3D ultrazvuk Německo (Zittau, Löbau)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

1Anička1
Zasloužilá kecalka 702 příspěvků 1 inzerát 29.12.16 20:36
3D ultrazvuk německo (zittau, löbau??)

Ahojky, potrebovala bych radu. Prý hodně holek jezdi na 3D ultrazvuk do Německa, moc si to chválí. Ale já nenašla na netu vůbec, kde to je. Nevíte některá? Díky.

Reakce:

Janca116
Závislačka 3628 příspěvků 01.01.17 11:22

Ahoj,
nevím jak tam ale já jsem byla v Sebnitz u pana doktora Pavla Rubeše. Není to 3D ultrazvuk ale 4D. Platí se tam asi 50 euro a zážitek je to opravdu krásný. Pan doktor je také super :palec:

1Anička1
Zasloužilá kecalka 702 příspěvků 1 inzerát 03.01.17 14:29

@Janca116 Děkuju :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš má strach o syna: V noci mu bouchají na dveře, jeho matka je vyděšená!

Atmosféra kolem kauzy Čapí hnízdo začíná pořádně houstnout. Politici vyzývají... číst dále >

Před rokem bubeník Mirai pohřbil ženu (†26), dnes má jinou? Otci zesnulé se to nelíbí

Je tomu více než rok, co bubeník kapely Mirai Šimon Bílý přišel o svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >