Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Hory jsou sice trochu dál, ale krasne místo k žití jsou Pardubice.
Děkuji za typy
![]()
V Pardubicich jsem byla a vážně se mi to město líbí, jenže jak říkáš, hory jsou o dost dál a já bych je chtěla blíž. Říkám si, že by mohl být i dost pěkný Vsetín ![]()
Není tu náhodou někdo ze Vsetína??? ![]()
@Micilin píše:
Hory jsou sice trochu dál, ale krasne místo k žití jsou Pardubice.
Souhlasim, Pardubice jsou top
Mam odtamtud celou rodinu. Bohuzel uz jsou drahy pomalu jak Praha.
Pokud můžu radit, Vsetínsko ne. Mzdove ohodnocení bude určitě nižší, než jste zvyklí.
Rychnov nad Kněžnou - hory blízko a nejnižší nezaměstnanost v republice
My jsme se z Prahy přestěhovali do Rožnova pod Radhoštěm, hodně pracovních příležitostí je zde v turistickém ruchu. Na sjezdovce jsme za dvacet minut, město je prakticky v horách, není to zapadakov ale zároveň se zde lidi znají - a ne až tak osobně aby se pomlouvali. (nebo snad doufám že nepomlouvaji mě
) Naprosto mi to zde vyhovuje a doufám, že tady budeme bydlet až do konce ![]()
@Anonymní píše:-------------------------
Děkuji za typy![]()
![]()
V Pardubicich jsem byla a vážně se mi to město líbí, jenže jak říkáš, hory jsou o dost dál a já bych je chtěla blíž. Říkám si, že by mohl být i dost pěkný Vsetín
Není tu náhodou někdo ze Vsetína???
Jo tam hledám teď práci, kdyby něco klaplo, neváhám ![]()
Rožnov je krásný!
Mě se líbí Jihlava, Tišnov… Obojí má poblíž nějaké fabriky. Tišnov je o dost menší. Dobrá dostupnost do Brna, kolem hromada kopců a míst na výlety.
Rožnov je taky super ![]()
Rožnov je mi mnohem sympatičtější, než Vsetín.
Držím palce vám všem, kteří stěhování uvažujete.
Ahoj,

Chci se přestěhovat a ráda bych úplně změnila prostředí a místo, kde žiji. Momentálně žiji v jednom městečku poblíž Ostravy. Ráda bych se přestěhovala na nějaké pěkné místo, kde je dostatek pracovních příležitostí(nejaká průmyslová zona) a zaroveň to neni daleko od hor, které zbožňuji. Napadá Vás nějaké místo??? Děkuji