Jak ututlat oznámení těhotenství před Vánocemi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.18 20:12
Jak to vymyslet?

Ahoj, mám mozna takovy teosku divny dotaz, ale vrtá mi to hlavou :D… takže.. dejme tomu ze 1.12. zjistim, ze jsem těhotná (pozitivni tehotensky test).. rada bych to řekla manzelovi az na Vánoce formou obrazku z ultrazvuku pod stromečkem… no ale jak to do te doby ututlat? Vzhledem k tomu, ze se snažíme a vi kdy mam mit MS a navic je tu ještě takova věc, ze mame takovy zvyk, že kazdy vikend si spolu rozdelavame lahvinku vina a povidame si… dá se to vůbec? Vino bych asi jeste nejak okecala, ale do toho ta MS, no urcite mu to prijde minimalne divný všechno a ja bych rada aby nepojal žádné podezření :D

PS, jo resim neco co ani nevim, jestli bude, ale prostě jsem se nad tim ted tak zamyslela a nenapada me pořádné řešení :)

Přečtěte si článek: Jak oznámit těhotenství

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Monchichik
Kelišová 5335 příspěvků 13.11.18 20:15

No tak dělej, že si normálně MS dostala, to nemůže vědět, že ne.

vertunka
Závislačka 4707 příspěvků 13.11.18 20:17

MS bych předstírala, to se dá lehko. Ale to vínko nevím no…Nějak si nedokážu představit, že si opravdu někdo každej víkend dáva láhev vína :roll:.

Yasmina21
Kecalka 445 příspěvků 13.11.18 20:18

A co říct, že jsi MS normálně dostala? Nijak se nedozví, že to není pravda. Budeš mu ale muset zalhat. S vínem to okecat.

Pennya
Ukecaná baba ;) 1288 příspěvků 6 inzerátů 13.11.18 20:18

Jako utajit ms mi přijde lehčí než než tu lahvinku vína..ale tak skleničku si dát mužeš a pak třeba řekneš že jste vybrali špatnou lahev a víc si nedáš protože ti nechutná? V prvních týdnech prý sklenička neuškodí..
No a ms, prostě rozbaluj tampony/vložky, vyhazuj obaly, ..jestli je v tomhle všímavý. dělej vše co o ms děláš..Pokud do té doby nezačneš zvracet tak to pujde :-D

Pennya
Ukecaná baba ;) 1288 příspěvků 6 inzerátů 13.11.18 20:20

nebo si dáš sklenku, a o druhé sklence ho pošleš do kuchyně pro bramburky a část uleješ do květináče :-D

Baruunečka
Kecalka 126 příspěvků 13.11.18 20:22

@vertunka
Uplne nechapu ,co je na na tom přesně tak divného?

Paola21
Závislačka 3606 příspěvků 13.11.18 20:23

Nechápu to s tou MS, tak řekneš, že to máš i když to mít nebudeš, ne?

Paola21
Závislačka 3606 příspěvků 13.11.18 20:25
@Baruunečka píše:
@vertunka
Uplne nechapu ,co je na na tom přesně tak divného?

Jo to jsem taky nepochopila, jestli se to zdá @vertunka moc nebo málo :D

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2241 příspěvků 13.11.18 20:26

@vertunka a co je na lahvi vína jednou za týden tak nepředstavitel­ného? :think:

vertunka
Závislačka 4707 příspěvků 13.11.18 20:29
@Aduš8 píše:
@vertunka a co je na lahvi vína jednou za týden tak nepředstavitelného? :think:

No prostě je to pro mě jako abstinenta nepředstavitelné. Ze si někdo sedne každý víkend k lahvi. Nic víc.

monty.python
Kecalka 266 příspěvků 13.11.18 20:30

Menzes nafilmuješ v pohodě, ale já bych měla problém s nevolností a hlavně citlivostí prsů, je mi to hodně nepříjemné i při intimních chvilkách :oops: A nejsem si jistá, když 1.12. zjistíš těhotenství, že už na Vánoce budeš mít snímek z utz :think:

Paola21
Závislačka 3606 příspěvků 13.11.18 20:31
@vertunka píše:
No prostě je to pro mě jako abstinenta nepředstavitelné. Ze si někdo sedne každý víkend k lahvi. Nic víc.

Tak ono ve dvou to máš 0,35 l na osobu, tj. necelé dvě skleničky.

monty.python
Kecalka 266 příspěvků 13.11.18 20:31
@vertunka píše:
No prostě je to pro mě jako abstinenta nepředstavitelné. Ze si někdo sedne každý víkend k lahvi. Nic víc.

8o Sedmička vína pro dva lidi, to nejsou ani 4 deci na jednoho 8o

Pennya
Ukecaná baba ;) 1288 příspěvků 6 inzerátů 13.11.18 20:32

@vertunka sedmička vína pro dva lidi na jeden večer v týdnu to je pohoda, dyt to vyjde tak akorát na dvě skleničky pro každého. maličkost. :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Bez Gábi ani ránu! Biatlonisté mají Koukalovou dál na kamionu, na trati ale propadají

Český biatlon je vzhůru nohama. Ze sportu, který nedávno zažil boom, přivábil... číst dále >

Drsný souboj Muže roku s ex Robinsonkou pokračuje: „Mlátil mě a podváděl!“

Jeden z nás tady lže, ale já to nejsem! Tohle je přesně věta, kterou se ohání... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >