Jak probíhá konsolidace?

Anonymní
23.11.15 17:19

Jak probíhá konsolidace?

Prosím o zachování anonymu, chodí sem známá.

Chci se zeptat, když chceme s manželem konsolidovat půjčky u jiné banky, je potřeba dodat smlouvy? A když beru mateřskou, nevíte, zda ji jako spolužadatel můžu použít u Equa bank, případně jaká banka ji bere? U Unicredit nám bylo sděleno, že se mateřská třeba nebere.

Děkuji za odpovědi.

P. S.: Vím, že je nejlepší se zeptat přímo v dané bance, ale nemáme ji v místě, tak bychom neradi jeli několikrát tam a zpátky :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2300
23.11.15 17:39

Ahoj, pokud vim tak materskou neberou jako prijem uzadne banky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2868
23.11.15 18:07

V KB mi bylo řečeno, že bych musela doložit všechny smlouvy, když jsem se o to zajímala ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.11.15 18:41

konsolidace

Ahoj,
pracuji přímo v bance. Jako příjem se nebere mateřská ale rodičovská už ano.. Takže pokud je dítku nad půl roku. Teoreticky by jsi konsolidaci u banky kde pracuji mohla získat..
Pracuji v bance ERA, od 7:00 až do půlnoci můžeš zavolat na zdarma infolinku 800210210 a tam se po telefonu hned dozvíš, zda konsolidaci dostaneš či nedostaneš..

• Nahlásit
  • Citovat
505
23.11.15 19:13
@Anonymní píše:
Pracuji v bance ERA, od 7:00 až do půlnoci můžeš zavolat na zdarma infolinku 800210210 a tam se po telefonu hned dozvíš, zda konsolidaci dostaneš či nedostaneš..

Tak zrovna ERA/ČSOB je jedna z těch dražších :-)
Ale obecně se bere až RD. Pokud je žena na MD, někde stačí čestné prohlášení o tom, kolik si zažádá na RD.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.11.15 19:21
@Anonymní píše:
Ahoj,
pracuji přímo v bance. Jako příjem se nebere mateřská ale rodičovská už ano.. Takže pokud je dítku nad půl roku. Teoreticky by jsi konsolidaci u banky kde pracuji mohla získat..

Bohužel má 2 měsíce, předtím jsem byla na nemocenské, tak nám bylo fin. poradcem řečeno, že musíme počkat na mateřskou. Takže ani ta ne? Mohu vědět proč? Přece mi ji po 3 měsících nezruší.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama