Miminko a spinkání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 22:13
Mimi a spinkani

Ahojky mám 4,5 měsíční mimi a už měsíc mi neusne jinak než zavazana v hadrove plence (pro rejpaly neutahuji hodne, většinou se z toho ze spaní vyvlekne) a u toho musimee houpat v kočárku jinak jsou scény klidně celou noc, celou dobu spinkala v postylce normálně ale teď nějaký zvrat a neusne myslite ze se to ještě nějak naučí? :srdce:

Reakce:
Janli
Extra třída :D 10118 příspěvků 07.08.19 22:23

To víš, že jo. Spánkový a usínací potřeby se u dětí mění častěji než dubnový počasí. Najdeš fígl jak uspat a za čtrnáct dní je všechno naopak.

Bony12
Povídálka 21 příspěvků 07.08.19 22:31

Jo přesně, mění se to… Taky byl malej zvykej spát normálně v postýlce a pak jsem musela jak blazen chovat v ruce a hodit po pokoji a pak taky změna, spaval zase normálně sám bez chování. Spíš jsem si řekla že usne i bez chování, postýlku mám vedle postele takže…
A byla jsem Teda ráda chovat třeba třikrát po půlhodině a při pokládání do postýlky měl oči dokořan. :mrgreen: 8o

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 22:32
Mimi a spinkani

Děkuji :heart:

tini
Ukecaná baba ;) 1643 příspěvků 07.08.19 22:56

V klidu.Moje dcera potrebovala zavinuti dokonce 9mesicu, byla sice nedonosena, ale to pak poznas, ze uz nechce. Hodne jsem vyuzivala dlouho fen na uspavaci, to nas dost zachranilo, ze jsem vozila v kocaru doma jen pri nemoci nebo tak. Mela jsem kamaradku, co uspavala v aute :-) Maminky spavcu te nepochopi, ale clovek to potrebuje nejak prezit

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 22:58

@tini já si myslím že nechce už teď, vzteka se. i u toho nez závažu pak stichne a třeba se smeje, ale jinak prostě neusne, rozhazuje rucickama škrábe se a to ji budi,

janickaIII
Závislačka 4578 příspěvků 07.08.19 23:33
@Anonymní píše:
@tini já si myslím že nechce už teď, vzteka se. i u toho nez závažu pak stichne a třeba se smeje, ale jinak prostě neusne, rozhazuje rucickama škrábe se a to ji budi,

Neboj, zavinovani ji neuskodi (pokud to delas s rozumem). A jak pisou nahore usinani se opravdu muze menit ze dne na den.

Niki100
Povídálka 25 příspěvků 07.08.19 23:36
@janickaIII píše:
Neboj, zavinovani ji neuskodi (pokud to delas s rozumem). A jak pisou nahore usinani se opravdu muze menit ze dne na den.

Jak to jako myslíte s rozumem? Zakladatelka snad ví co dělá, ne?

Ivet18
Povídálka 22 příspěvků 08.08.19 00:24

Ja bych na zavinovani nevidela nic spatneho, kdyz se ji to libi-proc ne ;-) deti se porad meni, meni se jim vnimani, ze zacatku nevnimaji nic, pak cim dal tim vic, je teda mozne, ze potrebuje nejakou pozornost, aby se necitila sama, neco co ji uklidni.. nenaucili jste si ji treba nechtene na houpani vecernima prochazkama, z kterych jste upustili? Pro deti je tenhle svet moc velkej, zavinovani jim dava pocit bezpeci. Jestli z nejakych duvodu nechcete zavinovat, nam se dobre osvedcilo hnizdecko, meli jsme ho od narozeni, tak nevim, jak by to bylo bez nej, ale je to fajn vec, ikdyz pro tak stare dite uz je asi hnizdecko male. Nebo treba nektere deti uklidnuje tzv bily sum, jsou specialni hracky s tim, nebo je to i treba na youtube, ikdyz ja nejsem zastancem davat moc k hlave detem telefon, ale treba to zkusit a pak koupit nejakou tu hracku, kdyby se to osvetcilo…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.19 00:27
@Ivet18 píše:
Ja bych na zavinovani nevidela nic spatneho, kdyz se ji to libi-proc ne ;-) deti se porad meni, meni se jim vnimani, ze zacatku nevnimaji nic, pak cim dal tim vic, je teda mozne, ze potrebuje nejakou pozornost, aby se necitila sama, neco co ji uklidni.. nenaucili jste si ji treba nechtene na houpani vecernima prochazkama, z kterych jste upustili? Pro deti je tenhle svet moc velkej, zavinovani jim dava pocit bezpeci. Jestli z nejakych duvodu nechcete zavinovat, nam se dobre osvedcilo hnizdecko, meli jsme ho od narozeni, tak nevim, jak by to bylo bez nej, ale je to fajn vec, ikdyz pro tak stare dite uz je asi hnizdecko male. Nebo treba nektere deti uklidnuje tzv bily sum, jsou specialni hracky s tim, nebo je to i treba na youtube, ikdyz ja nejsem zastancem davat moc k hlave detem telefon, ale treba to zkusit a pak koupit nejakou tu hracku, kdyby se to osvetcilo…

Dekuji za radu, mě jde o to že sama. v postylce neusne a řve, ani v kocarku neusne když není zavazana ale když ji začnu vázat tak to.jsou scény az ji tečou slzicky protože nechce ale já nevím jak.jjnak.uspat.ani na ruce nefunguje:(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.19 06:17

Já vždy čtu o tom uspávání tak děkuji že jsme to dali a dcera usínala sama…v porodnici už jsem dala lehnout a spala. Ve 3m problém… byla jsem ta krkavčí zlá matka, ale prostě v postýlce plakala já docházela co minunu dvě podala dudlík usla tak po 15-20m, trvalo to tři dny a zase usínala sama bez problému. Díky bohu.

Váš příspěvek
Reklama