Jak máte určený styk s čtyřletým?

Anonymní
5.3.21 18:43

Jak máte určený styk s čtyřletým?

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jak máte určený, nebo dohodnutý styk s otcem. Četla jsem, že se dává víkend 1 ta 14 dní + jeden den odpoledne v tom týdnu kdy neni dítě u otce. A co vánoce a prázdniny? Kolik dní? Jak to máte vy? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
K82
1555
5.3.21 18:53

Dcera jezdí od tří let k otci doposud (téměř 8ji je) stále stejne a to 2dny v týdnu jeden týden a 4dny v týdnu ten druhý, kdy je tam i o weekendu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68555
5.3.21 18:56
@Anonymní píše:
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jak máte určený, nebo dohodnutý styk s otcem. Četla jsem, že se dává víkend 1 ta 14 dní + jeden den odpoledne v tom týdnu kdy neni dítě u otce. A co vánoce a prázdniny? Kolik dní? Jak to máte vy? Děkuji

ob víkend pátek až pondělí a každé úterý a čtvrtek i s nocí.
Vánoce na střídačku, silvestr obvykle 4-5 dní společně. Prázdniny na dohodě, s tátou jsou obvykel 2-3 týdny, se mnou 3, zbytek nějak babičky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2306
5.3.21 19:23

Od dvou let dosud kdy je synovi 9. Co 14 dni jeden víkend (pa-ne), Vánoce i Silvest se stridame, prázdniny na dohodě. Bydlíme od sebe 150km

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.3.21 19:26

Ne 4lety ale od 5 let syna jak se to komu hodí, takže dohoda

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.3.21 19:31

Ahoj my nemáme upravený styk, děti jsou v mé péči a k otci chodí kdy má čas a volno v práci. Podle nás je střídavá péče to nejhorší pro děti, protože nejsou nikde doma.

• Citovat
  • Nahlásit
75952
5.3.21 20:51
@Anonymní píše:
Ahoj my nemáme upravený styk, děti jsou v mé péči a k otci chodí kdy má čas a volno v práci. Podle nás je střídavá péče to nejhorší pro děti, protože nejsou nikde doma.

Aha, takže když se to nazve neupraveny styk, tak je to spravne, kdyby to same bylo nazvane stridava pece, tak je to to nejhorší pro deti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5105
5.3.21 21:11
@Anonymní píše:
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jak máte určený, nebo dohodnutý styk s otcem. Četla jsem, že se dává víkend 1 ta 14 dní + jeden den odpoledne v tom týdnu kdy neni dítě u otce. A co vánoce a prázdniny? Kolik dní? Jak to máte vy? Děkuji

Já měl styk s dvouletým a čtyřletým od čtvrtka ráno do neděle večer v jednom týdnu a od čtvrtka ráno do pátku večer, prázdniny napůl, v létě po půl měsíci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat