Jak modelujete?

570
18.11.10 15:49

Jak modelujete?

Chtěla bych se zeptat, jak si hrajete s modelínou se svými dětmi? Po pravdě, moje modelovací schopnosti nejsou nijak exkluzivní, zvládnu tak sněhuláka, hada, šneka, prasátko… vyválet a vykrájet tvar… ale nevím, co s dětmi? Obě je nejvíc baví modelínu vzít a roztrhat na malinký kousíčky. Tom je ještě mrňavý, od toho neočekávám, že by měl vyválet hada nebo vykoulet kuličku. Ale Lindu to neba. Jak vlastně děti v tomhle věku nebo i mladší/starší tvoří? Podotýkám, že mě nezajímá nákup cukrárny nebo popkornovače :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1853
18.11.10 16:18

ahoj marti tak u nás to je tak já udělám z košíček a Mára tam ty trhaný kousky dává jako jablíčka to je celý .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3390
18.11.10 16:21

:mavam: začali jsme postupně stylem:
já udělám košíček, oni dělají jablíčka
já zahrádku, oni jahůdky, dort ozdoby…
teď Lucinka dělá hady, stromečky s větvemi sama šla bych po základních tvarech…
nejdřív trhání, pak mačkání, kuličky, žížalky (pro rybičku do rybníčku), placky,…
ale vždy vlastně v tom duchu, že já udělám nějakou základnu a holčičky doplňují, Clariska deformuje :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2040
18.11.10 17:05

U nás taky modelína končí vždy užmoulaná na malilinkatý kousíčky. Modelovat se Anežce moc nechce, ona radši vodovky a nebo nůžky a lepidlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6990
18.11.10 19:02

My jsme koupili sadu na modelování, ne žádnou cukrárnu nebo chobotnici, ale vykrajovačky, váleček, lis apod. S tím se holky zabavěj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Reklama