jak odstranit primalex??

Anonymni
27.7.09 18:07

jak odstranit primalex??

Prosím moc o radu. Manžel sic vymaloval, ale do uklidu se mu jaksi nechtelo. použil omyvatelnou barvu a já nemůžu dostat z ničeho cákance/ťupky. Pouzila jsem ruzne pisečky, citron, ocet..a neejde to dolů.
Hlavně se bojím o linoleum (bylo celkem drahé a je zánovní), na které nemůžu použít hrubou sílu. Moc prosím o radu jaké použít ředidlo nebo co dělat. Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2318
27.7.09 18:26

Mně to šlo odlakovačem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
27.7.09 18:37

Dík.
Du to prubnout…

• Nahlásit
  • Citovat
27.7.09 19:13

Na odklakovač pozor!Mě se jednou na lino omylem vylil a zustal tam bílej flek :roll: .Mě pomohlo jen hodně namočit-nechát chvilu stát ve vodě a pak se to odpučelo a pustilo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2318
27.7.09 19:19

Kamčo i omyvatelnou barvu? Já ji nemohla dostat fakt ničím, jen tím odlakovačem - opatrně na uchošťour a šudlat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
27.7.09 19:24

ja udelala test na tom linu a flek to neudelalo - lino je hodně tmavé, asi už by to bylo vidět. Každopadne nechám do rána a pokud to lino nepoškodí, řekla bych že ok.
Ano, sranec (pardon) je PRAVE v tom je barva OMYVATELNA tudíž odstat nepomuze.
Díky

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
27.7.09 21:59

jestli mas parni mop (asi ne, ze?), tak s tim to pujde. Zatim nam po malovani umyl kazdy primalex.

Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
28.7.09 17:02

ten bohužel nemam ale asi by se mi hodil i jinak..muzes mi prosím říct jakou máš značku??Odstraní i jiné zaschlé skvrny? (fleky po zvířatech?)
Díky
Zakl

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
28.7.09 18:07

libi se mi toto:

http://www.zdravi-cz.eu/…8-p-135.html

není to sice mop, ale zas tak velky plochy podlah nemám, vyuzila bych jinak (klece se zvířaty)
jako zda se mi dobry pomer cena-vykon..
asi ho objednam..acjo..dalsi vergl bude v komore..:D :D

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama