Jak se zbavit bývalky?

245
4.8.15 23:38

jak se zbavit bývalky?

Ahoj, s přítelem máme takový už dost otravny problém. Z předešlého vztahu má dceru 3 roky, my jsme teď spolu přes 2 roky a máme 9 měsíčního syna.. A teď ten problém: jde o to, že od začátku co jsme spolu, tak řešíme jeho bývalou. Nejdřív partnerovi chodili anonymní smsky, že má dceru v nemocnici, pak zase nechtěla půjčovat malou, pořád psala příteli na fb, dokonce ho vytáhla i na vánoční nakupy, ale přítel mi samozřejmě zalhal, že jede s kamarádem, jenže já na to přišla, on jí to řekl, že s ním kvůli tomu nemluvím a ona mu pak psala, že si mě teda pěkně vycvičil. Pak přišla další éra anonymních sms. Příteli jsem zakázala jí neco psát, kromě jeho dcery. Pak jsem otěhotnět a ona se ho vyptávali na pohlaví, když se blížil porod a já byla v porodnici na vyvolání, tak mu zase psala.. :pocitac: Když neměla přítele, tak zadonila, že potřebuje natahnout nějakej kabel. Jakmile pritele měla, tak zase nechtěla malou půjčovat a říkala, že už ani malá neví kdo je její táta. Myslela jsem si, že po porodu to skončí, ale to jsem se zmylila. Zase příteli chodí anonymní smsky a třeba jedna z nich je: zapomeneme na to špatný, budeme zase rodina. Někdy se i podepíše. Pak příteli píše, že ji přišla sms z netu a že nechápe kdo to pořád může psát, koho to baví a dělá nastvanou. Příteli jsem řekla, at si s ní zkusí promluvit jestli třeba k němu něco cítí a pak že bych ji napsala at už nás necha být, ale ona zase bude delat blbou. Už nás to oba ničí. Už jsem přemýšlela, že od nej odejdu abych měla klid, ale přece se ho jen tak nevzdám. Máte s tím někdo zkušenost? Co byste dělali vy? Budu ráda za každou radu, už jsem zoufalá. Dekuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1780
4.8.15 23:42

Ignorovat..nic jiného nepomůže…

Zdá se mi mimochodem divné, že by mu psala 2 roky bez odpovědi…možná je tam něco, o čem nevíš..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6228
4.8.15 23:42

@Labuť19 co čekáš? Má s ní dítě, hodně malé. Nezbavíš se jí. Vybrala sis chlapa se závazkem, on má morální povinnost se o matku svého dítěte postarat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11726
4.8.15 23:44

Musi to resit on ne ty a to razne. Styk s dcerou upravit soudne tak, aby byvala nedelala drahoty. Pokud dceru nevyda tak policie. Snad ma koule na to se s ni vyporadat a vysvetlit, ze ma novou rodinu do ktere tedy patri i jeho dcera.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11726
4.8.15 23:46
@kacz píše:
@Labuť19 co čekáš? Má s ní dítě, hodně malé. Nezbavíš se jí. Vybrala sis chlapa se závazkem, on má morální povinnost se o matku svého dítěte postarat.

Ma snad povinnost ke sve dceri ne? Uplne nerozumim te moralni zodpovednosti. Pokud na dceru radne plati a ma zajem tak mu muze byt byvala zena ukradena. Zvlast kdyz se sama moralne nechova :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
555
4.8.15 23:47

A co jsi čekala? našla sis frajera s ročním dítětem, podle Tvého příspěvku… máš o zábavu postaráno na hodně let dopředu!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
555
4.8.15 23:47

Sorry, pořád mám duplicitní příspěvky :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6228
4.8.15 23:53

@Šarlota4 pokud je na mateřské, nemůže pracovat a sama se stará o takhle malé dítě, tak má povinnost i vůči ní. Nebo si myslíš, že by bylo v pořádku, aby chlap prostě vypadl od ročního dítěte, občas ho vzal na procházku a jinak by ho nezajímalo, co se tam děje? Všechno by zůstalo na ženské? To asi ne. Když jí vadí bývalá, měla si najít chlapa bez závazků.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
555
4.8.15 23:55
@Šarlota4 píše:
Ma snad povinnost ke sve dceri ne? Uplne nerozumim te moralni zodpovednosti. Pokud na dceru radne plati a ma zajem tak mu muze byt byvala zena ukradena. Zvlast kdyz se sama moralne nechova :nevim:
Když on je většinou problém v tom, že skoro všechny bývalky se dle mínění nových partnerek nechovají morálně… pokud si nabrnknu chlapa s ročním dítětem, je podle mne nemožné vyhnout se podobným problémům…alespoň než se situace uklidní, a to chce vždy pevné nervy…
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11726
4.8.15 23:55

@kacz psala, ze jsou dceri 3 rokx tak uz muze chodit do skolky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11726
4.8.15 23:57

Holky ja jsem asi slepa, ale ja v tom prispevku ctu, ze jsou dceri 3 roky ( ne ze by to zasadne neco menilo ) tedy krom te vyzivovaci povinnosti k matce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
blabla123
4.8.15 23:58

Bohužel lze pouze ignorovat. A přeji hodně štěstí s ní :-).

• Nahlásit
  • Citovat
245
4.8.15 23:58

@kacz Na dítě platí a má o dceru zájem. Když s ní není, tak snad není povinen se starat, v září jde do práce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
555
5.8.15 00:02
@Šarlota4 píše:
@kacz psala, ze jsou dceri 3 rokx tak uz muze chodit do skolky.
no to jsou názory :roll: především by mělo být jasné, že z manželství ( vztahu s dítětem) se prostě nevystupuje jako z tramvaje…a matka dítěte je snad taky osoba, která si zaslouží úctu, i když to mezi nimi nevyšlo a nedokázali spolu žít ne?
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
245
5.8.15 00:03

Ano, malé jsou 3 roky, v září jde do skolky a bývalá do práce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama