Jak pomoct kamarádovi :(

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AmyLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.11 08:47
jak pomoct kamarádovi :(

Ahoj holky,

můj kamarád má takový problém.. Jeho vypečená expřítelkyně si ho vybrala jako svého „oplodňovače“ (když to musím tak hnusně nazvat), ale jaksi jí nedošlo, že on by se o malé rád staral.. Ona je asi ve 3tim měsíci a nedávno přišla s tím, že ho nechce vidět, že nechce aby byl otcem jejího dítěte..
Jak mu mám pomoct??? :( :( poradíte mi někdo?? děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Dice
Extra třída :D 10048 příspěvků 09.03.11 08:52

Potvora.....no nic jako je mi ho líto, ale já bych se dožadovala svých práv, a to hned od začátku, ať to začne řešit s právníkem a madam dostane strach. Pak taky může dopadnout s návštěvama jednou za měsíc, a to fakt není fér.

AmyLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.11 08:53

To on právě nechce vídat malé jednou za xtýdnů.. chce se o to malé starat a ona nechce přiznat že je otcem!!!

Tea 24
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 09.03.11 08:54

teda příběh jak z filmu, a on o tom předem nevěděl, že bude mít pouze roli dárce?

AmyLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.11 08:56

nevěděl :( chovala se prý normálně.. sice po třech měsících otěhotnět mi přišlo taky divný, ale on byl nadšený, že je to holka na celý život, že jim je spolu fajn a pak BUUUM a ona přišla s tímhle.. :nevim: :nevim: nvm co se té holce honilo v hlavě :-( :-(

Dice
Extra třída :D 10048 příspěvků 09.03.11 08:57

No jako ona může chtít co chce ale je uplne blba, on má na to právo a pokud je to dítě jeho a až se narodí udělají se mu genetický testy tak s tím madam nic nezmůže. Proto bych na jeho místě už teď vše řešila s právníkem aby se hned od začátku vědělo že on o to zájem má a ona mu brání.

Dice
Extra třída :D 10048 příspěvků 09.03.11 08:59

A ta holka je teda pěkne blbá, chápu že chtěla dítě ale proč nechce uplnou rodinu, kdyz on má zajem jak o ni tak o díte. Tohle není fer…co my s tím no. Ale na jeho místě bych se bránila a jí otevřeně řekla že vše řeším s právníkem a chci dítě a hotovo.

NiKina
Závislačka 4035 příspěvků 09.03.11 09:00

jak mu pomoct…
jedině se s tím smířit.
Přes tohle vlak nejede…
NiKi :nevim:

AmyLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.11 09:02

Dice já to taky nechápu!! Tohle bych teda osobně já neudělala!!

Nikina - to se má chlap smířit s tím, že má dítě o které se chce starat, ale kvůli jedné osobě nemůže?? tohle mi nepřijde správné!!! když se chce o malé starat.. většina chlapů by to přešla ale on ne!!!

mag
Extra třída :D 11065 příspěvků 09.03.11 09:03

Po narození dítěte podá žalobu na orčení otcovství. Poté návrh na úpravu styku s dítětem. Jak a jestli jí ona bude plnit je otázka :nevim:

Tea 24
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 09.03.11 09:06

hmm, jestli ta holka chtěla díte jen pro sebe, tak měla navštívit spermabanku, on má právo na to dítě každopádně

Dice
Extra třída :D 10048 příspěvků 09.03.11 09:07

Tak plnit ji bude muset, jinak ji může zase zažalovat. Jako já bych na jeho místě opravdu tohle všechno podnikla a možná jí to řekla, že prostě bude bojovat, taky můžou mít nakonec mimi ve střídavé péči. Snažila bych se ji vystrašit možná by přišla ještě k rozumu ale težko říct jestli by člověk s takovou osobou ještě chtěl něco mít… :nevim: Je to nefér a právo je na jeho straně :wink:

AmyLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.11 09:09

právě že je to nefér!!! štve mě to.. chlap se chce starat a narazí na takovou!!!! :pocitac: :pocitac: :pocitac:

Laaja
Kelišová 5078 příspěvků 09.03.11 09:10

Ahoj,
a co se stalo, že najednou tak otočila? Oni se rozešli nebo jsou to jen hormony? Nebo mu narovinu řekla, že byl jen dárce sperma a čau??
Zkusila bych si s ní napřed v klidu promluvit a zjistit, co to má znamenat. Pokud je tak pitomá, tak bych vyhrožování právníky nechala až ve chvíli, kdy bude mít tvůj kamarád jistotu, že si prcka nenechá vzít. Až pak bych se začal ohánět právníky.
Jestli je tak mimo, může provést cokoliv ne?

Lena F.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.11 09:10
Nihaska píše:
Ahoj holky,můj kamarád má takový problém.. Jeho vypečená expřítelkyně si ho vybrala jako svého „oplodňovače“ (když to musím tak hnusně nazvat), ale jaksi jí nedošlo, že on by se o malé rád staral.. Ona je asi ve 3tim měsíci a nedávno přišla s tím, že ho nechce vidět, že nechce aby byl otcem jejího dítěte..
Jak mu mám pomoct??? :( :( poradíte mi někdo?? děkuji

Nech ho žit jeho život… Mužeš mu pomoci soucítem, objetim a pochopením. :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Vánoce ve špitále! Třešničková zůstává v Istanbulu, návrat domů je v nedohlednu

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) zažije patrně nejsmutnější vánoční svátky... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >