Neochutnává nožičky

Barnico
27.2.10 10:44

neochutnává nožičky

Ahoj holky, taky jste někdo měl miminko, které si neochutnává nožičky? Náš brouček má už 7 měsíců, sáhne si na chodila - občas je i drží a propíná nožičku, ale nestrká si je do pusinky.
Myslela jsem, že to musí dělat všechny děti…
Jinak ještě neleze, snaží se podsouvat kolínka, ale je dost tlusťonký tak mu to nejde…
Bára

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

55166
27.2.10 10:58

Ahoj…Mates taky nohy moc „nedlabe“ :lol:
občas ano,ale málo…
A teprve v 9 měsících se začal plazit a ted v týdnu začal po kolínkách.
Taky je buřtík… :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3963
27.2.10 11:28

Já ani můj brácha jsme to prý nedělali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
27.2.10 11:33

Prostě je to estét už od narození :lol: :lol: :lol: Ne všechny děti si cucaj nožičky, když to vezmu z okolí, tak jsou to spíš vykjímky, co to dělaj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16291
27.2.10 11:38

Naši trpaslíci taky nehlodají nožičky :) Kubas ten si s nimi ani nehrál, Dáda jo, ale víc než chytat se za ně ho nějak nenapadlo dělat a přijde mi že je snad ani tak vysoko dát nezvládne… Alespoň ne bez drobných obtíží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11835
27.2.10 12:24

Náš malej to taky nedělal..párkrát to zkusil,ale nijak ho to nezaujalo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20300
27.2.10 12:50

naše malá to taky nedělala.. :wink:
ale ted si tu nožku občas do pusy dá, hlavně když ju oblíkám.. :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Barnico
27.2.10 14:58

Tak to jsem ráda, že nejsme taková vyjímka. Moc pružnej tedy není, ale už je to hokejov fanoušek jááágrrr už volá docela obstojně :pankac: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
mirunka 007
27.2.10 15:01

Tak to jsi mě fakt dostala!!!To ti opravdu dělá starost, že soi tvé mimi nestrká nohy do pusy, když to dělá většina dětí? To jsem docela zvědavá,jak se srrovnáš s tim až nebude ještě mluvit a osattní už jo, až nebude ještě jezdit na kole a tvoje ne. Nezapomen, že každé mimi je idndividualita :roll: a neřeš blbiny :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Barnico
27.2.10 15:02
Petra Z píše:
Ahoj…Mates taky nohy moc „nedlabe“ :lol:
občas ano,ale málo…
A teprve v 9 měsících se začal plazit a ted v týdnu začal po kolínkách.
Taky je buřtík… :-D

Ahojky, už jsme se potkaly, že? No u nás to na plazení taky moc nevypadá :think: Tak alespoň můžu zatím sedět u PC a nemusímho honit po baráku :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Barnico
27.2.10 15:05
mirunka 007 píše:
Tak to jsi mě fakt dostala!!!To ti opravdu dělá starost, že soi tvé mimi nestrká nohy do pusy, když to dělá většina dětí? To jsem docela zvědavá,jak se srrovnáš s tim až nebude ještě mluvit a osattní už jo, až nebude ještě jezdit na kole a tvoje ne. Nezapomen, že každé mimi je idndividualita :roll: a neřeš blbiny :lol:

Ne, neřeším blbiny, jenom mě to napadlo, už mám druhé díďo tak je dost porovnávám - nevím,proč si pořád myslím, že by se měly vyvíjet stejně :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
mirunka 007
27.2.10 15:15

Ale jo,člověk má tendenci ty děti pořád srovnávat…ale tohle mi fakt připadá vtipný, to žužlání nohou :-D Já mám kluka a holčíčku a to je prostě nesrovnatelný. Jeden nikam nelezl,druhý jak mohl byl ve výšinách, jeden mluvil v roce, druhý mlčel jak ryba, jeden na mě visel , druhý byl nezávislák, jeden měl všechno hned v puse a druhý by v životě cizí věc do pusy nestrčil…Takže co se týká srovnání, mám také své zkušenosti a závěr jediný - přestat srovnávat, protože to pak by člověk snadno sklouznul k takovému tomu - hele to když bráška byl jako ty, tak už to uměl … a to by nás ta asi děcka moc nemilovala

• Nahlásit
  • Citovat
10983
27.2.10 15:51

Mně to divný nepřijde.Mám dvě děti,a ani jedno to nedělalo.A ani jsem neslyšela,že by to dělalo víc dětí.
Takže žádnej stres :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55166
27.2.10 16:43

Barnico…já už si jen tak neposedím…jen když spí :-D
tak užívej klidu,pak to jde ráz na ráz :-D :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
27.2.10 19:42

Markétka to taky nedělá, je jí 8 měsíců. Maximálně si stáhne ponožku a strčí do pusy tu :lol: .
Starší Zuzanka nožky cucala. Nemá cenu srovnávat, u mě je každá úplně jiná skoro ve všem, nejenom v cumlání tlapek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama