Jak roztáhnout mikinu?

12
4.2.21 12:52

Jak roztáhnout mikinu

Ahoj,
nedávno jsem si objednala mikinu (přes hlavu). Je pěkná, ale je celkem upnutá. Byla bych moc ráda za rady, jak mikinu alespoň trochu roztáhnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16776
4.2.21 12:59
@monča1me píše:
Ahoj,
nedávno jsem si objednala mikinu (přes hlavu). Je pěkná, ale je celkem upnutá. Byla bych moc ráda za rady, jak mikinu alespoň trochu roztáhnout.

To ti tady nikdo neporadí. Nejen, že nevíme, z jakého je materálu a jak je šitá, ale hlavně je to většinou téměř nemožné. Já se často snažila mikinu vytahat na délku a byl to zcela marný boj :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
4.2.21 13:19

Mikina je z bavlny a polyesteru
Tady je odkaz na mikinu: „https://bezvatriko.cz/vtipne-motivy/2873-damska-mikina-s-potiskem-just-do-it-later.html#/22-velikost-s/14-barva-cerna/150-canvas-damska_mikina“
A potřebovala bych ji roztáhnou spíš na šířku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.2.21 16:26

Ahojky já když se snažím vytáhnout buď tričko nebo mikinu tak to dělám tak že jsi v tom sednu na gauč a jakoby nohy strčím do té mikiny a kolena se snažím tlačit až pod bradu a pak zase směrem od sebe :lol:
Vím Zní to divně ale fakt to pomůže že se mikina a tričko vytahá do šířky akorát pozor aby neprdly švy :lol: Musí se na to trochu s citem :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
4.2.21 19:18

Zkus ji vyprat a mokrou obléct ještě na jednu suchou mikinu a chvíli nosit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu