Jak si napařit obličej ručníkem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mawajka00
Stálice 63 příspěvků 16.08.18 21:00
Jak si napařit obličej ručníkem?

Já nikdy u kosmeticky nebyla, ale chtěla bych si vymacknout takové ty malé nezanetlive pupinky… Nevíte jak se naparuje obličej ručníkem? Jestli bych to zvládla sama doma?

Reakce:

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1113 příspěvků 16.08.18 21:25

Namočíš ručník do teplé vody, vyždímeš a dáš na chvíli na obličej. několikrát opakuješ ;)

AnastazieB
Echt Kelišová 8372 příspěvků 16.08.18 21:37

Připadá mi jednodušší si uvařit hrnec horké vody a pak nad ním chvíli držet obličej…

Mawajka00
Stálice 63 příspěvků 16.08.18 22:50
@mamina2017 píše:
Namočíš ručník do teplé vody, vyždímeš a dáš na chvíli na obličej. několikrát opakuješ ;)

A byla jste někdy u kosmeticky? Mě by zajímalo, jestli ty pupínky vymackava? Moje 2 kamarádky tam byly. Každá u jiné a obě přišly druhý den s červeným obličejem, protože je vymackala. Taky bych něco takového potřebovala…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka: Ženy mě využívají pro mou slávu! Jsem pro ně vstupenka do jiného světa

Za pár dní, konkrétně 20. listopadu, jde na trh už čtvrtá knihy bývalého... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >