Prý řeším kraviny, říká přítel

Anonymní
14.8.15 14:18

Jak to máte doma vy

Dobrý den milé maminky, jdu se k vám vypsat jsem už ze všeho fyzicky i psychicky unavená, Mam přítele se kterým js e spolu už 7 let z toho mame 12 mesíční dítě, přítel chodído prace a ja jsem doma a staram se o naši dcerku, baraceka domacnost, jenže prostě dle partnera všeco dělám dělám špatně např. přijde z práce domu a začne proč je tohle tady a ne tady, proč susíš prádlov sušičce a ne na sušaáku (to že venku prší a že mala se snaží sušák převratit už asi videt nechce…, nebo usina na sedacce a ja mu rikam nechces si jit lehnout do looznice at tam maš větší klid a on nech mně bejt drž hubu atd…nebo se mně schvalně na něco zeptá a přitom moc dobřé tusi ze to nevím a pak když mu řeknu že nevím tak mi je řečeno že jsem blbá jestli vůbec něco vím atd a že mně vůbec nechape…sex máme tak 1× týdně, ale to až od té doby co jsem zhubla jinak nechtěl a pak z něho vypadlo že drív se mu moje postava libila vic, ale to že jsem byla po porodu už asi nezaregistroval :nevim: tak jsem pak makla a nastesti je asi spokojen víc sexu asi nechcee je unaven z práce atd…už mi ani neřika jak mne miluje ze mne ma rad zadna pusa atd jsem z toho strasne spatna snazim se snim stale o tom mluvit, ale je mi řečeno že řeším kraviny, a že ted chce koukat na tv…jinak nepatrim k zenskym co by chlapovi neco zakazoval,,,chodí si kam chce s klukama, nebo v zime s klukamana hory atd ale jen mne to pakvsechno mrzi…ach jo…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
14.8.15 14:19
@Anonymní píše:
Dobrý den milé maminky, jdu se k vám vypsat jsem už ze všeho fyzicky i psychicky unavená, Mam přítele se kterým js e spolu už 7 let z toho mame 12 mesíční dítě, přítel chodído prace a ja jsem doma a staram se o naši dcerku, baraceka domacnost, jenže prostě dle partnera všeco dělám dělám špatně např. přijde z práce domu a začne proč je tohle tady a ne tady, proč susíš prádlov sušičce a ne na sušaáku (to že venku prší a že mala se snaží sušák převratit už asi videt nechce…, nebo usina na sedacce a ja mu rikam nechces si jit lehnout do looznice at tam maš větší klid a on nech mně bejt drž hubu atd…nebo se mně schvalně na něco zeptá a přitom moc dobřé tusi ze to nevím a pak když mu řeknu že nevím tak mi je řečeno že jsem blbá jestli vůbec něco vím atd a že mně vůbec nechape…sex máme tak 1× týdně, ale to až od té doby co jsem zhubla jinak nechtěl a pak z něho vypadlo že drív se mu moje postava libila vic, ale to že jsem byla po porodu už asi nezaregistroval :nevim: tak jsem pak makla a nastesti je asi spokojen víc sexu asi nechcee je unaven z práce atd…už mi ani neřika jak mne miluje ze mne ma rad zadna pusa atd jsem z toho strasne spatna snazim se snim stale o tom mluvit, ale je mi řečeno že řeším kraviny, a že ted chce koukat na tv…jinak nepatrim k zenskym co by chlapovi neco zakazoval,,,chodí si kam chce s klukama, nebo v zime s klukamana hory atd ale jen mne to pakvsechno mrzi…ach jo…

bud si poradne promuvte co komu na druhym vadi a udeljte kompromis a dejte to do kupy at to opadne z toho stereotypu nebo se na to vyprdnete - me by tohle hrozne vadilo s nekym takvym zit - nemohla bych :nevim:

• Citovat
  • Upravit
5593
14.8.15 14:25

:hug: :hug: s takovym deb*lem bych vazne byt nemohla. Aby mi rekl at drzim hubu :think: je mi lito, ze se k tobe tak chova ale jestli by se ke me choval takle tak bych od neho odesla. Taky to s manzelem momentalne nemam jeenoduche mame male miminko a vse je ted jinak - predevsim jeho chovani ke me. Ale k dceri se chova hezky, a at je jaky je, tak drz hubu nebo abych makala a hubla jen proto, ze to chce on to teda ani nahodou. Takovy chovani mi prijde jak od nejakyho povalece :nevim: urazet ze jsi blba a at drzis hubu :think: mas to za potrebi? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2144
14.8.15 14:25

Ten chlap k tobě nemá ani špetku úcty a vztah bez úcty je špatný vztah. Choval se tak vždycky, nebo se změnil?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4621
14.8.15 14:26

Hmm a myslis, ze kdyby te miloval tak by pouzival vyrazy jako „drz hubu“? Takhle to doma nemam, my si jeden druheho vazime a podle toho spolu jedname. Rict mi „drz hubu“ tak by nejspis na tom gauci spal i pres noc :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22817
14.8.15 14:27

No tak to fakt doma nemam. Muž nebuzeruje, ale přiloží ruku k dílu. To s tou susickou moc nechápu, na co ji teda máte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14654
14.8.15 14:30

To je jako přes kopírák ty diskuze tady. Já jenom zírám, co všechny si ještě v dnešní době nechají ženy líbit. Takové chování od partnera je známkou hrubé núcty
vůči své ženě. Ale taky je to známkou nízkého sebevědomí těch žen. Chce to opravdu zapracovat na sobě, třeba i s pomocí odborníka. Nikdo nemá právo se k tobě takto chovat, natož člověk, kterému jsi porodila dítě, staráš se o něj, o domácnost, manžela, on má veškerý fullservis, a co máš ty? Začni více myslet na sebe, na to, co by jsi chtěla ty. Držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.8.15 14:32

A takovej byl už dřív nebo se změnil až po narození dítěte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
950
14.8.15 14:36
@Anonymní píše:
Dobrý den milé maminky, jdu se k vám vypsat jsem už ze všeho fyzicky i psychicky unavená, Mam přítele se kterým js e spolu už 7 let z toho mame 12 mesíční dítě, přítel chodído prace a ja jsem doma a staram se o naši dcerku, baraceka domacnost, jenže prostě dle partnera všeco dělám dělám špatně např. přijde z práce domu a začne proč je tohle tady a ne tady, proč susíš prádlov sušičce a ne na sušaáku (to že venku prší a že mala se snaží sušák převratit už asi videt nechce…, nebo usina na sedacce a ja mu rikam nechces si jit lehnout do looznice at tam maš větší klid a on nech mně bejt drž hubu atd…nebo se mně schvalně na něco zeptá a přitom moc dobřé tusi ze to nevím a pak když mu řeknu že nevím tak mi je řečeno že jsem blbá jestli vůbec něco vím atd a že mně vůbec nechape…sex máme tak 1× týdně, ale to až od té doby co jsem zhubla jinak nechtěl a pak z něho vypadlo že drív se mu moje postava libila vic, ale to že jsem byla po porodu už asi nezaregistroval :nevim: tak jsem pak makla a nastesti je asi spokojen víc sexu asi nechcee je unaven z práce atd…už mi ani neřika jak mne miluje ze mne ma rad zadna pusa atd jsem z toho strasne spatna snazim se snim stale o tom mluvit, ale je mi řečeno že řeším kraviny, a že ted chce koukat na tv…jinak nepatrim k zenskym co by chlapovi neco zakazoval,,,chodí si kam chce s klukama, nebo v zime s klukamana hory atd ale jen mne to pakvsechno mrzi…ach jo…

necháš si nadávat a ještě se snažíš, aby byl milostpán spokojen? Děvče prober se…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kdochcekam
14.8.15 14:38

Zakladatelko a co ty uděláš, když ti řekne že seš blbá nebo ať držíš hubu? To by mě fakt zajímalo. Takže drahoušku…ty rozhodně nebudeš na toho křupana čekat doma. Vezmi prcka a jeď s ním někam s kámoškou nebo prostě na vejlet sama abys nebyla doma až se on vrátí. Doma nic nedělej. A když bude mít námitky, tak mu řekni, že to dělat neumíš pže seš blbá nebo ještě lépe nereaguj vůbec a maximálně mu řekni, že máš držet hubu, tak že nebudeš odpovídat. A zas bych jela do pryč ať začne blbeček přemýšlet. A hlavně neplač, nesnaž se vůůůůůbec o komunikaci, buď veselá, zavolej kámošce a kecej a směj se, ať ten trotl vidí, že ti je dobře a máš toho idiota na háku. Toť nejvyšší trest pro něj. Věřím, že se probere a bude líp…a když ne, tak pro jedno kvítí slunce nesvítí. :kytka: :hug:

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
14.8.15 14:45

Nn takhle se dříve nechoval…az od narození dcery…jinak stále se snažím se o tom bavit mluvit snim a většinou to pomaha tak na cca 14 dni…ale občas pozoruji že se takhle chova jeho tata k jeho mamince…jinak nepořád nevím proc je takový finančne jsme na tom hodně dobře tak v tom problém nevidim ze by mnel stre z toho on vydelava dost a ja jsem také hodně vydelava nikdy je jak zlatíčko a pak tohle ach joo..jinak

• Nahlásit
  • Citovat
20900
14.8.15 14:46

Typický příklad domácí puťky bez kousky sebeúcty. Nechá si nadávat, nechá se ponižovat, dělá pomyšlení a ještě maká na postavě, aby se milostpánovi víc líbila. A pak se ptá, jak to mají ostatní. Nechtěj to vědět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7511
14.8.15 14:48

No takhle to tedy doma opravdu nemám, i když jednoduché to není, chodíme oba do práce a doma 20ti měsíční dítko a bez hlídání, takže si to musíme nějak zařídit, jsou chvíle kdy jsme oba vyčerpaní, ale abychom spolu takhle mluvili, to opravdu ne, říct mi můj muž drž hubu, nebo že jsem blbá, tak bych balila tašky a šla pryč. Základ vztahu je respekt k druhému

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.8.15 14:48
@kdochcekam píše:
Zakladatelko a co ty uděláš, když ti řekne že seš blbá nebo ať držíš hubu? To by mě fakt zajímalo. Takže drahoušku…ty rozhodně nebudeš na toho křupana čekat doma. Vezmi prcka a jeď s ním někam s kámoškou nebo prostě na vejlet sama abys nebyla doma až se on vrátí. Doma nic nedělej. A když bude mít námitky, tak mu řekni, že to dělat neumíš pže seš blbá nebo ještě lépe nereaguj vůbec a maximálně mu řekni, že máš držet hubu, tak že nebudeš odpovídat. A zas bych jela do pryč ať začne blbeček přemýšlet. A hlavně neplač, nesnaž se vůůůůůbec o komunikaci, buď veselá, zavolej kámošce a kecej a směj se, ať ten trotl vidí, že ti je dobře a máš toho idiota na háku. Toť nejvyšší trest pro něj. Věřím, že se probere a bude líp…a když ne, tak pro jedno kvítí slunce nesvítí. :kytka: :hug:
no to ja si to líbit nenechavam jenže on pak vzdy druhý den dela jako že se nic neděje a když se mně na něco zeptal tak jsem mu rekla že říkal at drzim hubu tak že ji držím a samozřejmne jsem zase byla ta špatna že se chci prý hádat atd…
  • Nahlásit
  • Citovat
Chocoloco2
14.8.15 14:50

Tady chybi uz jen predzvejkavat veceri a hrat po vecerech panickovi manaskove divadlo, aby se nam chudak nenudil.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama