Jak připevnit obag na sporťák mamas and papas

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tereza100p
Stálice 62 příspěvků 09.03.19 12:58
Jak pripevnit obag

Ahoj holky, máte nekdo zkušenost, jestli jde na sportak mamas and papas armadillo přidělat obag? Nemám možnost to vyzkoušet a mám strach, jestli tam bude taška držet.. Je to první sporťák, tak nemám vůbec představu. Děkuji za rady :hug:

Reakce:
Šmoulice
Kelišová 7219 příspěvků 09.03.19 13:09

Jde přidělat na všechny kočárky. Jen musíš mít poutka na tašce a úchyty na kočár.

Pavlička
Kelišová 5283 příspěvků 09.03.19 13:46

Obávám se, ze Te nepotesim, Obag Ti tam nebude drzet, ani kdybys mela buhvi jaky uchytky. On by tedy povesit samozrejme sel, ale Tvuj kocar ma hladkou rukojet a bude to sklouzavat do stran - myslim treba spona na suchy zip s karabinou k Obag. Sama mam Obag na kocaru, ale ja tam mam od vyroce takovy plastovy oko na rukojeti a koupila jsem jen karabinu k Obag.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.19 14:33
@Šmoulice píše:
Jde přidělat na všechny kočárky. Jen musíš mít poutka na tašce a úchyty na kočár.

A když ne, tak ji prostě přivážeš šňurkou.

Šmoulice
Kelišová 7219 příspěvků 09.03.19 14:35
@Anonymní píše:
A když ne, tak ji prostě přivážeš šňurkou.

Tak to udělá jenom de.bil :roll:

Šmoulice
Kelišová 7219 příspěvků 09.03.19 14:37
@Pavlička píše:
Obávám se, ze Te nepotesim, Obag Ti tam nebude drzet, ani kdybys mela buhvi jaky uchytky. On by tedy povesit samozrejme sel, ale Tvuj kocar ma hladkou rukojet a bude to sklouzavat do stran - myslim treba spona na suchy zip s karabinou k Obag. Sama mam Obag na kocaru, ale ja tam mam od vyroce takovy plastovy oko na rukojeti a koupila jsem jen karabinu k Obag.

Též mám hladkou a drží jak přibitá 8)
Vozím ji tak už 2 roky a nic mi do stran nesjíždí ;)
A to teda jezdím s kočárem brutální terén :mrgreen:

Šmoulice
Kelišová 7219 příspěvků 09.03.19 14:42
Tereza100p
Stálice 62 příspěvků 09.03.19 16:32

Díky všem :kytka: neznáte někoho, kdo tento kočárek má? Pokud by to drželo, nebude se mi to mlátit o stříšku?

Uživatel je onlineKáťa19
Extra třída :D 11063 příspěvků 18 inzerátů 10.03.19 11:43

tašky se připevňují na madlo, mají pásky s karabinkou třeba v DM;)

Váš příspěvek
Reklama