Jak řešíte nepřizpůsobivé sousedy ?

Anonymní
14.7.21 22:38

Jak řešíte nepřizpůsobivé sousedy ?

Radši se schovám za anonym, nechci aby byla moje identita apojena s rasismem, ale..
Byt pod námi vlastní Bělorus, Ukrajinec nevím kdo to přesně je a když tento byt pronajímá vždy v inzerátu zmíní že byt nabízí pouze dalším UK no dobře.. Nyní pod námi bydlí mladý ukrajinský pár, který údajně neumí ani píp česky, snažila jsem se několikrát.. Denně přes den smrad z trávy, bordel po společné chodbě ( flašky od piv, cigarety, kondomi, chlupy ze zvířat atd) v noci věčné hekaní, nebo slezina dalších na chlastačku, majitel který jakž takž umí česky mě poslal slušně do háje že on s nimi problémy nemá, policie na rušení nočního klidu tu byla asi 10× (my se s finančních důvodů odstěhovat nemůžeme, jsme rádi že máme střechu nad hlavou ) ale už je to neúnosné, na koho se prosím v takovemhle případě obrátit? Děkuju moc :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32987
14.7.21 22:49
@Anonymní píše:
Radši se schovám za anonym, nechci aby byla moje identita apojena s rasismem, ale..
Byt pod námi vlastní Bělorus, Ukrajinec nevím kdo to přesně je a když tento byt pronajímá vždy v inzerátu zmíní že byt nabízí pouze dalším UK no dobře.. Nyní pod námi bydlí mladý ukrajinský pár, který údajně neumí ani píp česky, snažila jsem se několikrát.. Denně přes den smrad z trávy, bordel po společné chodbě ( flašky od piv, cigarety, kondomi, chlupy ze zvířat atd) v noci věčné hekaní, nebo slezina dalších na chlastačku, majitel který jakž takž umí česky mě poslal slušně do háje že on s nimi problémy nemá, policie na rušení nočního klidu tu byla asi 10× (my se s finančních důvodů odstěhovat nemůžeme, jsme rádi že máme střechu nad hlavou ) ale už je to neúnosné, na koho se prosím v takovemhle případě obrátit? Děkuju moc :(

Správce domu? Policie? Volala bych je při každém rušení nočního klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
500
14.7.21 22:54

Tak vlastní zkušenost nemám, ale soused ob patro to měl nad hlavou. Údajně až několik hodin v noci. Ráno po nočním klidu namířil na strop reprobedny a ani to nemusel dávat moc nahlas. Nevím, ale říkal, že ho přišli poprosit aby to vypnul.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.7.21 22:56

@Russet správce domu je věčně jen napomíná a říkám policie jezdí ale uklidní se to na par dni, pak zas vzhledem k tomu že mám školkový dítě a my ranní tak je to výživný :? mít momentálně na to, tak jsme pryč..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.7.21 22:57

@kemeny13 jee, tak na kdybych udělala to same tak si k nám přijdou asi zatrsat nebo nevím

• Citovat
  • Nahlásit
500
14.7.21 22:58
@Anonymní píše:
@kemeny13 jee, tak na kdybych udělala to same tak si k nám přijdou asi zatrsat nebo nevím

No já bych hádala, že ráno jdou spát po takový noci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32987
14.7.21 23:01
@Anonymní píše:
@Russet správce domu je věčně jen napomíná a říkám policie jezdí ale uklidní se to na par dni, pak zas vzhledem k tomu že mám školkový dítě a my ranní tak je to výživný :? mít momentálně na to, tak jsme pryč..

Holt nevýhoda panelákového bydlení. Ale bydlet v domě není taky výhra. Ruch tam může být ze zahradních grilovaček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.7.21 23:02

@kemeny13 no brzy ráno asi jo ale to jsme v práci..a o víkendu je tu kupodivu větší klid než v týdnu, fakt sousedi za odměnu :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.7.21 23:06

@Russet stokrát radši barák než ukačka pod sebou, na vim ze všude je něco, ale tohle už je extrém a já prostě nevim jak to řešit…
Napadlo mě myslíte že když nahraji to jejich noční řádění na mobil..myslím zvuk (a to je opravdu jak když jsem na nake technoparty u bedny) a donesu třeba na policii že s tím musejí něco dělat? třeba na to konto informovat majitele? Když mě ma na salámu..nebo se tímhle policie vůbec nezabývá? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
500
14.7.21 23:06
@Anonymní píše:
@kemeny13 no brzy ráno asi jo ale to jsme v práci..a o víkendu je tu kupodivu větší klid než v týdnu, fakt sousedi za odměnu :roll:

No tak určitě volat policii pokaždé, navíc pokud už tam byli opakovaně tak myslím, že museli dostat nějakou pokutu ne? Za opakované rušení nočního klidu to nebude pořád jen o domluvě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32987
14.7.21 23:07
@Anonymní píše:
@Russet stokrát radši barák než ukačka pod sebou, na vim ze všude je něco, ale tohle už je extrém a já prostě nevim jak to řešit…
Napadlo mě myslíte že když nahraji to jejich noční řádění na mobil..myslím zvuk (a to je opravdu jak když jsem na nake technoparty u bedny) a donesu třeba na policii že s tím musejí něco dělat? třeba na to konto informovat majitele? Když mě ma na salámu..nebo se tímhle policie vůbec nezabývá? :think:

A sousedi se nepřipojí ke stížnosti? Policie přijede a měla by udělat zápis. Čím víc stížností, tím líp. Je to důkaz, že se nechovají dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.7.21 23:15

@Russet no oni přímé sousedy nemají, jsou v prvním patře a na patře jsou sami, nad nimi my..vedle nás stara paní která pindá na jejich bordel ale hluk moc neslyší (starší babča no) vedle nás mladí kluci, kteří jsou věčně v práci :nevim: a patra nad jáma to neřešej no, na úklid máme firmu, a ten největší masakr rámus jde k nám :zed: já mám uloženo spoustu nahrávek ale nevím kam dál..jak jsem psala kdyby byl majitel co k čemu a alespoň jednou se semnou sešel tak by se divil, ale drží s nimi, ono už bylo divný jak nabízel byt pouze pro UK :roll: a když volám policii na ten noční klid tak už vědí kam a já je ani nevidím, napomenou (nevím jestli jim rozdali pokuty ) ale nic prostě :?

• Citovat
  • Nahlásit
353
14.7.21 23:15

Sepsat petici? Nevím čí je to byt ale třeba na MÚ si jít stěžovat? Nebo na bytové družstvo? Ale ta petice si myslím, že by měla šanci..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32987
14.7.21 23:22
@Anonymní píše:
@Russet no oni přímé sousedy nemají, jsou v prvním patře a na patře jsou sami, nad nimi my..vedle nás stara paní která pindá na jejich bordel ale hluk moc neslyší (starší babča no) vedle nás mladí kluci, kteří jsou věčně v práci :nevim: a patra nad jáma to neřešej no, na úklid máme firmu, a ten největší masakr rámus jde k nám :zed: já mám uloženo spoustu nahrávek ale nevím kam dál..jak jsem psala kdyby byl majitel co k čemu a alespoň jednou se semnou sešel tak by se divil, ale drží s nimi, ono už bylo divný jak nabízel byt pouze pro UK :roll: a když volám policii na ten noční klid tak už vědí kam a já je ani nevidím, napomenou (nevím jestli jim rozdali pokuty ) ale nic prostě :?

A nějaké společenství vlastníků máte? Já bych napslala stíznost na „družstvo“ nebo majitele domu. Ne bytu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.7.21 23:29

@Russet pravda,majitele domu znám osobně :think: to mě nenapadlo přijít s tímhle za nim

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat