Nechci rodit přirozeně. Jak uhrát císaře?

Anonymní
16.11.15 17:49

Jak uhrát císaře?

Kromě výtoku nemám žádné problémy, jen málo přibývám na váze, přibrala jsem jen 4 kila za těhotenství. Jsem celkově velmi hubená a nechci rodit přirozeně. Jak uhrát císaře? Můžu si stěžovat na úzkou pánev? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13700
16.11.15 17:51

Nedělej to, budeš litovat. Porod je pro každou ženu jedním z nejsilnějších zážitků a i pro dítě je mnohem lepší, když se narodí přirozenou cestou. Ano, bolí to, ale stojí to za to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70146
16.11.15 17:53
@Anonymní píše:
Můžu si stěžovat na úzkou pánev? Děkuji

No, stěžovat si na ní můžeš… ale to je tak asi všechno. Nejjistější způsob jak uhrát císaře je za něj někomu zaplatit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7500
16.11.15 17:54

Dítě chceš a nechceš rodit… :roll:
Já tohkle nějak nechápu, hlavně z lékařského hlediska

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.11.15 17:54

@Petrolka opravdu nechci, možná to zní sobecky, ale nechci být potrhaná dole. Myslím, že horší bolest být nemůže. Bolí mě jen gynekologické vyšetření a mám obavy, že bolest porodu bych nezvládla. Navíc jsem viděla dokument Pět zrození a to mě jen přesvědčilo, že přirozeně nechci. Poté se bojím, že porodem se mi zanese e coli, kam nemá, což se často děje. S e colí jsem si užila také své…

• Nahlásit
  • Citovat
13232
16.11.15 17:55

Jestli to chces s duvodu bolesti tak to nedelej. Cisar boli, pekelene boli!! Boki te to jeste nekolik dnu, kazde vstavani. A samozrjeme Ti to komplikuje peci o miminko. Prvni den nebudes mit silu se o nej starat, ty budes pokud to nema tva porodnice jinak lezet na pooperacnim a miminko bude u sester :nevim:

Do tohodle jabych bezduvodne nesla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48766
16.11.15 17:56
@Anonymní píše:
Kromě výtoku nemám žádné problémy, jen málo přibývám na váze, přibrala jsem jen 4 kila za těhotenství. Jsem celkově velmi hubená a nechci rodit přirozeně. Jak uhrát císaře? Můžu si stěžovat na úzkou pánev? Děkuji

no říct to můžeš ale když tě řeknou že je to ok? Dítě dle utz má velkou hlavu, hodně vysokou váhu? Pokud jsi zdravotně ok tak asi těžko :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.11.15 17:56

@Elen8 z důvodu bolesti jen, nevím proč, ale přirozený porod na mě působí více bolestivě. Nezažila jsem tak nevím. Ale mám obavy z přirozeného, z císaře ne, protože to nejhorší zaspím

• Nahlásit
  • Citovat
16.11.15 17:57

Pokud opravdu budeš mít malou pánev na hlavičku, jistě Ti to poradí sami, rodit císařem.

Jinak to můžeš „uhrát“ na hlavu, že máš z porodu fobii, nebo si to zaplatit.

Ale myslím, že bys to dělat neměla. Spíš si najít porodnici, kde budeš moct porodit tak, jak chceš, a budeš jim věřit, že to dobře dopadne.

On ani ten císař není žádná legrace: hlavně z hledika rekonvalescence. Líbí se mi tu jeden čerstvý deníček: maminka to popisuje dost brutálně, že to bylo fakt zlý, bolest veliká - a končí slovy „no ale jsem ráda, že to tak dopadlo, už večer jsem o tom nevěděla“. Když porod probíhá dobře (a to se dá zkusit „pojistit“), je rozhodně lepší rodit vaginálně.

EDIT: citace z deníčku: I když to na někoho z vás může působit stylem, že mě hrozně trápili a sekce by byla lepší, věřte mi, že nebyla. Hned ten den večer už jsem mohla normálně chodit a nic mě nebolelo. Nepotřebovala jsem nic na bolest a hned kolem jedné už přišla moje rodina podívat se na nového člena rodiny! :)

Příspěvek upraven 16.11.15 v 17:58

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.11.15 17:58

@Markéta80 odhad váhy je 3 kila u mimča. Já když vidím svojí postavu, tak prostě mám obavy, že přirozený nezvládnu, jsem hrozně vychrtlá. A bolest snáším velice špatně

• Nahlásit
  • Citovat
6582
16.11.15 17:58

Jedině snad přes psychiatra :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13232
16.11.15 18:05

Ja to chapu. Pokud je to tak ze bych kvuli bolestem nespala, porad se jen nervovala ta to rekni u lekare. A uvidis.

Jen pak nebud prekvapena ja byla. Cisar byl akutni male prestavalo pracovat srdicko. A opravdu jsem byla bolesti prekvapena a nechapala, myslela jsem ze jsem se vzbudila na sale a zrovna me rezaji. Prvni vstavani atd 8o no jak uz jsem psala bezduvodne bych do toho nesla.

Hlavne i jak dlouho nez se da clovek poradne dohromady.

Predstav si ze budes mit treba porod jak pohadku. Kontrakce krasne prodychas a za par zatlaceni bude ditko venku a ty to vymenis za jizvu na brise, bolesti x dnu..

Vetsina zen rekne, ze jak dostane ditko do rukou uz o bolesti nevim po cisari se vi jeste hodne dlouho…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.11.15 18:05

Co zkusit potvrzení psychiatra, že máš panický strach z porodu? Některé porodnice se císaři z psychických důvodů zas tak nebrání. Já jsem císaře na přání měla, domluvila jsem se se známým doktorem a opravdu si nemůžu stěžovat, ano prvních pár dní po operaci to bolí, ale nepřišlo mi to zas tak hrozné, za dva dny mě to bolelo asi tak jako namožené břišní svaly. Nelituju toho, šla bych do toho znova.

• Nahlásit
  • Citovat
13232
16.11.15 18:06

Jo a to nejsem zadna bolistka a myslim si ze bolest snasim dobre. Kontrakce jsem zvladala v pohode. Sprcha, balon, predklo to se krasne dalo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.11.15 18:08

Ja jsem take hubena a rodila jsem dvakrat prirozene. Nesla bych do cisare dobrovolne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama