Jak se jmenuje spodek kočáru?

397
8.4.16 15:07

jak se to jen.....

Maminky potrebuju poradit, mam autosedačku, jednu maxi cosi adruha nevim ( obe vajíčka) a chtela bych sehnat tu pojizdnou konstrukci, treba do obchodu nebo tak…dnes jsem byla s malym nakupovat a docela zahul tahat tu sedačku v ruce :zed:…ale nevim pod jakym nazvem to hledat..jak se ten spodek kocaru jmenuje? Dá se to vubec sehnat samotne? Tu nejmenovanou jsem zkousela u kamaradky na X-lander a slo to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58731
8.4.16 15:11

@Afroditka85 zadej do vyhledavače kočár - podvozek a najdeš. Ovšem většina kočárů je dělaných tak, že prostě sundáš hlubokou korbu a přes adaptér tam šupneš sedačku. Co za kočár máš? třeba na něj stačí jen adaptér.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tattiana
8.4.16 15:11

Jsou tady už diskuse, jinak stačí zadat ve vyhlrdávači podvozek pod autosedačku…

Příspěvek upraven 08.04.16 v 15:13

• Nahlásit
  • Citovat
Tunrida
8.4.16 15:12

A co máš za kočár? Maxi Cosi dostaneš na většinu kočárků na trhu.

• Nahlásit
  • Citovat
397
8.4.16 15:35

Ja práve nemam trojkombinaci, takze jsem vajicko kupovala zvlast, jedno dostala. Takze podvozek pod autosedačku…zkusím tedy, dekuji :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
397
8.4.16 15:37

Já mam kocar Tako ballila ale je dost velky a neskladny, vazne idealni na prochazky, ale tahat do obchodu bych ho nechtela, ma i velka kola, ty 14tky, musim ho skoro rozebrat abych ho narvala do kombiku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tattiana
8.4.16 15:40

@Afroditka85 tak velká kola u kočárku jsou fakt nepraktická…

Šikmo přes nákupní vozík by sedačka položit nešla? Pak pro větší jsou vozíky s lehátky i sedačkou… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
18158
8.4.16 17:11

@Afroditka85 podivej na quinny zapp, male lehke golfky, sezenes z druhe ruky, ktere jsou pod autosedacku idealni a na maxi cosi maji adapter.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
397
8.4.16 19:09

@ivik21 Do obchodaku to jeste slo, ale pak jsem byla v Kiku a Jysku a tam nemaji vozíky, takže růčo pěkne :roll:
@Cuddy moc dekuju, podívam se hned :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tattiana
8.4.16 19:17

@Afroditka85 no jo, všude to nejde… :nevim: to se pak pronese :think:

• Nahlásit
  • Citovat
397
8.4.16 21:32

@ivik21 malem mi upadli obe ruce :mrgreen: brouček uz ma pres 5 kg tak to je znat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama