Jak vtipně říct, že rodím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bídžej
Kecalka 118 příspěvků 1 inzerát 24.01.18 08:54
Jak vtipně říct, že rodím

Ahoj holky, hledám inspiraci - už to mám za pár a ráda bych věděla, jak jste která sdělila své polovičce, že se dítě chystá ven. Ráda bych to pojala nějak vtipně, ale aby z toho manžel neměl infarkt (poslední dny trochu plaší). Jak to tedy bylo u vás? A co na to chlapi? :D

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9146 příspěvků 24.01.18 09:04

Přijel z práce, rekla jsem mu, ze mam kontrakce po čtyřech minutach a ihned jedeme. Po jeho dotazu - to jako vazne hned? - jsem zarvala ano a jeli jsme. To byl uz druhy porod, první byl vyvolavany, tak to mne jen v klidu odvezl do porodnice. Nic bych nevymyslela, uvidíš podle situace. Jestli bude od zacatku kontrakci s tebou, tak to stejne pozná a jestli mu budeš volat, tak bych mu to jen v klidu řekla a domluvila se v kolik muze byt u tebe

Anna85
Kecalka 278 příspěvků 24.01.18 09:04

No nevim jestli budes mit chut vtipkovat az to na tebe prijde :D

Verun83
Echt Kelišová 8432 příspěvků 33 inzerátů 24.01.18 09:05

Ahoj, praskla mi voda, tak pojed domu.

Fakt me nenapadlo v te chvili jeste neco navic vtipnyho vymyslet.

vertunka
Závislačka 4368 příspěvků 24.01.18 09:09

Prvorodicka? Myslim, ze az budes OPRAVDU rodit, tak na vtipky nebudes mit moc naladu :mrgreen: :mrgreen:.

Bídžej
Kecalka 118 příspěvků 1 inzerát 24.01.18 09:09

Holky díky za reakce. Je mi jasné, že až to přijde, tak budu mít asi jiné starosti, ale pořád ve mně hlodá nezbedný šotek :lol:

vertunka
Závislačka 4368 příspěvků 24.01.18 09:10
@Bídžej píše:
Holky díky za reakce. Je mi jasné, že až to přijde, tak budu mít asi jiné starosti, ale pořád ve mně hlodá nezbedný šotek :lol:

Neboj. To te prejde :lol:.

Uživatel je onlineFima
Nadpozemská drbna 29147 příspěvků 15 inzerátů 24.01.18 09:11

Já myslím, že až to skutečně přijde, tak vtípky budou to poslední, co Tě bude napadat. :lol: U nás teda vtipného nebylo nic. První dítě šlo indukcí, takže jsem vylezla v porodnici z ambulance a manželovi oznámila, že zítra nastupuji k porodu. Druhé dítě šlo spontánně a velmi rychle, nebyla jsem si vůbec jistá, jestli je to už ono a kdo mě přesvědčoval k odjezdu do porodnice byl naopak manžel. Třetí dítko šlo plánovaným císařem, ale naplánovali mi ho ze dne na den několik dní po termínu a po opuštění ambulance porodnice jsem volala manželovi do práce, ať si domluví na toho a toho volno, že jdu na císař. Nic k popukání. :nevim:

Bídžej
Kecalka 118 příspěvků 1 inzerát 24.01.18 09:11

@vertunka
Nojo, takže to nakonec bude „Ježíši Kriste jedem praskla m voda ale HONEM!!“? Jsem se toho trochu obávala, ale co kdyby :mrgreen:

Příspěvek upraven 24.01.18 v 09:15

Bídžej
Kecalka 118 příspěvků 1 inzerát 24.01.18 09:14

@Fima
To chápu, samozřejmě pokud to je planovane nebo jakkoliv „akut“, tak není prostor :? :,(

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9146 příspěvků 24.01.18 09:14

@Bídžej většině žen praskne voda az během porodu. Takže to spíše bude sledování intervalu kontrakci v aplikaci a pak oznámení - uz jsou po pěti, jedeme. Sice nuda, ale dost pravděpodobná :lol:

Sněženka25
Závislačka 3856 příspěvků 43 inzerátů 24.01.18 09:16

Vtipně jsem to fakt neoznámila…ale když jsem po bytě pobíhala se stehnama přilepenýma na sobě jak kačer, aby mi netekla voda všude, tak to prý vtipné bylo dost :-D

Bídžej
Kecalka 118 příspěvků 1 inzerát 24.01.18 09:17

@Tichošlápek
Hm, žádná estráda :lol: ale tak aspoň vím, že nemá smysl vymýšlet teletiny :D

Bídžej
Kecalka 118 příspěvků 1 inzerát 24.01.18 09:18

@Sněženka25
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: úplně to vidím

Emimin7
Kelišová 7226 příspěvků 24.01.18 09:20

Co treba: Chystam se do porodnice, jedes se mnou?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama