Počůrané papučky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 13.10.09 13:29
Počůrané papučky

Malá už je doma pokud nespí bez plínky, samozřejmě jsou tu „nehody“ někdy jednou za den, někdy dvakrát za den, někdy se podaří den bez „nehody“.
Dokud bylo teplo, tak chodila jen v kalhotkách a nahoře tričko, takže když se počůrala, většinou to byla jen loužička na zemi, takže jsem setřela a vyměnila kalhotky.
Teď už je to horší, protože má i punčocháčky a když se počůrá, tak to zkrz ty punčocháčky doputuje po nožkách do papuč.
Jak to děláte? Nemůžu ty papuče přece pořád prát a sušit. A kdybych je jen sušila, tak je to divné, protože mám pocit, že jsou prostě počůrané. Pobozky doma chodit nemůže, protože máme parkety a lina a s tím jejím lítáním by bylo úrazů.

Reakce:
Knoflice
Echt Kelišová 7869 příspěvků 13.10.09 13:30

Prát - stačí přemáchnout v čisté vodě. Když je dáš usušit jen tak, tak budou smrdět.

saja1
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 13.10.09 13:42

já teď vzpomínám jak jsme to loni dělaly. starší jsem odplínkovávala loni v listopadu. naštěstí jí to šlo rychle, ale tak dva týdny to bylo maso, pořád něco počůrané 8O . na doma měla tepláčky a do papuč jí to snad ani neproteklo. tak možná tepláky mají lepší absorbční schopnost než punčocháče:) jinak mě napadlo dát místo papuček nějaké botky co se nosí do sprch do bazénu (jestli něco takévého máte) ty jsou vetšinou celé omyvatelné, tak by se po nehodě jen otřely.

Nelisa
Neúnavná pisatelka 15311 příspěvků 13.10.09 14:16

My měli dvoje botky na doma, taky mě napadá koupit dva tři pár teplých ponožek s protiskluzem, když budou papučky schnout, tak nebude zima od nožiček.

jizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 13.10.09 15:37

gumovy backorky

Gina108
Generální žvanilka 23860 příspěvků 13.10.09 18:19

Jestli existují takové ty Crocsy pro děti… Já je doma nosím, ale už se nepočůrávám :lol: Snad je to i pro děti vhodné :nevim:

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 13.10.09 20:04

Tak tepláčky by mohly toho fakt víc absorbovat, ale těch nemám tolik jak punčocháčků, abych je mohla měnit.
Gumové botičky (crosky) máme, ale nechci, aby v tom chodila celý den, protože mi to nepřijde na nohu moc dobré, spíš je používám právě, když má normální papuče počůrané.
Teď řeším další problém, protože chodíme na plavání a ty gumové crosky už jí začínají být malé a všude nějak došlo zboží a nikde nejsou, že prý je to letní zboží… :(
Už teď se začínám děsit toho, že začnu shánět zimní botičky, protože my vždycky, když něco chceme koupit, tak je v tom nějaký problém.
Třeba loni na narozky jsem jí chtěla na dort koupit svíčku ve tvaru jedničky, jdu do supermarketu a všechny jedničky byly vyprodané, ostatní čísla tam byla. Letos zas koukám a jedniček je tam mraky a ostatních čísel taky, ale dvojka vyprodaná 8O

Nelisa
Neúnavná pisatelka 15311 příspěvků 13.10.09 22:06

Z mé zkušenosti to tepláčkama proteče taky až do bot, nepřilnou zas tak dobře k nožičce jako punčocháčky a už to frčí dolů. :lol:
A co koupit na dort trojku a schovat alespoň na příští rok? Příští rok bude určo vybraná trojka. :lol: :lol: :lol:

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 14.10.09 00:42

eviah :lol: :lol: :lol: nebo si dopredu koupit vsechna cisla,ktera jsou ze? :lol: ze by to byl ten babybooooooom :lol:

Nelisa
Neúnavná pisatelka 15311 příspěvků 14.10.09 13:29

Ano a jako správná matka minimálně do padesátky! :lol: :lol: :lol:
My objednávali loni dort do školky v jedné brněnské cukrárně a tam nám k tomu prodali svíčku s číslem, tak by možná stálo za to poptat se v cukrárně, pokud máš nějakou poblíž. Třeba by prodali i samotnou svíčku bez dortu. :wink:

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 15.10.09 14:43

eviah …hahaha jojo až do padesátky …dostane to pak do věna a může si dortíky péct sama :lol: :lol:
Jinak se jim na ty čísla můžu vyprdnout, číslo napíšu krémem a svíčky dám dvě, čím víc svíček, tím víc radosti :P

Nelisa
Neúnavná pisatelka 15311 příspěvků 18.10.09 23:02

Je to tak, v té cukrárně, kde dort pekli, měli jenom čísla a dcerka pak byla trochu zklamaná, že má jen jedinou svíčku, ostatní děti ve školce prý mívají svíček víc… takže letos nebudu dávat číslo. 8)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Jaký je rozdíl mezi kartáčkem s 3D technologií a sonickým kartáčkem na zuby?

Pokud jste se rozhodli pro investici do elektrického zubního kartáčku, měli... číst dále >

Články z Expres.cz

Dvě ženy za jeden večer: Jak Onder zvládl polibky na ruku i dámské lodičky

Po velkém finále StarDance následovala samozřejmě afterparty, na které se... číst dále >

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >