Jak naučit pít z hrníčku

1938
21.11.08 18:04

Jak naučit pít z hrníčku

Ahoj chci se zeptat, jak jste naucili pit vase dite z hrnicku. Tomik byl na UM, tak jsem mu pak zacala do lahve davat vodu a nebyl problem. Ted ale lahev odmita, je jedno co v tom je, nechce uz ani to mliko. Kdyz mu dam hrnecek, tak mi ho akorat bere a caka vodou po sobe. Hrnecek, ktery necaka nepochopil, ze se z toho da pit. Tak me zajima, jak jste tto delaly vy. Vzhledem k tomu, ze jeste nesedi, tak nemuzu vynechat hrnicek a davat mu normalni sklenicku..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18639
21.11.08 22:31

Re: Jak naučit pít z hrníčku

Alenka píše:
Vzhledem k tomu, ze jeste nesedi, tak nemuzu vynechat hrnicek a davat mu normalni sklenicku..

já už v té době měla problém kluky chytit a tak jsem to řešila „Jupíkem“ zkus nějaký co teče (žlutý, vytahovací) víc a pak se můžeš kliďo vrátit k netekoucímu „rájci“ či „jupík Aqua“(modrý)

http://firma.kofola.cz/…spotreb.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.11.08 23:04

alenko já jsem dceru taky kojila a hned jak začaly příkrmy,dávala jsem jí na zapití vodu v hrnku se silikonovým vrchem.prodávají ho v DM drogerii za cca 80Kč. má různé barvy a to šroubovací víčko je silikonové průhledné a měkké, takže abych ji naučila z toho pít, tak jí to stačilo dát do pusinky a zmáčknout, ukápla z toho voda a po pár pokusech to pochopila.. je netekoucí, používáme ho doteď , malá má 16 měsíců, teprve se učí z normálního hrnku-tak jen zatím v kuchyni.. dobré je, že ty silikonové vrchy jdou koupit náhradní za 30kč, když mi to malá nedávno prokousla, nebo když už je zašlý třeba od čaje a nejde to vyčistit…
tak držím palce, určo se to brzo naučí

• Nahlásit
  • Citovat
1283
22.11.08 13:01

ahojky,

ten hrnek se silikonových vrchem z DM jsme taky měli, ten je dobrý. ono to jde totiž trochu zmáčknout, takže to je něco mezi dudlíkem a pítkem. pak můžeš zkusit ty nástavce z Jupíku nebo nekapající z Rajce. Dobré je taky obyč brčko, nebo nějaká brčkatá flaška (taky mají v DM). Ale my ve Vašem věku pili pouze ze zeleného pítka od Aventu. vydrželo nám tak do 18M, pak jsme přešli na brčko a nástavce z Jupíku na ven. Z hrníčku se malá naučila pít sama, tak kolem 20 M, nějak jsem jí to neučila, prostě se párkrát sápala po hrnku a najednou jsem zjistila, že z něj pěkně sama pije, teta když chce:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama