Jak si vycvičit ex

Anonymní
16.2.16 21:20

Jak si vycvičit ex

Už toho mám opravdu dost. Vždycky exovi nabalím všechno potřebné a pak mi to nevrací. A jsou to i věci, které nutně potřebuju, třeba léky nebo když má u sebe už dvoje rukavice, tak nemám děcku co obléct. Když se pro to chci zastavit, tak říká, že není doma. :pocitac: :pocitac: Píšu to, protože si chci prostě vylít vztek a kdyby byla dobrá rada, sem s ní.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

413
16.2.16 21:26
@Anonymní píše:
Už toho mám opravdu dost. Vždycky exovi nabalím všechno potřebné a pak mi to nevrací. A jsou to i věci, které nutně potřebuju, třeba léky nebo když má u sebe už dvoje rukavice, tak nemám děcku co obléct. Když se pro to chci zastavit, tak říká, že není doma. :pocitac: :pocitac: Píšu to, protože si chci prostě vylít vztek a kdyby byla dobrá rada, sem s ní.

Trošku mi to přijde, že se vám mstí… Třeba za rozchod? :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.2.16 21:27
@Anonymní píše:

kdyby nám exka nevracela, ale nám ty věci děcku prodá. Sice nemáme v péči, ale co koupíme už nikdy nevidíme, tedy kromě inzerátu na bazárku

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.2.16 21:28

No toto je boj, nicméně když bude chtít dělat naschvály tak s tím moc nehneš. Max mě napadá, příště rukavice, léky nedat a sdělit mu že je již u sebe má. Ale takto můžeš dítěti pořídit k němu v podstatě celou výbavu. Já jsem dokopala ex že dětem pořídil spodní prádlo, pyžamka, bačkory a oblečení na doma k němu takže jezdí jen v tom čem odjíždí max samozřejmě rukavice, oteplováky, příp. nějaké speciální oblečení. aby děti nejezdily jak stěhováci.

• Nahlásit
  • Citovat
Ellusa
16.2.16 21:28

Já si spíš myslím, že je to typický chlap a tyto věci jsou pod jeho rozlišovací schopnost. Napsala bych mu pokaždé seznam věcí, které jsi dítěti dala sebou a na které nesmí zapomenout :D, aby si to před návratem dítěte odškrtal 8)

• Citovat
  • Upravit
26205
16.2.16 21:29
@Anonymní píše:

podle všeho zatím ex CVIČÍ s vámi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
180
16.2.16 21:29

Nic mu sebou nebal. Moje kamarádka taky dlouho bojovala se svým ex, právě kvůli věcem. Pak byla u právničky kvůli alimentům a když k ní přišla sociálka, aby posoudila, jak se o kluka stará atd., tak se jí na to zeptala a sociální pracovnice jí řekla, že není povinná balit dítěti k otci tašku s věcma. Že má prostě pouze předat dítě. A otec by měl mít doma veškeré potřeby, tak jak je máš doma ty. Takže od té doby to tak dělá a má klid. A právnička jí to jenom potvrdila. A i alimenty jí navýšily.
Tak přeju hodně štěstí!! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.2.16 21:31

@Ellusa Seznam už jsem zkoušela. :roll: K ničemu. Tváří se jak idiot a že zapomněl.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.2.16 21:32
@Malaga píše:
podle všeho zatím ex CVIČÍ s vámi…

A co s tím?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.2.16 21:32

Resila jsem to same. Vyresila jsem to nakonec tak, ze jsem sehnala tasku nosenyho obleceni, to jsem mu predala, rekla jsem mu, ze ted uz teda mlada ma u nej co nosit a moje veci mu uz davat nebudu. Ja kupuju pekne veci, vetsinou nove, kdyz uz se mi vratily, tak znicene… takze jsem se nastvala, nechala mu nejake erar obleceni na doma a na ven a pokud chce dceru nekde ukazovat a nebyt za sociala, musi si koupit vlastni obleceni „na pryc“. Stejne s lekama. Koupila jsem zakladni leky dvakrat, paralen, nurofen, fenistil, kapky do nosu, apod., jemu dycky nabalim krabicku, ale doma mam jeste jednu pro pripad, ze bych leky od nej uz nevidela. Ale leky teda prekvapive vraci :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
10861
16.2.16 21:34

Kolik je dítěti?
Leda to brát jako trénink, aby si umělo zabalit své věci a na nic nezapomnělo, pokud na to má věk :think:
Jsem asi matka - hyena, druhé věci bych měla snahu nedávat s tím, že je už u tatínka má. Ale chápu, že leckdy to nejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.2.16 21:39

Je to školkáč. A naštvaly mě hlavně ty léky, že se ani nesnaží je vrátit. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
10861
16.2.16 21:44

To chápu, to naštve.
Kdybys chtěla být konfrontační, tak mu můžeš říct, ať příště koupí ty a ty léky (pokud nejsou na recept) a pokud je při předání nepředvede, tak kluk nikam nejde, páč je nemocný :think:
Nebo nadávkovat tak, aby to na ty dva dny akorát vyšlo. Což má taky trošku zádrhele, ale co nemá.
Pokud se tedy jedná o běžné léky typu Nurofen.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.2.16 21:47

Právě že šlo o léky na předpis. A chápu zapomenutí, ale pak ty naschvály, když mu zavolám, ať to třeba vezme do práce, že pojedu okolo. A on se na to zase vy…

• Nahlásit
  • Citovat
12272
16.2.16 21:50

Udělala bych seznam do zavazadla a pěkně to při předávání odškrtala. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie