Jak teď obléct sedmiměsíční?

3660
29.3.20 14:11

Jak teď obléct sedmiměsíční?

Prosím o tipy, jak teď oblékat sedmimesicni mimino. Po dvou zimních dětech mám jedno letní a jsem mimo. Když je dcera venku jen v kočárku, tak má na domácím oblečení (body s dlouhým a tepláky) teplé ponožky, svetr podsity fleecem a čepici. Když ale jdeme někam, kde bych i ji chtěla dát na zem, tak tapu. Máme fleesovy overal, to je ok co se týče teploty, ale naprosto nevhodné na lezení po zemi.. chtěla jsem pořídit softshellovy overal, ale to už je asi moc teplé, navíc lidl teď nemá a ostatní jsou šílené drahý. Tak asi nějaký kalhoty k tomu svetru, ale to jí zase polezou záda…no jsem asi náročná, že :) tak sem s tipy, díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24834
29.3.20 14:15

A co kalhoty s laclem? Dnes u nás pěkné fičí, šla jsem bez bundy a byla mi zima.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3660
29.3.20 14:22

@Russet to mě napadlo hned, jak jsem to dopsala. Ale to zase bude chtít něco na nohy, ideálně něco, co nebude při lezení padat. Na kožený capacky je asi ještě zima, na softshellovy navleky zase teplo..sakra měli jsme půl roku počkat a mít další zimní dítě :mrgreen: nehledě na to, že vše teď musím shánět po eshopech a to je pro mě děs, já to nesnáším, zásadně nakupují pouze osobně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24834
29.3.20 15:14
@chaela píše:
@Russet to mě napadlo hned, jak jsem to dopsala. Ale to zase bude chtít něco na nohy, ideálně něco, co nebude při lezení padat. Na kožený capacky je asi ještě zima, na softshellovy navleky zase teplo..sakra měli jsme půl roku počkat a mít další zimní dítě :mrgreen: nehledě na to, že vše teď musím shánět po eshopech a to je pro mě děs, já to nesnáším, zásadně nakupují pouze osobně.

Zkus nějakou skupinku maminek ve vašem městě, třeba se nějaká ráda zbaví menších věcí. Jestli je to takový lezec, dala bych mu ty návleky a pod to silnější ponožky. Syn chodil brzo, kupovala jsem 19 boty někdy v listopadu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12314
29.3.20 15:19

Dávám punčochy tepláky a body a tričko, případně mikinu, 8 měsíců.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama