Reklama

Jak jste se rozešli?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jennyf
Nováček 5 příspěvků 13.07.18 08:30
Jak jste se rozešli?

Ahoj vsichni,
snad toto tema nikoho nejak nepobouri a doufam, ze ma otazka nezni moc detinsky, ale zajimalo by me, jakym zpusobem jste se rozesli se svym partnerem/par­tnerkou? A pripadne z jakeho duvodu? :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.18 08:39

Ja se s jednim z mych byvalych partneru vlastne ani nerozesla. Resp on se mnou se nerozesel - prestal psat, volat, nezvedal telefon, neodpovidal na smsky a maily a na zvoneni doma nereagoval. A to mu tahlo na padesat a mel vysokou technickou… 8o :roll: :roll: :pocitac: :zed:
Nekterym lidem, i inteligentnim a ocividne jednu dobu i dost zamilovanym, do hlavy a do duse proste nevidis a jejich myslenkove pochody i po letech nepochopis… :think: :roll:

Huk
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 13.07.18 08:40

Nejlepší je na rovinu si promluvit - bylo to hezký, ale končím, protože… Nic nevyčítat, zbytečně neubližovat, jen konstatovat a vysvětlit.
Když o tom přemýšlím, tak většinou jsme stejně oba už nějaký čas věděli, že to je konci spěje. Jo a taky jsem si to většinou vyříkali při dlouhé procházce v lese.

mrav
Extra třída :D 14548 příspěvků 13.07.18 08:41

Pamatuji si na svou první holku. Tam byl problém v tom, že mi nedokázala říct, co jí na mě vadí. Ve spojitosti i s tím , že byla příliš mladá… Ale rozchod proběhl dost drasticky - nechci se o tom zmiňovat. Nakonec mi to i pomohlo - žádné rozchody už tolik nebolely. Jedna rada pro všechny - i když toho druhého máte hodně rádi, žijte i svůj život..

Lekninka91
Extra třída :D 10226 příspěvků 13.07.18 08:43

takhle :lol: :lol: :lol: https://www.youtube.com/watch?…

Zorbas
Ukecaná baba ;) 1809 příspěvků 13.07.18 09:02

Vzdycky osobne- promluvit si a dustojne se rozloucit. Jeden me teda predbehl, kdyz jsem se s nim ten den chtela osobne rozejit, tak mi to on napsal v sms :mrgreen: a posledni (uz jsem ho mela dost + jsem si nasla nynejsiho manzela), tak ten to nejak nechtel pochopit, dolezal a vyhrozoval, tak na nej jsem musela pak uz drsne jako nejaka mrcha jsem na nej kricela veci, abych mu ublizila a uz dal pokoj :oops: :roll:
Ale proste sms nebo dopisy, telefony mi prijdou na rozchazeni ubohy…

Nairol
Echt Kelišová 8808 příspěvků 13.07.18 09:03
@Anonymní píše:
Ja se s jednim z mych byvalych partneru vlastne ani nerozesla. Resp on se mnou se nerozesel - prestal psat, volat, nezvedal telefon, neodpovidal na smsky a maily a na zvoneni doma nereagoval.

Umrel…? 8o

Emimin7
Echt Kelišová 8159 příspěvků 13.07.18 09:05

V dobrém. Chtěla dítě, já ne.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.18 09:07

Vždycky jsem si našla někoho jiného a pak jsem mu to řekla nebo se to dozvěděl sám. Vždycky, když vyprchala zamilovanost, tak jsem zjistila, že ten člověk je vlastně hroznej blbec :nevim:
Vím, že by to šlo líp, ale já jsem hold takováhle mrcha :lol:

Deja-vu 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.18 09:12
@Emimin7 píše:
V dobrém. Chtěla dítě, já ne.

a pak ses ocitl na emiminu, život je někdy vtipný :) :mrgreen:

Deja-vu 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.18 09:13
@Anonymní píše:
Vždycky jsem si našla někoho jiného a pak jsem mu to řekla nebo se to dozvěděl sám. Vždycky, když vyprchala zamilovanost, tak jsem zjistila, že ten člověk je vlastně hroznej blbec :nevim:
Vím, že by to šlo líp, ale já jsem hold takováhle mrcha :lol:

holt jsi no, snad ti to karma neoplatí :) :mrgreen:

Emimin7
Echt Kelišová 8159 příspěvků 13.07.18 09:14
@Deja-vu píše:
a pak ses ocitl na emiminu, život je někdy vtipný :) :mrgreen:

Ta ironie. :think:

terien
Kelišová 7472 příspěvků 13.07.18 09:26

Já se rozešla upřímným rozhovorem, se mnou se vždy partner rozešel po SMS. Jednou dokonce i když seděl ve vedlejší místnosti :nevim: jsou věci které nikdy v životě nepochopím.

malá_holka
Závislačka 4987 příspěvků 13.07.18 09:27

s prvním hned po sexu, ještě byl ve mě. strašný drama pak nastalo :roll: druhej se mnou a drama nastalo taky :mrgreen:

malá_holka
Závislačka 4987 příspěvků 13.07.18 09:28

@terien možná je to po sms lepší, vlastní zkušenost no :roll:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama