Jak řešit problém s alkoholem?

Anonymní
14.8.21 08:41

Jak řešit problém s alkoholem?

Ahoj holky, poslední dobou mám velký problém s partnerem, který se týká jeho lasky k alkoholu. Když nepije, je to jako pohádka, nosí mě na rukách, ale jakmile si dá pár piv, chytne se každé příležitosti k hádce. Někdy mi přijde, že ho to snad baví. Takže se trochu nasosá, já řeknu něco, co mu zrovna nejde pod nos, on se kvůli tomu urazi/nastve. Já pak většinou radši jdu spát, on ještě pokračuje v pití a pak přijde uprostřed noci udělat do ložnice kravál. Rozsvítí a začne halekat, pak praskne dveřmi. Já pak většinou bulim, to je mu ale jedno. Ráno dělá jakoby nic a když to chci řešit, tak mu dělá problém tu chybu připustit. Tentokrát to ale vygradovalo, byl fakt dost hnusný a zbytečně. Ale úplně to odmíta, ještě se cítí v právu a já radši odjela od něj pryč. Šlo o to, že vymyslel na čtvrteční večer program pro rodinu na zahradě a já se po chvíli odpojila a šla spát. Nebavilo mě to a hlavně čekáme dítě a já jsem brzy unavená. Přesto si na mě pak přišel opět zarvat do ložnice a ráno se o tom odmítal bavit a poslal mě ještě do háje, proc ho s tím otravuju, když chce jeste spát. Tak jsem si sbalila fidlatka a jela do svého bytu. Nejhorší je, že po nocích tam takhle vyvádí a je mu fuk, že jsem těhotná a že hned vedle spí jeho děti, které má z předchozího vztahu a nevadí mu je tím budit a řvát na mě před nimi. Vůbec nevím, co dělat… jak ho přimět, aby se na ten blbý chlast vykašlal.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
606
14.8.21 08:44

A než tě oplodnil, tak takový nebyl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.21 08:49

@LadyDelRey No vlastně nebyl… přijde mě, že blbe snáší, že už si to pivko nedám s nim a jdu radši brzy spát. Nebo si myslí, že mě má jistou a už se nemusí ovladat. Pořád o tom přemýšlím a napadly mě i tyhle varianty.

• Citovat
  • Nahlásit
1483
14.8.21 08:49

Buď ráda, že máš svůj byt.
Ty chceš aby toho nechal. Nenechá! On se kvůli tobě měnit nebude! Kvůli nikoho jiného!
On chlast miluje, proč by se ho vzdaval?
Už teď si zvykej na roli samoživitelky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
133
14.8.21 08:53

Nepřiměješ, nevykašle se na to, jen se to bude dál zhoršovat. Vím, že čekáš dítě, ale rychle od něj pryč, život s alkoholikem je peklo, které nepřinese nic dobrého tobě ani dítěti. Musel by si sám uvědomit, že má problém a musel by chtít ho řešit, ale podle tvého popisu se to ani zdaleka neděje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8858
14.8.21 08:56

Jedině mu dát nůž na krk, že jestli chce, aby ses vrátila, tak se půjde léčit. A že se vrátíš až po léčení, ne že se napřed vrátíš a až pak se půjde léčit - nepůjde. Pokud odmítne, tak holt budeš samoživitelka. Je to i pro dítě lepší, než žít s otcem alkoholikem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1483
14.8.21 08:57

@Roxy ivka dle popisu ji má u zadele.
Chlastat bude dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
133
14.8.21 08:59
@FraDeu píše:
@Roxy ivka dle popisu ji má u zadele.
Chlastat bude dál.

Právě! To nemá budoucnost, alespoň ne šťastnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6533
14.8.21 09:01

Nedávno jdrm viděla pár… A už ze zadu mi bylo jasno.. Když jsem viděla, jak on se potácí, jaké má boláky na nohou. I ty nohy ze zadu měl rudý tak, jak bývá obličej ochlastů. Vedke něj taková éterická bytost s kočárkem. Když jsme je předcházely, udělalo se mi až zle z toho, jak z něj táhnul chlast. :poblion:. Podotýkám, že to bylo ve všední den v 11 hodin v ZOO. Otočila jsem se po nich a on v ruce plechovku piva a v ksichtě fakt vožrala non plus ultra.. Po holce jsem se podívala taky a řekla si, že musí být hodně zoufalá d něčím takovým být a mít v tom dítě.
To jen tak pro představu, jak tyhle páry působí na okolí. Bylo mi líto jen toho miminka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22509
14.8.21 09:02

Tak v tom bytě už zůstaň, není nic horšího než idiot, co má agresivní opici. Nezmění se to, bude se to jen stupňovat. Musel by přestat pít úplně, ale jak vidíš, tak on žádný problém nemá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33247
14.8.21 09:09
@Anonymní píše:
Ahoj holky, poslední dobou mám velký problém s partnerem, který se týká jeho lasky k alkoholu. Když nepije, je to jako pohádka, nosí mě na rukách, ale jakmile si dá pár piv, chytne se každé příležitosti k hádce. Někdy mi přijde, že ho to snad baví. Takže se trochu nasosá, já řeknu něco, co mu zrovna nejde pod nos, on se kvůli tomu urazi/nastve. Já pak většinou radši jdu spát, on ještě pokračuje v pití a pak přijde uprostřed noci udělat do ložnice kravál. Rozsvítí a začne halekat, pak praskne dveřmi. Já pak většinou bulim, to je mu ale jedno. Ráno dělá jakoby nic a když to chci řešit, tak mu dělá problém tu chybu připustit. Tentokrát to ale vygradovalo, byl fakt dost hnusný a zbytečně. Ale úplně to odmíta, ještě se cítí v právu a já radši odjela od něj pryč. Šlo o to, že vymyslel na čtvrteční večer program pro rodinu na zahradě a já se po chvíli odpojila a šla spát. Nebavilo mě to a hlavně čekáme dítě a já jsem brzy unavená. Přesto si na mě pak přišel opět zarvat do ložnice a ráno se o tom odmítal bavit a poslal mě ještě do háje, proc ho s tím otravuju, když chce jeste spát. Tak jsem si sbalila fidlatka a jela do svého bytu. Nejhorší je, že po nocích tam takhle vyvádí a je mu fuk, že jsem těhotná a že hned vedle spí jeho děti, které má z předchozího vztahu a nevadí mu je tím budit a řvát na mě před nimi. Vůbec nevím, co dělat… jak ho přimět, aby se na ten blbý chlast vykašlal.

Ty děti má v péči pořád nebo jezdí jenom někdy na víkendy?

Řekla bych mu, že to řekneš jeho Ex, že je tam s nimi ožralý, co kdyby se něco stalo, já bych svoje děti s ožralou nenechala.
Myslím, že se rozvedl kvůli chlastu, že, pak se chvíli držel po vašem seznámení a ted se rozjel nanovo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
234
14.8.21 09:12

Budete si muset nalit čistého vína (toho radši ne..) a jako 2 dospělí si promluvit. Sdělit příteli, co dělá, jak ti to ubližuje a tvůj návrh řešení (přestane pít) a co se stane, když budete pokračovat takhle (rozchod). Pokud ti přítel nevěří, že to dělá, jeho chování si nahrát. Vůbec nepristupovat na nějaké zlehcovani z jeho strany (ty toho nadelas, vždyť se nic nestalo atp), máš právo na své pocity a tohle je k tomu sakra důvod být nespokojená. Nikdo, kdo si váží svého protějšku, ho nebude uprostřed noci pravidelně budit a nachlastany se s ním hádat.
Neexistuje, že se o tom přítel nechce bavit.. Proste to řešit musíte, až se do tohoto narodí dítě, bude to mnohem horší. Asi nechceš v noci utíkat s miminkem před agresivním ozralou. Teď ho nezastaví ani jeho děti, mimino potom už vůbec ne.
Držím palce, ale obávám se, že situace se bude spíš zhorsovat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.21 09:13

@free333 Jen víkendy a nějaký týden o prázdninách. No… popravdě s tou ex tam byl jiný důvod rozchodu a ona se svým přítelem taky dost chlastá. Ten její chlastá první ligu a paradoxně ten můj naopak dává sodu jí, že jeho děti jsou doma s ozralou. Přitom on je to samy… nemá asi žádnou sebereflexi, u sebe ten problém zkrátka nevidí…

• Citovat
  • Nahlásit
33247
14.8.21 09:17
@Anonymní píše:
@free333 Jen víkendy a nějaký týden o prázdninách. No… popravdě s tou ex tam byl jiný důvod rozchodu a ona se svým přítelem taky dost chlastá. Ten její chlastá první ligu a paradoxně ten můj naopak dává sodu jí, že jeho děti jsou doma s ozralou. Přitom on je to samy… nemá asi žádnou sebereflexi, u sebe ten problém zkrátka nevidí…

Chudáci děti…

Jedině s ním promluvit, že odejdeš, jestli toho nenechá.

Velké štěstí je, že máš ten svůj byt…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
784
14.8.21 09:18
@Kockazvysocan píše:
Nedávno jdrm viděla pár… A už ze zadu mi bylo jasno.. Když jsem viděla, jak on se potácí, jaké má boláky na nohou. I ty nohy ze zadu měl rudý tak, jak bývá obličej ochlastů. Vedke něj taková éterická bytost s kočárkem. Když jsme je předcházely, udělalo se mi až zle z toho, jak z něj táhnul chlast. :poblion:. Podotýkám, že to bylo ve všední den v 11 hodin v ZOO. Otočila jsem se po nich a on v ruce plechovku piva a v ksichtě fakt vožrala non plus ultra.. Po holce jsem se podívala taky a řekla si, že musí být hodně zoufalá d něčím takovým být a mít v tom dítě.
To jen tak pro představu, jak tyhle páry působí na okolí. Bylo mi líto jen toho miminka.

A teď si vem KOLIK takových dětí v tomhle žije. A co z nich jednou vyroste. Nekonečný kolotoč.
Teď se bude vše zdražovat. Mělo by se začít u chlastu a cigaret, klidně o 100 %. Někoho by to odradilo, většinu asi ne, ale aspoň by toho nebylo tolik.

Tak a teď všichni do mě. :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat