Jak vyčistit bílé tričko

Anonymní
16.1.20 18:30

Jak vyčistit bílé tričko

Ahoj holky, asi neobvyklý dotaz, ale potřebovala bych nějaké typy a triky na to jak se zbavit čmouhy z bílého trička. Máme pejska a už 2× se stalo, že přiběhnul ze zahrady (takže měl trošku špinavé packy, od bláta nebo hlíny, ale nic jako extrémního) a skakal na mě radostí, no a měla jsem na sobě pokaždé bílé triko (a to že jich mam fakt málo :roll: ). No bylo špinavé takže jsem to hodila do pračky a nezmizelo to. Nechápu jak je to možné, když vyčistím krev a dokonce mi jednou obsluha v restauraci na bílou halenku vylila rybízovej džus a všechno jsem pokaždý vyprala. Jsem z toho docela nešťastná, jsou to má oblíbená trička. To jedno je docela ok, to tam mam takovou malou skrvnu, která nejde na první pohled vidět. Ale to druhé tam má dost sytou čaru velkou. Co s tím? Předem děkuji. Teď je nechávám odmočit v jelenu. :,( :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
16.1.20 18:31

*tipy :D Omlouvám se

• Nahlásit
  • Citovat
5383
16.1.20 19:06

V DM drogerii maji odstranovac skvrn z bileho pradla, nechas pres noc namocit v roztoku a skvrny jsou pryc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
595
16.1.20 20:06

Já kupuju v DM takový kyblíček a je to přímo na bílé prádlo. Je to ta jejich značka Denkmit nebo tak nějak :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
771
16.1.20 20:08

Zkus žlučové mýdlo :) za mě paráda a zatím dalo vše co jsem potřebovala dolů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1489
16.1.20 23:16

Agent od Eurony ;)