Bradavice na genitáliích

Anonymni
30.8.08 10:16

Bradavice na genitáliích

Zdravím. Moje 19tiletá neteř má bradavice na genitáliích a její gyn. doporučila jakousi mast za 2500,–. Pokud po 10ti dnech nezmizí, zmrazí to a odškrábne-prý bolestivé. Ještě jí řekla, že by se měla nechat očkovat proti rakovině děložního čípku, že těma bradavicema se jí tam dostali ty viry. Její matka jí radí, mast nekupovat, očkování nepodstupovat, což mě šokovalo. Já radím věřit doktorce, ale také vím, co doktor, to názor. Proto Vás moc prosím, zda nemáte s tímto vlastní zkušenost a jak postupovali Vaši lékaři. Omlouvám se za zdlouhavost, snad jsem to napsala srozumitelně. Děkuji moc, hezký víkend všem. Hama

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
792
30.8.08 18:21

Určitě bych navštívila ještě jiného gynekologa - pokud tomu svému - nedůvěřuje. Klidně na nějaké klinice. Očkování bych podstoupila stoprocentně. Přibližně 3tisíce korun hradí do 26 let pojištovny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
30.8.08 20:51

Ahoj,
tak ja by som bola za kupit mast a pouzivat, a ockovanie neabsolvovat. Hlavne preto, ze ockovanie ma zabranit pripadnej infekcii tym virom, ktory sposobuje rakovinu delozneho krcka aj bradavice. Preto sa doporucuje ockovat dievcata, ktore este nemaju sexualne skusenosti.

Osobne by som urcite ziskala este jeden odborny nazor, ked sa na zaklade dialogu so svojou dr. nevie slecna rozhodnut a hlavne, ked nechce podstupit liecbu, co jej dr. predpisala! To hovori dost same za seba o dovere voci dr.

Dufam ze som poradila.

Neprihlasena Leg.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymni
30.8.08 21:54

Díky za názory. Konzultace s jiným odborníkem bude asi opravdu nejlepší, důvěra nedůvěra. Mast už zakoupila, tak bude mazat. Hama

• Citovat
  • Nahlásit
20300
1.9.08 12:09

Já tedy nemám na přirození bradavice, ale mám v tříslech několik kožních klků, takových výsupků, jsou placaté, úzké a do 5mm. Udělalo se mi to při těhotenství a gyndr mě kontroloval, jestli to nejsou ty infekční bradavičky, ale ne

Jak jsi psala o odstranění - měla jsem jeden z výstupků v tříslech větší a protože jsem šla zrovna na vypálení bradavice na ruce, tak mi kožařka vzala i to v třísle - nevypalovala, ale umrtvila to místo injekcí, vyřízla a „zatavila“, ani se to nešije, jen to přelípla náplastí a druhý den jsem už mohla normálně do sprchy. Bolelo to chvíli a míň než ta na prstě, abych řekla pravdu.

Podle mě ať maže mastičkou, jestli to pomůže tak bezva a když ne, tak to vyříznutí není až tak bolestivý jako dusík, ale zas nevím, kolik tam toho má a jestli bradavice jde místo vypalování i vyříznout.

o očkování bych se taky asi poradila ještě u jiného doktora, jak už někdo psal, to očkování má zabránit právě chycení toho viru, když už v těle je, tak nevím, jestli to je ještě aktuální

Sandra

Příspěvek upraven 15.10.16 v 17:22

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
20.4.09 21:18

Ahojky, nevíte někdo jak se jmenuje ta mast za 2500,– jak o ní psala zakladatelka? já byla dneska na gynekologii, udělali se mi 2 bradavičky, dostala jsem na to Duofilm na kterým píšou nepoužívat na genitáliích?! tak nevim jestli mám používat…

• Citovat
  • Nahlásit
24508
5.6.09 10:57

Teda já nevím, ale mě na genitální bradavice - condylomata, doktorka doporučila nejprve sedavé koupele v hypermanganu, ty nepomohly, tak jsem šla do nemocnice na zákrok, kde mi je pod celkovou narkozou vyřezávali, v nemocnici jsem byla přes noc a doktorka mě shledala zdravou. Pak jsem změnila gynekologa a ten mi oznámil, že milé bradavičky mi přinesly HPV virus a že bych měla uvažovat o očkování protti rakovině děložního čípku, pravidelně 2× do roka mi dělá stěry a kontroluje čípek. Ted teda nee, když jsem těhu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
annnnnnnnn
28.3.10 21:04

gen.bradavice

před rokem jsem si našla přítele a během první poloviny roku se mu v oblasti genitálií objevily bradavice, hned mi bylo jasné, že to může byt infekční a tak jsem se informovala na internetu, oč jde, že se to samozřejmě šíří pohl.stykem. a mě se to pořád nedělalo. nedávno jsem narazila na stránku, kde bylo očkování - Silgard - proti rakovině děložního čípku a s tím související bradavice způsobené HPV - a tím jsem očkovaná a proto doporučuju jednoznačně se nechat očkovat!nikdy nevíte kdy se to bude hodit!!!

• Citovat
  • Nahlásit
Jakub2
5.6.11 23:47

prosím o radu

Ahoj rád bych měl víc informací a proto se chci zeptat. Už to bude asi půl roku co nemám partnerku a zjistil jsem že se mě kolem penisu i na něm začínají vytvářet drobné výstupky předpokládám že to jsou bradavičky protože moje bývalá přítelkyně je měla a poté podstoupila již zmíněné očkování proti viru HPV a používala také tu mast. Jakým způsoben se toho zbavují muži. jakým způsobem se toho zbavil váš přítel. Předem děkuji za radu

• Citovat
  • Nahlásit
4554
6.6.11 00:16
Jakub2 píše:
Ahoj rád bych měl víc informací a proto se chci zeptat. Už to bude asi půl roku co nemám partnerku a zjistil jsem že se mě kolem penisu i na něm začínají vytvářet drobné výstupky předpokládám že to jsou bradavičky protože moje bývalá přítelkyně je měla a poté podstoupila již zmíněné očkování proti viru HPV a používala také tu mast. Jakým způsoben se toho zbavují muži. jakým způsobem se toho zbavil váš přítel. Předem děkuji za radu

Musíte jít na urologii a Váš doktor si s tím poradí. Buď se vypalují, nebo se odstraňují chirurgicky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10596
6.6.11 13:03

já co pracovala v nemocnici tak na gen. bradavicky alias kondylomata doporucovali Wartec krem stoji cca 500kc,a jist hlivu ustricnou ta je na imunitu zevnitr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Cinkilinki
8.6.11 19:56

Lékařka má pravdu. Mně na papilomavirové bradavičky zabralo právě až očkování - musím zaklepat, že po vakcíně Silgard už několik let nevím, co bradavičky jsou. Navíc to chrání i proti rakovině děložného čípku. Já se divím, že to máma té slečně už nezaplatila, kdybych měla dospívající dceru, neváhám - já sama jsem dostala očkování od mámy k narozeninám (a to až ke 30., ale očkování zafungovalo, i když hlavní cílová skupina původně byla do 25 let).
Někomu to může připadat drahé, ale je to stejná cena jako letní dovolená u moře, a na té já teda už 10 let nebyla. Je to otázka priorit. Navíc u dospívajících přispívají pojišťovny. :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Verysek20
30.8.11 21:19

Dobrý den. Před třemi lety jsem s tímto onemocněla, tedy zřejmě to na mne nanesl nějaký můj partner když mě bylo tak 15/16let a neměla jsem zdání o tom, že něco takového mám…Až v 18letech mě donutily hrozný bolesti v podbříšku jít na gynekologii a tak jsem byla u doktora a ten mi řekl, že to kolik toho mám v sobě v životě neviděl, takže mě napsal doporučení ihned do nemocnice…
Nevím, zda mě to vypalovaly nebo škrábaly ale byla jsem v nemocnici v Mostě a nemohu si stěžovat. Byla jsem né na malém sále ale na velkém a samozřejmě pod narkozou. Nevím, jak dlouho to asi trvalo ale dlouho ne. Když jsem se pak probrala na dospávačce, tak jsem se bála pohnout, že to bude bolet ale až pak na pokoji jsem to zkusila a žádná bolest, opravdu ani trochu, jen jsem kapku krvácela a to bylo vše a pak druhý den mě pustily domů.....

Je lepší ten zákrok, si myslím teda…Bradavičky, to není legrace, může z toho mít rakovinu čípku a také to přenaší na ostatní partnery ale to asi bude i po zákroku…Já jsem se nechala očkovat a vyšlo mě to asi na cca 8tis, což v dnešní době není sranda. Teď jsem v pořádku, mám jen neustále výtoky ale toho se už asi nezbavím a i když jsem bez bradaviček, tak v sobě mám ten virus (nevím teď jak se jmenuje)v krvy a přenáším to i tak..Hned se neudělají u partnera ale až tak po cca 3 měsících. Mamince děvčete o kterém se tu píše raději domluvte, já měla štěstí a když se to zanedbá, rozlézá se to a nedej bůch aby se to dostalo na děložní čípek… Samo to nezmizí jen se to bude roznášet a tím vyšší riziko že se oběví rakovina… Tady se o tom něco dočtete… http://www.hpvinfo.cz/ …Omlouvám se za možné chyby nebo přeházené věty…Pospúíchala jsem a tak to pak vypadá…

• Citovat
  • Nahlásit
Verysek20
30.8.11 21:23

Ahojky, stačí jít na kožní, tedy pokud je toho málo…
Přítelkyně to může přenášet i po zákroku, má ten virus už v krvy ale inkubační doba na to je mám dojem 6měsíců…Můj partner šel na kožní a ona mu to jen nečím mázla a třeí den to měl pryč a pak jde až zase za 15dnů a pak už nic…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.8.11 21:52

Teď to tady čtu a trochu mě mrazí po zádech.Přítel má na penisu klasické asi 2,3 bradavice - ne nijak velké.
Je to hodně špatné? 8-o

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama