Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahojky, potrebovala bych radu. Prý hodně holek jezdi na 3D ultrazvuk do Německa, moc si to chválí. Ale já nenašla na netu vůbec, kde to je. Nevíte některá? Díky.
Ahoj,
nevím jak tam ale já jsem byla v Sebnitz u pana doktora Pavla Rubeše. Není to 3D ultrazvuk ale 4D. Platí se tam asi 50 euro a zážitek je to opravdu krásný. Pan doktor je také super ![]()