Reklama

Jak řešíte ochranu postele před počůráním?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Věrka..
Závislačka 3148 příspěvků 22.10.09 09:19
Jak resite ochranu postele pred pocuranim???

Ahojky, nas Adamek (25.mesicu) je uz cca 3mesice bez plinek, v noci jeste ma,ale uz vice jak 14dni je suchy, tak se chci odhodlat a plinku vzit i na noc. Ale dnes po 14dnech ji mel zrovna pocuranou, tak me to zaskocilo. Na jeho postel mam takovou ochranu proti procurani z ikey ,a le nevim jak to resit v nasi posteli, bo se k nam vzdy rano stehuje a mam strach ze by se pocural. Co pouzivate vy??

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

zdenkak
Zasloužilá kecalka 921 příspěvků 22.10.09 09:43

Videla jsem, ze se prodavaji ty antipocuraci ochrany i na velke postele, stoji to samozrejme vic - co to poridit i na vase postele?

Zizalka
Ukecaná baba ;) 2480 příspěvků 22.10.09 10:09

V Ikea prodávají nepromokavá prostěradla. Vrchní část je froté a zespoda je jakoby pogumavané.

katty
Echt Kelišová 7927 příspěvků 22.10.09 10:10

ahoj zrovna nedávno jsem tohle řešila a hledala a hledala našla jsem prostěradla levnější bez gumy ( což jsem nechtěla ) pak dražší kolem 600kč já na doporučení známých si vybrala toto a objednala :-)

http://mujeobchod.cz/index.php?…

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.09 10:14

Tak my jsme koupili igelit do postele ve zdravotnickych potrebach, syn spi vetsinou na me polovine, takze ho mam pod prosteradlem. Stoji kolem 50 Kc a ucel splnuje na 100%.

ktrollik
Kecalka 199 příspěvků 22.10.09 10:59

Ahojky, tak mi máme klinikpur a spokojenost, kromě jiného i proto, že se dá prát na 95°C a hlavně ho mají tady v obchodě, takže jsem ušetřila za poštovný :D
 http://sebat.cz/…00cm-z14t035

farska
Vesmírná mluvilka 30097 příspěvků 22.10.09 11:46

EHM,pokud byste chtěly vědět ‚mou vychytávku‘,tak my máme (rozuměj-DCERY MAJÍ) pod prostěradlem matraci obalenou tou veeelikou stahovací folií,jakoby potravinářskou,ale veelkou,používá se třeba na balení věci,při stěhování atd atd (Hornbach,Obi za cca 299Kč obrrole) :oops:

Obalujeme matrace napříč......A přiš­la jsem na to asi před pulrokem,kdy naše 4 letá se při nachlazení v noci občas počůrá a nechtělo se mi investovat do něčeho drahého......

1. 8) 8) 8) :oops: :oops:

PS-
absolutně NEŠUSTÍ :wink: :lol:

papu
Echt Kelišová 7666 příspěvků 22.10.09 12:22

My máme http://www.mimibazar.cz/foto.php?…
je super, doporučuji!
Hlavně je zeshora froté, což oceňuju, každému to třeba nevadí, ale já potřebuju, aby to trochu dýchalo, spát jenom na igelitu nemůžu :x

katty
Echt Kelišová 7927 příspěvků 22.10.09 12:36
papu píše:
My máme http://www.mimibazar.cz/foto.php?…
je super, doporučuji!
Hlavně je zeshora froté, což oceňuju, každému to třeba nevadí, ale já potřebuju, aby to trochu dýchalo, spát jenom na igelitu nemůžu :x

Papu tak to jsem moc ráda, že patříš k dalším spokojeným tohle právě jsem si také objednala :-) i stéjný dodovatel a doporučuji :-)

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 22.10.09 14:13

Zrovna jsme kupovali pro malou novou postel s matrací a taky jsem přemýšlela o tom ochranném prostěradle, ale nabízeli mi ho od 500 výš.
Tak jsem ve zdravotnických potřebách koupila podložky na velkou postel
tam kde cca je zadek je savá vrstva a na zbytku postele je igelit. Stálo to 19 korun za kus.
Nu uvidím, teď jak jste tu dali odkaz, tak za těch 329 to není špatná cena, jen to sehnat někde v obchodě a neplatit za poštovné.

BaraF
Závislačka 2724 příspěvků 22.10.09 19:35

Pogumovaná prostěradla a jiné neprodyšné věci u nás neuspěly, holky se potily, matrace se pařila. Starší se poměrně rychle naučila „zakňourat ze spaní“, probudit se a zpočátku s něčí pomocí slézt z postele na nočník (měla tak 2 r), dělá to tak bez nehody už více než 2 roky. Používali jsme přebalovací podložku, dala jsem ji pod prostěradlo, ráno vytáhla, večer instalovala, takže se při nehodě pralo jen prostěradlo a podložka se vyhodila. Mladší dcera (2,5r) se nebudí (teda až chladem, když je mokrá), na noc má plínu )přes den už 8m ne), 3× je ráno suchá a počtvrté počůraná. Ale umí už večer méně pít a vyčůrat se před spaním. Myslím, že okolo vánoc už plínu sundáme, začnem zase podložkovat a doufat, že to trvale vydrží celou noc.
Máme postele Kritter z IKEA s levnými molitanovými matracemi, starší dcera má tu novější, mladší dceři tu několikrát čištěnou vyměníme za novou až to klapne s celonočním spánkem bez čůrání.

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.12 08:04
:think: :think:

yourlady
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 27.05.13 21:01

Ahoj lidicku, ozivuji diskusi. Nakoupila jsdm do postele pro deti nepromokave podlozky a vzala si velkou i pro sebe, pro dny, kdy mam silny menses. Uspinila se mi ale od krve, jednu uz jsem vyhodila, dalsi je na vyhozeni, nejde to vyprat ani odbarvovacem na omylem obarvene pradlo! muzete mi poradit? prip. i znacku podlozky, ktera se da spolehlive od krve vyprat a neni nejak moc drahs? dekuji moc!

yourlady
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 27.05.13 21:02

P. s.pardon za preklepy, tukam z maleho mobilu

gatubela
Ukecaná baba ;) 1638 příspěvků 27.05.13 21:02

@yourlady co savo perex?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo příště vypadne ze StarDance? Mišík! Blbě kouká, neustále si kontroluje účes

Jsou výsledky taneční show StarDance …když hvězdy tančí opravdu tak... číst dále >

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >