patro na spaní

299
26.7.09 14:23

patro na spaní

Dobrý den.

Mám dotaz zda máte někdo patro na spaní.
Máme byt 2+1 2 děti a zatím spíme všichni dohromady, chtěli bychom dětem udělat pokojíček a v obýváku si udělat spaní na patro. Moc se mi líbí fotky od firmy www.caster.cz.
Děkuji všem za postřehy a zkušenosti. Drobek _________________

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

71
26.7.09 16:09

Ahoj Drobku.

My máme už 3 rokem patrové dvoulůžko a myslím, že jsme vybrali dobře. Je opravdu z masivní borovice, pevné, v době těhotenství jsem měla skoro 90 kilo (25 jsem přibrala :evil: ), manžel má skoro 2 metry, bezmála 100 kilo a v pohodě.
Našla jsem webovky truhláře, co nám to dělal. Nebyl problém se domluvit na nestandardních rozměrech, doprava byla zadarmo (a to nám to vezl skoro 300km), jednání super - nechci tady dělat reklamu zdarma, takže jsem ti odkaz hodila do SZ.

Já rozhodně doporučuji, jen nevím, až bude náš malý větší, aby nám z toho nespad, ale snad ho uhlídáme. :?
Jediná nevýhoda je možná v tom, že pokud bydlíte v paneláku, je pod stropem na spaní v létě trochu horko. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2475
26.7.09 18:45

Ahoj,máme už 5 let patrové letiště a je to super,já jsem tam šťastná,manžel trpí teplem u stropu :lol: ¨Prcek spí s náma nahoře a minulý týden mi spadl v noci ze spaní ze schodů :oops: :cry: Naštěstí jen boule,nic vážnýho
Letiště jsme měly nejdřív v dětském pokoji,to když byla Alenka malá a teť ho máme přesunuté do obýváku aby měla soukromí a klid
Vyšlo nás asi na 15 tis.bez matrace,je z masivu a jsme opravdu moc spokojeni že jsme to vyřešily právě patrem na spaní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1446
26.7.09 22:40

Ahoj zakladatelko,
máme 2+1.Dvě děti a třetí miminko čekáme.Patrové spaní máme už skoro 7 let.Dělal nám to náš rodinný truhlář na zakázku.Schody máme udělané tak,že to jsou vlastně úložné skříňky.Pokud budeš mít zájem napiš e-mail na SZ a pošlu fotky.Třeba jako inspiraci.Jak píší holky,unese to v pohodě přes 200 kg a přitom se nahoře kolikrát dějí věci :oops: :oops: :wink: .I toto musí správná patrová postel vydržet.Navíc pod touto postelí máme nyní pc koutek a zanedlouho zde bude mít koutek naše narozená holčička :D .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
853
27.7.09 08:25

Já bych také potřebovala nějaké fotky pater.Máme mezonetový byt, Filípek má dětský pokojík zčásti zařízen starým nábytkem, ale do budoucna bych ráda mu pořídila 2patrovou postel plus nějaký pěkný nábytek.Uvažuju o zhotovení na zakázku, jelikož mé představy dětský nábytek nesplnuje.S bídou Ikea a tu mám daleko a myslim si, že by se mi pak do pokojíka něco nevešlo.Časem chci k Fil druhé dítě,ač manžel nechce slyšeti, že prý ten pokojík je malý, já vím, že plno lidí je v 1+1 či 2+1s 3dětmi.Což my máme aspon 3kk, ikdyž mezonetová ložnice není, co se týče prostoru nic moc tam také časem budeme dělati něco na míru.Takže prosím fotečky pro inspiraci sem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1446
27.7.09 09:51

Fotky patra…,ale na nedostatky jako nepořádek prosím nekoukat :wink: ,holky si zase hrály…  

Záleží také na výšce stropů,my máme 2,9 m.Dole pod patrem se já s výškou 168 cm ještě narovnám…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
299
27.7.09 13:55

Díky díky všem za postřehy a nápady.

Tess díky moc za fotečky máte to moc pěkné tak si to nějak představuji.
Díky za inspiraci a přeji krásné těhotenství a zdravé miminko. Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1446
27.7.09 15:29
Drobek píše:
Díky díky všem za postřehy a nápady.Tess díky moc za fotečky máte to moc pěkné tak si to nějak představuji.
Díky za inspiraci a přeji krásné těhotenství a zdravé miminko. Jana

Moc děkuju :lol: .A já zase přeju ať to máte brzy vyřešené a ať jsi spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kalich
1.4.10 21:43

Vážené maminky, omlouvám se za trochu té reklamy, ale domnívám se, že je to k tématu: http://patranaspani.vyrobce.cz/
Ahoj Honza

• Nahlásit
  • Citovat
NeraDragonGoblins
9.12.10 19:48

prosím

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o odkaz na firmu, která Vám patro dělala. Děkuju moc Tereza

• Nahlásit
  • Citovat
avanti
9.12.10 20:52
  • Nahlásit
  • Citovat
424
9.12.10 23:14

Ahoj. Měla jsem patrové spaní několik let v malé ložničce, prostor pod patrem sloužil jako šatna. Spaní nahoře měl také syn ve svém, ač velikém pokoji, děti to mají rády. Teď jsem ale v pokojíku patro zrušila a mám tam prostornou ložnici a svou původní ložnici jsem přenechala synovi. Mě to moc vyhovovalo, stropy máme 3,2m, takže o prostor taky nebyla nouze. Akorát asi s miminkem by to nebylo dobrý.Dělal mi to známý truhlář přesně popdle přání a nestálo to víc, než bych dala za postel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Myssak
12.4.13 18:31

Re:

Patrové spaní má sestra, teď ho máme i my v novém bytě. Strop máme taky něco málo přes 3 metry, takže ideální. Určitě to ušetří spoustu místa, v podstatě spíme v obývacím pokoji :). Drahé to určitě není a truhlář Vám to vyrobí na míru :). To naše ležení je docela dost prostorné, kromě „postele“ se nám tam v pohodě vejde i menší stolek :)
Jinak mrkněte sem, pro inspiraci :-)
http://www.google.cz/search?…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama