Jak obléknout prcka

1600
4.6.15 09:47

jak obleknout prcka

Maminky, poradte mi jak oblekate prcky… nam je 15m a zatim nechodime… davam bodynos dlouhym rukavem, teplacky nebo leginky a satecek nebo tenka cepicka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4.6.15 09:49

Ty si vezmi kratasy a tricko s kratkym rukavem, diteti taky. Pokud jeste nechodite tak vezmi pro oba tensi deku, kdyby se ochladilo, at se muzete na kocarkach prikryt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5032
4.6.15 09:50

Mě lítá kluk 18m po zahradě nahatý a pokud někam jdeme tak triko s krátkým, šortky a sandály. V tomhle horku bych se nechtěla potit v triku s dlouhým rukávem a teplákách…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23090
4.6.15 09:50

No, tak já mám 9m prcka a v tomhle vedru má tričko a max slabé 3/4 nebo kraťasy a na hlavě čapku skrze slunko, jinak by se mi upekl… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6582
4.6.15 09:53
@rovajza píše:
Ty si vezmi kratasy a tricko s kratkym rukavem, diteti taky. Pokud jeste nechodite tak vezmi pro oba tensi deku, kdyby se ochladilo, at se muzete na kocarkach prikryt.
:lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
722
4.6.15 09:54

Krátký rukáv a kraťasy, patnáctiměsíční přece není žádné mimčo. Zkus si ty ve třiceti obléknout dlouhý rukáv a tepláky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4089
4.6.15 09:59

Dát malému v tomhle vedru dlouhý rukáv, tak se mi upeče. Jo měl včera na sobě tepláky, ale to jen kvůli tomu, že leze po zemi. Jinak buď jen v plence nebo body/triko s krátkým rukávem. Bude mu rok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4089
4.6.15 10:01

Celkově mi poslední dobou přijde, že maminy ty děcka strašně navlíkají. Venku bylo 15 stupňů a prcek v zimním fusaku :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
4.6.15 10:05

@Krista0671 Já jsem minulý víkend jela jela s klukem do obchodu, štrádujeme si to v triku a teplákách (jo měla jsem tepláky, měla jsem bolavou MS :x ) a proti nám vyšel tatík s o něco větším klukem a ten na sobě měl mikinu, vestu a teplý boty 8o No já jsem nechápala :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1299
4.6.15 10:06

Tak jak oblíkám sebe, tak oblíkám i prcka 6m. Včera v horku byl jen v nátělníčku a v plíně. Leží, takže ho hřeje kočár, nebo postýlka. Vždycky mám po ruce deku pro případ že by foukalo, nebo něco. Bylo mi líto některých dětí, když sem dělala v obchodě. Rodiče téměř nazí a dítě v kočárku navlečený jako by mrzlo a ještě pod dekou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lizzi
4.6.15 10:06

@ajkad no tak v tom by se včera upekl i můj tříměsíční, ten měl včera jen body s kr. rukávem, ponožky a přes kočár plínku :-) a dvouleťák triko, kraťasy, sandálky a kšiltovka ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
Thesis
4.6.15 10:29

12m a 25m tričko a kraťasy :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
3610
4.6.15 10:42
@ajkad píše:
Maminky, poradte mi jak oblekate prcky… nam je 15m a zatim nechodime… davam bodynos dlouhym rukavem, teplacky nebo leginky a satecek nebo tenka cepicka…

Tak malá bude mít 16m, včera měla body s krátkým a kraťásky, předevčírem taky. Oblékáš v tomto počasí opravdu hodně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4089
4.6.15 10:46

@RadkaCh taky dobrý :roll: já nevím no, fakt poslední dobou vídám strašně navlečené děti. Až jsme si s manželem říkali, jestli toho našeho neoblíkáme nějak málo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8400
4.6.15 10:51
@rovajza píše:
:palec: :lol: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama