Jak očistit prostor?

Anonymní
9.8.13 11:43

jak očistit prostor?

Ahojky. Poradi nekdo jak očistit mistnost v dome? Nebo nejlépe cely dum? Dnes spala sestra v pokoji pro hosty a rano rikala ze byla z toho hotova. Zvuk jak kdyz nekdo prejede rukou po zaluziich-okna byla zavrena. A na ovladaci kdyz vypinala tv tak ten ovladac jakoby cvaknul. Ale v noci slysela jak porad někdo ten ovladacovy cudlik macka. V dome bydlea pani s dcerou a jeji pritel ji tam prisel zastrelit plus zastrelil sebe-to se ale nestalo v dome ale na jine zahrade u sousedu. Dum je 3r stary ale stejne. Poradi někdo?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1654
9.8.13 11:49

:nevim: psychologa pro sestru?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
9.8.13 11:51
@Allons-y píše: :nevim: psychologa pro sestru?
:mrgreen:
mě teda ryze prozaicky napadlo, že ségra závidí barák, tak se rozhodla to zakladatelce zpříjemnit, což by jí teda vyšlo na 100%, když by si tam zakladatelka zřejmě teď nejraději nechala vykouřit :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1654
9.8.13 11:53

@Gladys cože by si tam nechala? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
9.8.13 11:55
@Allons-y píše:
@Gladys cože by si tam nechala? :lol:

no to se dělá, vykuřuje se kadidlem, jen nevím, zda stačí si to udělat sama nebo jestli je k tomu potřeba nějaký svatý muž

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1654
9.8.13 11:56

@Gladys :lol: pobavil mě ten dvojsmysl, vykuřovat musí svatý muž :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Retea
9.8.13 11:57

Je velmi dobré čistit prostor solí, hrubozrnou nasypat do všech rohů a nechat stát přes noc. Ráno vymest a zahodit, natáhne do sebe negativní energii. Pak je dobré obcházet místnost ve směru hodinových ručiček s vonnou tycinkou.
A doporučuje se s domem promluvit. NAPIŠ SZ.

• Nahlásit
  • Citovat
31603
9.8.13 11:58

http://karolinaloskotova.blog.cz/…ne-minulosti

A tady je rovnou i návod, stačí samostatně a prý i jen šalvějí, takže sypanou šalvěj z lékárny a hotovo, hlavně nic nepodpálit :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Retea
9.8.13 11:58

A lze zaplatit i faráři za vysveceni a požehnání.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.8.13 13:07

Nezávidíte spíš vy, když k tématu nemáte co říct tak se k tomu prosím nevyjadřujte.!

• Nahlásit
  • Citovat
20554
9.8.13 16:36

Jak už někdo psal, sůl..a já jsem používala nilský kříž..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama