Jak sbalit doktora?

Anonymní
16.11.19 23:13

Jak sbalit doktora?????

Ahojky holky, trochu netypická otázka, ale… Strašně se mi líbí můj zubař :D Chtěla bych ho někam pozvat nebo něco, ale asi na to nemám, je to takový divný doktor-pacient :zed:
Nějaká účinná rada, jak na něj? Přemýšlela jsem, že bych mu třeba před svátky hodila nějaký dárek k Vánocům :think: Já právě bohužel nejsem typ, co by se zeptal narovinu :lol:
Podle fcb je svobodný, tak snad teda :D
Co myslíte? :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15274
16.11.19 23:16

Najdi si nového zubaře a pak to zkus, ale já bych do toho nešla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1860
16.11.19 23:17

Kolik mu cca je a kolik Tobe? Nejake naznaky, ze by ses mu libila? Zkus se nenapadne zeptat na pritelkyni.. (treba co planuje na Vanoce..)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
233
16.11.19 23:20

No tak mu zkus napsat na ten fb, když se stydíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1222
16.11.19 23:20

A co ho takhle někam pozvat a ne furt čekat až chlap udělá ten první krok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.11.19 23:21

@kyticka86 Jsme od sebe 8 let, no. To zase není tak strašný :D
Při poslední návštěvě semnou trošku laškoval, ale nevím nevím :think:
K jinému přistupovat nechci. Jsem ráda, že jsem šla k němu.. zbavil mě strachu ze zubařů.

• Citovat
  • Nahlásit
6863
16.11.19 23:27

A jsi ochotná risknout, že v případě neúspěchu nebo rozchodu třeba zůstaneš bez zubaře? V dnešní době? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1860
16.11.19 23:28

Tak si ho zkus pridat do pratel na FB a nekdy vecer (treba kdyz bude online) mu napis.. Muzes zacit nejakou „zubni“ tematikou. Treba ze mas dnes citlivejsi zuby.. Nebo ze ta posledni plomba skvele drzi.. A pak pokracovat nezavaznou konverzaci.. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.11.19 23:36

No, to si právě nejsem jistá :lol: :palec:
On má na fb asi 120 přátel, asi není ten typ, co si každého přidá :zed: :think:
S tím vánočním dárkem je to teda asi blbost, že :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.11.19 23:36

Muj manzel je zubar a ja byla jeho pacientka. Teď jsme manželé a spolu budeme 10 let. A musím říct, že ja bych ho rozhodně nebalila. Ani by mě to tenkrát nenapadlo, kdyby nezačal on. Jak tu píšou holky, on mi napsal na facebook. Jinak mám kamaráda doktora a tomu píšou nějaký pacientky na fb neustále. Ja bych nikoho nebalila, myslím, že by měl chlap udělat první krok, ale pokud je to nutný, tak bych si treba zjistila, kam chodí do fitka a zařídila bych, aby si mě tam všimnul :)

• Citovat
  • Nahlásit
2041
17.11.19 00:20

Osobně bych mu přinesla nějakou pozornost. Nevím, zda je to u každého normální, ale vždy když jdu k doktorovi, tak něco symbolického nosím, třeba pár čoko truffles, nebo něco takového. Potěší, mně to nic neudělá. Každopádně, pokud bych chtěla sbalit zubaře, přinesla bych mu něco, co ho trochu víc zaujme a bude přemýšlet o tom, proč jsem si dala tu práci vymyslet takový originální dárek (nemyslim nic úplně draheho, žádný megadar). Zrovna mě teď nic nenapadá, možná bych nechala vyrobit malý dortík ve tvaru zubu a na tom by seděla postavička, která by se mu mohla podobat)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6047
17.11.19 06:11
@Anonymní píše:
@kyticka86 Jsme od sebe 8 let, no. To zase není tak strašný :D
Při poslední návštěvěsemnou trošku laškoval, ale nevím nevím :think:
K jinému přistupovat nechci. Jsem ráda, že jsem šla k němu.. zbavil mě strachu ze zubařů.

To dělá fest lidí, nejen doktorů a nic hlubšího z toho není. Můj manžel je stále taková koketa. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.11.19 06:29
@Michelle_M píše:
A jsi ochotná risknout, že v případě neúspěchu nebo rozchodu třeba zůstaneš bez zubaře? V dnešní době? :lol:

Zasadni otazka :mrgreen: jeste, ze mam zubarku… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13986
17.11.19 06:36

@lachtanice86 - najít nového zubaře je dobrý :lol: Nebude jednodušší najít jiného hezkého chlapa? :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49213
17.11.19 06:42
@Anonymní píše:
No, to si právě nejsem jistá :lol: :palec:
On má na fb asi 120 přátel, asi není ten typ, co si každého přidá :zed: :think:
S tím vánočním dárkem je to teda asi blbost, že :roll:

Jakoze 120 je malo? 8o Ale ja nemam FB, tak to asi nechapu.
Se ho zeptej, ne? Vis, co ho bavi? Klasika. Mam dva listky na… a kamaradka nemuze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat