Jak na výtok?

Anonymni
10.9.08 13:39

Jak na výtok?

Ahoj holky,

píšu anonymně, toto téma je pro mě dost intimní. Měla bych na vás dotaz, pokud některá máte zkušenost…měla jsem dost svědivý a bělavý až růžový výtok (ale to mohlo být způsobeno špiněním po MS), v pondělí jsem si vzala večer čípek Canesten (takový, co je ten 1 v balení a píšou, že by měl stačit), ale 100% to nepomohlo, svědění, i když už v mnohem menší míře, přetrvává. Jak je to s výtokem nevím, s prominutím pořád ze mě vycházejí bělavé zbytky toho čípku. Myslíte, že si mám zkusit vzít ještě jednou ten stejný čípek, nebo třeba zkusit něco jiného - Gyno Pevaryl apod.?
Děkuju moc za radu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

192
10.9.08 13:46

Ahoj anonymni, nemusis se za svuj problem stydet. Problem s vytokem mela snad kazda zenska. Jedinou radu, kterou ti dam, je zajit ke gynekologovi. Ten by mel poznat co mas za problem a na:,–(it vhodnou lecbu. Je potreba se nestydet a vsechno mu rict. To jsem ti asi moc nepomohla, co :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
394
10.9.08 16:07

Občas jsem s tím taky bojovala, dr. vždycky udělala stěry a říkala, že to nic není. Mě pomohly tea tree čípky, teda nejsou to čípky jsou to takový tubičky s gelem a jsou asi 4. Nevím jak se jmenují. Ale pokud to svědí, tak si radši skoč k doktorce, řeší to tam dnes a denně :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.9.08 16:10

Určitě bych zašla na gynekologii,nestydět se a okamžitě vyrazit.Není to příjemné,ale výtoky dokáží do budoucna zadělat na pořádný průšvih.Opravdu to chce zaléčit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1652
10.9.08 16:18

radím zajdi za gynekologem..tohle opravdu řeší dnes a denně, zdaleka nebudeš s takovým problémem sama…

svědění, výtok, bělavé zbytky (zvlášť pokud to vypadá jako takový tvaroh)…by mohly býti místo zbytků čípku kvasinky… opravdu je lepší to přeléčit, případně i partnera…

Z.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
10.9.08 19:26

Já vím holky, že by bylo nejlepší na gyndu, počítám s tím, že kdyby se to nezlepšilo, tak k dr zajdu, jenže zítra je tam jenom dopoledne, to nemůžu, a v pátek ani v pondělí tam není. A kdoví, jestli by mě v úterý tak narychlo vzala, mívá tam strašně narváno. Takže to chci zkusit sama, abych se přes víkend „netrápila“ :)

• Nahlásit
  • Citovat
6531
11.9.08 15:47

AHojky, už několikrát jsem četla že hodně pomáhá bílý jogurt lžičkou rovnou dovnitř a zbytek sníst, samo že jinou lžičkou. :o)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
129
11.9.08 23:04

Ahoj, mně pomohly čípky gyno-pevaril, ale samozřejmně, že doktor je na prvním místě. Hlavně se ,,dole" udržuj v suchu a nepoužívej silonový kalhotky, radši bavlněný. Bude to znít trochu ulítle, ale mně taky pomohlo vyholení… :lol: Po porodu si taky nedáte vložku s igelitem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.7.13 15:41

Aplikace Femigelu

Ahoj bude mi 14 a mám vytok, prosim vas jak se zavadi femigel? To si jako na jedno použití cely ten obsah jedne tuby tam dovnitř vymáčknu? :D :oops: a musím se předtím nebo potom sprchovat? asi blby dotaz… vim ale prosím :think:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama