Jak udělat cucflek

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
29.8.19 21:32

Jak udělat cucflek

Ahoj, mám takový dotaz, možná trapný a budete si myslet že je to sranda..
Můj přítel po mně chtěl cucflek a já prostě nevím jak na to, vždy když se snažím nic z toho nevznikne a já se cítím blbě protože to zvládne i 14cti létá holka, chci se teptat jestli to taky tak někdo má a nebo mi napište prosím nějakou radu :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
691
29.8.19 21:35

Cucflek

:) pritisknout se rty a sat. Treba jako vysavac :lol: zkus si to vysavacem na ruku a uvidis :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4515
29.8.19 21:36
@Anonymní píše:
Můj přítel po mně chtěl cucflek a já prostě nevím jak na to, vždy když se snažím nic z toho nevznikne a já se cítím blbě protože to zvládne i 14cti létá holka, chci se teptat jestli to taky tak někdo má a nebo mi napište prosím nějakou radu :D

Musíš mu silně sát kůži :roll: a pokud jste dospělí a ne ti zmínění 14ti letí tak to teda opravdu je trapný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1158
29.8.19 21:37

A proč jako po tobě chtěl cucflek? Dospělej chlap? Nebo je vám 15? když mi ho přítel jednou udělal, nosila sem šátek, protože je to trapný. A to mi bylo 18.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2381
29.8.19 21:38
@Anonymní píše:
Můj přítel po mně chtěl cucflek a já prostě nevím jak na to, vždy když se snažím nic z toho nevznikne a já se cítím blbě protože to zvládne i 14cti létá holka, chci se teptat jestli to taky tak někdo má a nebo mi napište prosím nějakou radu :D

A proč ho chce? To se s ním chce někde chlubit? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
187
29.8.19 21:39

Já ho měla poprvé a napisled v 17ti a strašně jsem styděla :lol: nevím proč by to dospělý člověk chtěl naschvál :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3156
29.8.19 21:41
@Ravedd píše:
Musíš mu silně sát kůži :roll: a pokud jste dospělí a ne ti zmínění 14ti letí tak to teda opravdu je trapný

Proc? Treba to chce jako takove tetovani lasky, kam slunce nesviti.

Zakladateli, anebo ho kousni. Pri sexu si nejake te bolesti clovek nevsimne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2381
29.8.19 21:43
@BMRL píše: :) pritisknout se rty a sat. Treba jako vysavac :lol: zkus si to vysavacem na ruku a uvidis :D :D

Nebo by to s tím vysavačem mohla zkusit rovnou na něm… a na plnej výkon… když cucflek, tak pořádnej :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2379
29.8.19 21:46

Zhasni a přilep mu na požadované místo přísavku. Taky to splní účel. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18967
29.8.19 21:46

A kolik vám je? Že ty to neumíš a on chce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4515
29.8.19 21:56
@kacakaca píše:
Proc? Treba to chce jako takove tetovani lasky, kam slunce nesviti.Zakladateli, anebo ho kousni. Pri sexu si nejake te bolesti clovek nevsimne.

Tak za tetování lásky jsem to teda nepovažovala. Cucflek jsem měla jednou asi v 16ti a stejně jako většina tady jsem se za to styděla. Udělat mi někdo cucflek v dospělosti tak s ním asi dlouho nepromluvim :lol: a asi ani nic neřeknu kdyby se stalo v zápalu vášně ale úmyslně dělat cucflek mi prostě přijde trapný :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4515
29.8.19 22:04

https://www.google.com/…flek%3famp=1

A tady máš návod i s obrázky :nevim: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1907
29.8.19 22:07

To je trapný, to se nenosí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21620
29.8.19 22:27

Ja bych mu krom cucfleku udelala rovnou i ohýnek na zapesti i u korene pindoura, kdyz na to prijde a jako bonus pupendo a poradnyho buraka nad krkem na rozloucenou… :mrgreen:

Zakladatelko prozrad kolik vam obema je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4515
29.8.19 22:28
@Hanka1 píše:
Ja bych mu krom cucfleku udelala rovnou i ohýnek na zapesti i u korene pindoura, kdyz na to prijde a jako bonus pupendo a poradnyho buraka nad krkem na rozloucenou… :mrgreen:Zakladatelko prozrad kolik vam obema je?

tak teď jsem se fakt pobavila :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat