Jak přijít o menstruaci? Dítě mám.

Anonymní
27.5.21 11:39

Jak přijít o menstruaci? Dítě mám.

Dobrý den, je mi 24 let a mám syna 2 roky. Nechci druhé dítě a tak se chci zeptat jestli lze jít někam na zákrok abych už menstruaci neměla.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5537
27.5.21 11:40

Tělísko mirena. já menses nemám. Zákrok odebrání dělohy, to ti ale neudělají jen tak ve 24 letech

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
575
8o 8o 8o
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
575

Jako napadá mě podvázání vaječníků, ale osobně bych na to tedy nešla… :roll: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5537
27.5.21 11:42
@mdragon píše:
Jako napadá mě podvázání vaječníků, ale osobně bych na to tedy nešla… :roll: :roll:

to bude stále menstruovat… jen neotěhotní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
575
27.5.21 11:44

@Veru1987 Aha, to jsem nevěděla, pardon.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2037
27.5.21 11:45

Mirena. Není to 100% jistota, ale většina žen s ní nemenstruuje. Někdo vůbec, někdo spini jednou za čtvrt roku… chvíli trvá, než se to ustali, ale pak ke to super. Já patřím k výjimkami, které mají normální menstruaci i s Mirenou, ale i u mě se to už zlepšuje. Poslední dva cykly jsem jen spinila a tento bylo jen velmi slabé špinění asi dva dny, pak pár dní sem tam něco. Jsem zvědavá za měsíc. Jinak radikálně to jde vyřešit odebrání dělohy, ale to ti bez zdravotní indikace nikdo neudělá. Už vůbec ne ve 24 letech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22485
27.5.21 11:49

V tomhle věku ti to nějak radikálně nikdo neudělá. Možná po 30 :think: leda to řešit hormonama, ale i tak budeš nejspíš občas krvacet. Je to prostě přirozené, otrava pro většinu žen, ale naprosto běžné,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1702
27.5.21 11:49

A víš o tom, že jde nemít menstruaci a přesto otěhotnět - skrz třeba tělísko?
Nejlepší cesta je si nechat odstranit dělohu, ale to ti žádný doktor bezdůvodně neudělá. Sterilizaci taky ne, jsi moc mladá a „mohla by sis to rozmyslet.“
Možná by stálo za to si zaplatit terapii, protože jako žena se menstruace jen tak nezbavíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1448
27.5.21 11:50

Jestli je problem dote, tak podvazat vajecniky, jestli menstruace tak hormonalni nitrodelozni telisko… celkovy zakrok kvuli pohodlnosti ti nikdo neudela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.5.21 11:52

Treba anorexii :roll: Ve 24 letech uz vis, ze nechces nildy dalsi dite? Vsadim boty, ze max za par let to bude jinak.. U teliska Mirena hodne zenskych nema menstruaci, ale neni to zaruka. Nebo nejakou antikoncepci, pri ktere se da brat vice platicek za sebou. Delohu ti nikdo bez vaznych zdravotnich duvodu brat nebude. Chapu, ze to je nekdy otravne, ale doporučuju se pokusit to spis prijmout jako soucast ženství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
575
27.5.21 11:53
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2904
27.5.21 11:53

Nebo prášky bez pauzy.

• Citovat