Angelsounds a druhorodičky ;-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

blondie_blondie
Kecalka 358 příspěvků 30.12.16 12:21
Angelsounds a druhorodicky ;-)

Holky, kdy jste nasly srdicka mimisku v druhem tehotenstvi?? Muze tomu nejak branit jizva po CS? :think: :think: diky a hezky den :kytka:

Reakce:

Ter1
Stálice 56 příspěvků 30.12.16 12:44

V 10. tydnu, ale ja jsem i prvni nasla hodne brzy. Jizva po cisari mne osobne nijak nevadila, ale na ult. si doktor stezoval, ze mu stini. Prenosu zvuku by asi vadit nemela.

blondie_blondie
Kecalka 358 příspěvků 30.12.16 14:05

@Ter1
Ve stredu mimco odpovidalo dle ulz. 9+3, pres bricho to nejak keste neslo videt.. ale angelsounds nemuzu nic najit.. tak nevim, zda je brzy.. aleee u prvniho jsem taky nasla kolem 10-11tt ale presne si nepamatuji.

lucillee
Echt Kelišová 8463 příspěvků 2 inzeráty 30.12.16 14:12

@blondie_blondie zalezi na stesti, ja prvni nasla uz v 10tt, ale druhatko mi trvalo dele a treti jsem taky nasla az nekdy v 11tt. Ma tam jeste strasne moc prostoru. Ale kdyz uz jsem nasla tak to bylo hodne dole v podbrisku. :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.16 14:19

Prvního jsem našla v 9tt, nevím už přesně který den. Teď druhý slyším od 8+1tt. Taky jsem po císaři a jizva mi v poslechu nijak nevadí. Někdy dýl hledám, ale většinou do minuty najdu.

Anonym, ještě o těhotenství nikdo neví. T.

Ter1
Stálice 56 příspěvků 30.12.16 19:46

Vubec nic bych z toho nevyvozovala, 10. tyden je opravdu strasne brzy, je to malilinkata prdolka ve velikanskym prostoru. Hlavne ze na ult. bylo miminko v poradku. Urcite ho uslysis kazdym dnem.

blondie_blondie
Kecalka 358 příspěvků 07.01.17 16:07

Holky tak porad nemuzu najit, zacinam byt celkem nervozni.. navic uz je mi lip, tak se bojim. U prvniho jsem nasla v tomto tydnu aa ted u druheho zatim nic :think: na kontrolu az za 2tydny :(

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >