A prej kde jsem rodila, já že v Kadani a ona, že je to snad jediná porodnice, kde se to neprovádí..a že jestli nebude příště spát (ikdyž si myslím, že když jí bude něco strkat do ouška, že jí stejně vzbudí.. ), že budeme muset jet do Prahy na uspání!
Do čtyř měsíců jsme měli hroznou doktorku, která vše léčila genciálkou..Tohle nám přece měla říct!
Stalo se vám někomu, že jste šli s miminkem na uspání kvůli napsání do papírů že slyší??
Já mám takovou zlost na tu doktorku!!Na ušní nám dávala poukaz na vyšetření doktorka na neurologii..
Jak je možné, že tohle může doktor opomenout a my kvůli ní teď budeme lítat po doktorech a malou zbytečně trápit :cert:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

derida
Extra třída :D 13114 příspěvků 27.02.10 20:59

Anetto, tak to nevím jak je to možné, nám to vyšetření dělali v porodnici ve Zlíně, přišla sestřička v noci, když malá spala a vyšetřila ji. Není možné, že to u vás zapomněli udělat??? nebo to nedělali nikomu?

PETRUCHA
Extra třída :D 12300 příspěvků 27.02.10 21:02

Ahoj já tedy nic o žádném vyšetření sluchu nic nevím, jestli něco takového někdo dělal tak to byl pediatr v rámci poradny, protože jsme nikde na ničem takovým nebyli a nikdo nic neříkal. Nebo že by to dělali už v porodnici?
Kde jsi přišla na to že má mimi malé zvukovody?

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 27.02.10 21:02

Ježiši, co to je zase za metody? 8-o

Naše doktorka zkoušela, jestli slyší tak, že poskakovala po ordinaci a tleskala (a Samík ji vesele ignoroval :lol: ), ale to až kdy? Tak ve 3 měsících? Do měsíce určitě ne. Nakonec se stejně ptala mě, jestli normálně slyší a reaguje na jemné zvuky. Pak na půlroční se mu dívala do oušek, jaké má zvukovody atd. Na ušním jsme ještě nebyli vůbec a rozhodně bych dítě kvůli vyšetření uší neuspávala.

Jo a když se mu zatím 2× do těch uší dívala, tak byl normálně vzhůru, měla jsem ho na klíně, držela mu ruce a hlavu a ona se jukla. Jiná ušní u vás není?

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 27.02.10 21:03

Jo, ledaže by to udělali v té porodnici, ale nikdo mi nic neříkal a jinak říkali všecko, na čem byl a jak to dopadlo… :think: :nevim:

Anetta
Ukecaná baba ;) 2466 příspěvků 27.02.10 21:04

já jsem byla na císaři v Kadani a tam se to jak jsem zjistila od té nerudné sestry prej nedělá…ale jak já to mám sakra vědět????To musím vystudovat dětského doktora, abych měla veškeré informace??? :cert:

derida
Extra třída :D 13114 příspěvků 27.02.10 21:06

No ono se to vyšetřuje nějakým přístrojem a musí být při tom naprostej klid, proto to dělají v noci a když dítě spí, aby netočilo hlavičkou. Ale taky mi přijde divné kvůli tomu dítě uspat :nevim: Zašla bych si za jinou ušařkou.

Anetta
Ukecaná baba ;) 2466 příspěvků 27.02.10 21:07

My jsme té sestře říkali, že víme že slyší a ona že co si myslíme my, nikoho nezajímá, že to musí být papírově potvrzené, jak moc slyší..
A malé zvukovody má v papírech jako menší VV. Ale já mám taky menší ušní dírky a vše ok.
Já si nedovedu představit, že kvůli tomu pojedeme do Prahy a tam jí budou uspávat??

derida
Extra třída :D 13114 příspěvků 27.02.10 21:08

Angua, je možné, že to vyšetření udělali a ani o tom nevíš.

derida
Extra třída :D 13114 příspěvků 27.02.10 21:09

Anetto, rozhodně to konzultuj ještě s nějakou doktorkou-doktorem. Já bych se teda uspání bránila.

Anetta
Ukecaná baba ;) 2466 příspěvků 27.02.10 21:11

No, právě že to dělají do jednoho měsíce, když dítě spí a je ještě malé..
Ale jak já to mám vědět??Na takové vyšetření mě má poslat doktorka!
Teď jsme tam byli v týdnu , malá se kroutila a ta kráva jí tahala za ouško..byla fakt zlá..měli jsme chuť jí čapnout a odejít..

pavlak5
Ukecaná baba ;) 1853 příspěvků 27.02.10 21:11

Stačí ,když je to vyš.udělaný do 1roku od narození,plošně se to všude neprovádí .Nás na to objednali v roce s tím ,že pokud budeme mít podezdření,že neslyší máme přijet dřív.Taky malej musel spát tak jsem s ním kočárkem hodinu objížděla nemocnici.Do ucha mu pak na střídačku šoupla sestra nějaké drátky, na počítači to pak doktorka vyhodnotila.Jo a to uspání se provádí kapičkama -nepředstavuj si to nějak dramaticky .

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 27.02.10 21:12

no tak ja si teda vubec neuvedomuji ze by male kdokoliv takove vysetreni delal..ani v noci ne..to bych vedela,byla jsem na nadstandartu a urcite bych si toho vsimla kdyby tam sestricka prisla a delala nejake vysetreni.

Kathula 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.10 21:13

Nam to taky delali v porodnici, ne v noci ale v poledne, a malej musel spat. Strcili mu do ousek nejaky pristroj a ani se neprobudil, dalsi KO pak uz delala nase detska dr., tak jak psala Angua, tleskala, piskala, ale to bylo az nekdy kolem pul roku.

Příspěvek upraven 27.02.10 v 21:14

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 27.02.10 21:13
derida píše:
Angua, je možné, že to vyšetření udělali a ani o tom nevíš.

Jj, taky si říkám. I když mi sdělovali každou blbost… Ale je i možné, že jsem to zapomněla :think: V každém případě na ušním jsme nebyli, to vím jistě :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >