Reklama

Jak roste bříško v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zdenduulka
Povídálka 23 příspěvků 01.01.17 08:17
Jak roste brisko v těhotenství

Ahoj holky, je nějaká příručka o tom jak roste brisko, jaké jsou pocity, a tak.Jsem 17 TT a začal me jakoby sponovat podbřišek. Není to nějaká akutní bolest, spis jakoby natahovaci bolest. :think: Můžete mi tady třeba napsat, jak je to i s močením a tak? :oops: Moc děkuji za odpovedi :hug:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Ellanka
Kecalka 164 příspěvků 01.01.17 08:34

Ahoj, ja jsem 18 tt, brisko uz mam a curat chodím casteji.

Kriss Tina
Závislačka 4707 příspěvků 01.01.17 08:58

Prirucka neni kazda to ma jinak, na me do 7 mesice nebylo poznat ze sem tehotna a pak behem par dni sem mela pupek jak blazen :) co se tyce curani tak se beha hodne ze zacatku kdyz se prokrvuje bricho a ke konci kdyz je uz mimi vetsi a tlaci na mocak :D

LucsynkaR
Kelišová 7347 příspěvků 01.01.17 09:13

U 1.cca do 20.tydne nic, pak to poskočilo, teď u 2 roste postupně od začátku, cca 15 týden už bych to nezaprela.. a čůrání často na začátku, pak pohoda a teď je to něco příšernýho, musím snad co 15minut, miminko je hlavou dolů a z močáku si dělá polštář/boxovací pytel.. :mrgreen:

Jogrr
Závislačka 4201 příspěvků 01.01.17 09:23

Na me jiny stav zacal byt videt azv 8 mesici, casteji curat jsem chodila jen v prvnim trimestru a to treba i 2× v noci.
Ted jsem 37tt a brisko mam takove, jako nektere v 5.Mesici, spim celou noc a navsteva wc az rano.
Ale jak tak tady ruzne ctu a slycham v okoli, jsem v tomto strasny exot :mrgreen:

KaterinaKuc92
Stálice 56 příspěvků 01.01.17 09:26

@Kriss Tina To mi povídejte :-X Jsem 33. tt av noci chodím snad každou hodinu čurat! :zed: :D

KaterinaKuc92
Stálice 56 příspěvků 01.01.17 09:34

@Zdenduulka To je různé s tím bříškem. Mě třeba začalo růst cca v 5. měsíci. A to pomalu. Jsem 33. tt a ještě do nedávna, když jsem si dala zimní bundu, tak na mě nebylo poznat, že jsem těhotná. Za to teď už jaksi rychle roste to břicho :-) S tím šponováním v podbřišku je to zcela normální si myslím :-) Pokud to nebolí moc a často. A k močení se raději nevyjadřuji :D Od začátku těhu chodím často. Ale to jsem chodila z nezjištných důvodů i před těhu. A teď je to čím dál větší extrém. V noci chodím snad co hodinu. Přes den to samé. Někdy i 2× během půl hoďky. Záleží jestli si malá zrovna dělá z močáku boxovací pytel :-D :-)

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7620 příspěvků 01.01.17 09:41

@Jogrr tak já byla taky exot v prvním trimestru jsem chodila tak co hodinu a pak vůbec a v noci mě to vzbudilo tak 3× za zbytek těhotenství :-D

Padme93
Závislačka 2511 příspěvků 01.01.17 09:55

Všechno je individuální. Já chodím nadměrně čůrat celé těhotenství už od prvního trimestru.

Zkus si třeba na netu číst o jednotlivých týdnech. ;)

Sponovani břicha je normální, roste.

LucsynkaR
Kelišová 7347 příspěvků 01.01.17 10:14

@KaterinaKuc92 tak to jsem na tom ještě dobře a čůrání 2krat za noc :mrgreen: ale kolikrát už bych šla zas, ale ještě se to snažím zaspat :P

KaterinaKuc92
Stálice 56 příspěvků 01.01.17 10:34

@LucsynkaR Tak to vám tiše závidím :D

Herminator
Stálice 59 příspěvků 01.01.17 10:36

U mě u prvního bříško tragicky malé až do porodu, ani fotky jsem si nenechala dělat, skoro to nešlo vidět a prcek zas tak malý nebyl. a teď u druhého mám bříško už v 17tt :) a curani… no ze začátku nic, pak hodně, pak k klid a na konci jsme párkrát usl a i na záchodě :D nemohla jsem spát a furt se mi chtělo.
Teď se mi chce taky už vice, tak uvidíme.

Zdenduulka
Povídálka 23 příspěvků 01.01.17 10:49

Děkuji za vaše prispevky. Koukam ze jsem teda úplně normální tehule :potlesk: S tím curanim v noci…u me nic zvláštního chodila jsem cca 3-4× za noc i před tím. Jen jsem se bala s tím pnutim briska, ale bude hůř. :palec: :srdce:

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9971 příspěvků 01.01.17 10:54

@Zdenduulka Odpověď je jednoduchá. Každej to má ÚPLNĚ jinak. Já třeba chodila od 4.měsíce čůrat po hodině ve dne v noci, a bříško jsem naopak moc neměla skoro do nástupu na mateřskou. Známá měla s jedním klukem břicho, že se jí od 5. měsíce ptali, zda kolik dní má termín, a ke konci těhotenství si musela břicho podpírat kšandama a všichni mysleli, že bude mít trojčata…

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 01.01.17 11:05

Ruzne pnuti, pichani a bodani u me byly zatim vzdy rust briska. Po par dnech se pak narazove zvetsilo. Nekdy to pne tak, ze nejsem schopna se vycurat nadoraz :lol: :roll: v noci jsem litala treba 5× na zachod na prelomu 3. a 4.mesice. Ted zas vydrzim. Kazda ma bricho jine, jinak pevne, povolene, jinou „historii“. A jinak rychle roste. Ja mam od 12tt brisko, ktereho si cizi vsimaji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Reklama