Jak mám uspat dítě ve své postýlce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Makvik
Povídálka 13 příspěvků 06.09.19 20:28
Jak mam uspat dite ve ave postýlce?

Uz jsem hotová pouštím usinačka, hvezdicky na strop zkouším ležet u postylky držet za ruku, odejít nechat ji vyřvát hladit po hlavice a mezi očičkamá i esvilovu metodu ale ta moje prdelka prostě sama v postýlce neusne mate naky ještě naky tip nebo trik jak to uz zvládnout? Kdyby nám ne cestovala po ložnici a byte tak mi spani s náma ani moc nevadí

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
janickaIII
Závislačka 4608 příspěvků 06.09.19 20:30

@Makvik a kolik ji je?

Netopirek
Extra třída :D 10476 příspěvků 06.09.19 20:39

Záleží na dítěti.
Nejstarší jsme museli uspat u nás a přenést.
Prostřední se musela nechat vyřvat (kdekoliv).
Nejmladší spala od začátku sama. Před měsícem ji chytila separačka. A buď musím sedět vedle její postele než usne, nebo ji mít u sebe v posteli.

Záleží taky kolik dítěti je.

Kelsey
Hvězda diskuse 46775 příspěvků 06.09.19 20:39

Mela jsem to jednoduche. Moje dite jsou neuspavaci. Stacilo polozit do postylky, dat pusu, pohladit. Pustit usinacka, na svetlo pri usinani jsem si je neucila a sla jsem si sednout nebo lehnout do postele za postylku. Proste bokem cekat a zachvilku spali.
Neuspavala jsem na rukach ani jednoho. Mela jsem i nehoupaci kocar (pro nekoho asi moc tvrdy), takze stacilo polozit, povozit a spali.
Akorat nejstarsi jsme si vzali po rotavirech kolem 15 mes. do postele a tam zustala rok, odmitala spat jinde.

Medičkaa
Kecalka 361 příspěvků 06.09.19 20:40

Syn bojoval s večerním usínáním skoro od začátku. Vždy měl období že na chvíli něco zabralo, ale nejdéle na pár týdnů, pak byl zase řev, vstávání… Nakonec jsem v jeho roce řekla že už dál prostě nemůžu, nebavilo nás trávit celé večery jen uspáváním a přestěhovali jsme syna do velké postele. Tam u něj ho vždycky uspim, stačí u něj chvilku ležet a říct třeba krátkou pohádku. Akorát v noci se ještě budí takže si mezi 1 a 4 ráno vleže k nám do postele. Kloudnou radu teda bohužel nemám, ale takhle jsme to nakonec vyřešili my, no…

Káťa19
Extra třída :D 14339 příspěvků 2 inzeráty 06.09.19 20:42

@Makvik kolik ji je a proc musí usinat sama?
mam deti 5r, 3r a 3m a ani jedno neusina samo. Usinas rada bez manzela, nebo radeji s nim?

Kačus82
Echt Kelišová 7747 příspěvků 06.09.19 20:42

Tak prvni usinal sam bezvadne a pak jsem sla do prace a vzala si ho do postele (18m). Od te doby se ho nemuzu zbavit (a vetsinou jsem byla stastna), az ted ve skole se nechava prekecat. Druhy si vezmu rovnou a budu ho nunat a u toho si proste neco delat ;)

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8494 příspěvků 06.09.19 20:58
@Kačus82 píše:
Tak prvni usinal sam bezvadne a pak jsem sla do prace a vzala si ho do postele (18m). Od te doby se ho nemuzu zbavit (a vetsinou jsem byla stastna), az ted ve skole se nechava prekecat. Druhy si vezmu rovnou a budu ho nunat a u toho si proste neco delat ;)
:srdce:
Kriss Tina
Extra třída :D 12224 příspěvků 06.09.19 20:59

A věk? Starší si od nějakých 2 let zaleze sam a spí, něčí přítomnost ho jenom rozptyluje. Mladší (4 měsíce) se musi uspat mimo, u nás v posteli, na míči, a potom přenést, když položím jen tak do postylky tak buď začne řev hned nebo kouká na kolotoč a řev je až za chvili :roll:

Alušáček
Závislačka 4041 příspěvků 06.09.19 21:00

@Makvik Postýlku jsem nepoužívala, nikdy jsem děti neucila usínat samotné.. Spaly s nama, usnuly u kojení nebo přítulený, obě postupně dorosrly do věku kdy spaly sami ve své posteli ve svém pokoji.

warita
Extra třída :D 12144 příspěvků 06.09.19 21:31
@Káťa19 píše:
@Makvik kolik ji je a proc musí usinat sama?
mam deti 5r, 3r a 3m a ani jedno neusina samo. Usinas rada bez manzela, nebo radeji s nim?

lol, ja tedy rozhodne sama. I celou noc preferuju spat sama. Kdyz ma manzel nocni, to se mi spi blaze.

My kolem nasi male delame cirkusove cisla, je docela rozmazlovana. Ale do postele si ji k nam neberu. Spi od porodnice ve svem.

jizvíková
Extra třída :D 13067 příspěvků 06.09.19 21:37

Vždycky usinali sami, všichni tři. Do postele, svítící želvu, nějaká ta ukolebavka a odchod, usnuli do 15 min. Myslím, že každý potřebuje svůj prostor na spaní

ocean.mama
Kecalka 387 příspěvků 06.09.19 22:46
@warita píše:
lol, ja tedy rozhodne sama. I celou noc preferuju spat sama. Kdyz ma manzel nocni, to se mi spi blaze.My kolem nasi male delame cirkusove cisla, je docela rozmazlovana. Ale do postele si ji k nam neberu. Spi od porodnice ve svem.
tak tak, co se manzela tyce - nejradsi bych postel pro sebe. Malej taky spi ve svem, jak postylce, tak pokojicku :palec:
Káťa19
Extra třída :D 14339 příspěvků 2 inzeráty 07.09.19 09:35

Já myslela ale to uspávání :lol:, jako, že je přirozené, že dítě nechce usínat samo.
Já uspávám děti na manželské posteli a pak je roznosím do svých postýlek a oni tam spí normálně do rána… ;)

warita
Extra třída :D 12144 příspěvků 07.09.19 12:37
@Káťa19 píše:
Já myslela ale to uspávání :lol:, jako, že je přirozené, že dítě nechce usínat samo.
Já uspávám děti na manželské posteli a pak je roznosím do svých postýlek a oni tam spí normálně do rána… ;)

jiste, pokud to dobre funguje, tak proc ne. Treba moje dcerka, kdyz si k ni lehnu, tak uspavam vice nez hodinu a neobejde se to v konecnem dusledku bez toho, abych na ni ke konci uz nekricela, ze si ma uz KONECNE lehnout a spat, nebo dostane pres prdelku, protoze toho zacinam mit dost. Jak tam s ni jsem, chce si povidat, vrti se, chce napit, chce curat, chce toto tamto, stale neco vymysli. Pak se mnou smlouva, ze jeste nechce spat, ONo bude uz 10 a ona jeste furt nespi.

Kdyz ji odnesu do jejiho pokoje do jeji postylky, povim pohadku, pohladim, prikryju, tak do 20min nejpozdeji chrni. Zalezi na dni a stupni unavy samozrejme.

Ted jsme na dovolene a spime vsichni v jednom pokoji. Ona ma svoji vlastni postel, ale je tu s nami, takze jako bychom byli s ni v jedne posteli a je to narocne. Uz toho zacinam mit plne zuby, takova je pravda. Kazdy vecer smlouvani na hodinu plus aby spala. Pritom fyzicke aktivity tady ma vic nez dost, takze nedostatkem unavy to zcela urcite neni. Ah jo…

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama