37 tt a bolesti trisel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kamili25
Povídálka 29 příspěvků 31.12.16 15:04
37 tt a bolesti trisel

Achuj maminky-tehulky chci se poptat od uterka mam bolesti jako pri silne ms a od vcerejsla mi to strili do trisel a do zad. Brisko tvrdne. Ve stredu doktor pri ozvach rekl ze porod se urcite nechysta ale nevim jestli tohle jeste prorovnat k poslickum. Navim mi dneska natekly prsa a docela mi z nich teklo mpezivo doposud jen po kapickach ale dnesla fakt dost vytok myslite ze uz mimi tlaci?

Reakce:
KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1373 příspěvků 31.12.16 15:54

Je možné že se tělo připravuje :nevim: nejjistější bude zavolat doktorovi a klidový režim, nepřemáhat se a nic netahat :oops:

Kamili25
Povídálka 29 příspěvků 31.12.16 16:01

Prave nic nedelam jen dva dny lezim a spim byla jsem hrozne unavena. Tak nabiram silu

Hadumi
Extra třída :D 13672 příspěvků 31.12.16 16:28

To může být cokoliv, mám to také, už několik dní a nic.

Kamili25
Povídálka 29 příspěvků 31.12.16 16:45

Kdyby tak ty pupiky daly znameni ted to bude ze by clovek vedel ☺ ale tak trapit

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >