Jak naučit miminko spát jinde

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zoufalec1
Nováček 5 příspěvků 28.08.19 10:36
Jak naučit miminko spát jinde

Zdravím maminky, jdu si k Vám pro radu. Máme půl roční holčičku a jde nám o to, že nechce spát, usnout nikde jinde než ve své postýlce. Kdysi ještě spinkala i v kočárku, ale to ze dne na den už taky ne :nevim: jde nám o to, že když je unavená a chce spinkat tak prostě ji to jinde nejde. Což je celkem na houby nemůžu sní přece být celé dny doma :roll: takže návštěvy u nás konci řevem a útěkem protože ona tam neusne, kočárek to je vždy půl hodina hysterického pláče než v něm nakonec usne ???? řekněte mi dá se nějak miminko naučit usínat i někde jinde? Nebo prostě musíme chodit co 2 hodiny domu z venku nebo návštěv aby se nám slečinka pěkně vyspinkala?

Reakce:
Veru1987
Ukecaná baba ;) 1801 příspěvků 28.08.19 10:40

A v nosítku neusne?

Aduš8
Kelišová 5487 příspěvků 28.08.19 11:00

Mně malý spal na návštěvách taky jen v nosítku. Stačilo navázat a trochu pohouoat a byl tuhý.

Zoufalec1
Nováček 5 příspěvků 28.08.19 11:03

No právě že ani v nositku to musí být joooo unavená aby v něm usla a chodit tak minimálně půl hodiny :(

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1801 příspěvků 28.08.19 11:04

A ona v té postýlce usíná sama?

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1898 příspěvků 28.08.19 11:04

Syn má 14M a taky jednu dobu spal jenom v postýlce… buď rada, ostatní zas řeší, ze jim v postýlce nespi :) ono to prejde. Syn taky v kocarku usnul třeba za hodinu, ale neřval teda, jen byl zvědavý a koukal a pak spal třeba 20 minut. Zlomilo se to zase v roce, kdy už v kocarku usne, když je unavený, ale musí stát a ne jezdit, protože když se jezdí, tak chce koukat. Takže ho dam do kocarku, dam dudlík, pustím lalanky, otočím, ať na mě nevidí a do 10 minut je tuhý. Za hodinu max teda vzhůru, protože jak je prikurtovany, tak si nemůže lehnout na bok, ale hodka dobra! Takže nezoufej na mysli, všechno se 100× změní. Syn doteď nejradši spi v postýlce, vyloženě se do ni těší, když je unavený, zachumla se a zapichne to i na tři hodiny 8o :lol:

Aradhell
Ukecaná baba ;) 1224 příspěvků 28.08.19 11:06

A kolikrát denně chodí spát? Já dávala spát jen jednou po poledni a pak v noci

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1801 příspěvků 28.08.19 11:06
@Aradhell píše:
A kolikrát denně chodí spát? Já dávala spát jen jednou po poledni a pak v noci

V půlroce? To už zvládala?

Zoufalec1
Nováček 5 příspěvků 28.08.19 11:12

Ano v postýlce spinká a usíná sama od narození. Nikdy neusla ani semnou v posteli :) jako za to jsem nadruhou stranu ráda. Taky vím že přijdou třeba zuby a může to být jinak :D no přes den mi chodí spát vlastně ani nevím ona je vzhůru 2-2,5 hodinky a jde si na hodinku lehnout. Po obědě má nejdelší spánek a to je klidně i na 2,5 hodinky.
No právě že nám řve protože je unavená ale absolutně neví jak usnout v tom kočárku nebo vslastne kdekoliv jinde :(

Aradhell
Ukecaná baba ;) 1224 příspěvků 28.08.19 11:24

@Zoufalec1 co spací plyšák? Natahovací hraci hračka? Nezo z postýlky má co je zvyklá?

Zoufalec1
Nováček 5 příspěvků 28.08.19 11:47

No to všechno jsme zkusili. Jednu dobu zabíral bílý šum ale teď když ho zapnu řve ještě víc :nevim: :lol: nechce se mi ji nechat vyrvat a prostě říkat ji když jsi unavená prostě spí :D vím že by to nemělo žádný smysl. Ani na rukách mi nikdy neusla. Proto mě zajímá jestli to někdo tak neměl a nepřišel na to jak to udělat aby spokojeně bez revu usla kdekoliv :(

Iloveyoga
Povídálka 19 příspěvků 02.09.19 04:37

Ahoj, maly je 9 mesicu a cca od 5 mesicu spi taky jen v posteli. Nezabralo nic. Dudliky, muchlacky to nechce vubec. Nastavila jsem ji alespon pevny casy spanku jak dopoledne, tak odpoledne, abych vedela, kdy musim byt doma a taky si mohla neco naplanovat. Je to neprijemny, ale zas takovy problem v tom nevidim obzvlaste, jestli jsi v Cr. My zijem v cizine a tady mi zabere jen cesta kamkoliv min. hodinu, takze pak toho uz fakt moc nestihnem. Ja ale doufam, ze se to jednou zlepsi.:joy:

Zoufalec1
Nováček 5 příspěvků 02.09.19 12:51

@Iloveyoga tak já teda budu taky doufat že se to zlepší :mrgreen: snažím se aspoň v ty důležité spánky být doma, ale i tak to nejde pokaždé a navíc poslední dobou si spí jak chce takže nějak podřídit se jí taky moc nejde :(

Váš příspěvek
Reklama