Pěkné místo v ČR kam se odstěhovat

Anonymní
15.1.20 08:07

Pěkné místo v ČR kam se odstěhovat

Ahoj,
Chci se přestěhovat a ráda bych úplně změnila prostředí a místo, kde žiji. Momentálně žiji v jednom městečku poblíž Ostravy. Ráda bych se přestěhovala na nějaké pěkné místo, kde je dostatek pracovních příležitostí(nejaká průmyslová zona) a zaroveň to neni daleko od hor, které zbožňuji. Napadá Vás nějaké místo??? Děkuji :mavam: :think:

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1869
15.1.20 08:08

Sumperk

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2015
15.1.20 08:23

Hory jsou sice trochu dál, ale krasne místo k žití jsou Pardubice.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32929
15.1.20 08:27

Nový Jičín

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.1.20 08:28

Děkuji za typy :) :* :palec:
V Pardubicich jsem byla a vážně se mi to město líbí, jenže jak říkáš, hory jsou o dost dál a já bych je chtěla blíž. Říkám si, že by mohl být i dost pěkný Vsetín :)
Není tu náhodou někdo ze Vsetína??? :think:

  • Citovat
  • Upravit
3392
15.1.20 08:28
@Micilin píše:
Hory jsou sice trochu dál, ale krasne místo k žití jsou Pardubice.

Souhlasim, Pardubice jsou top :palec: Mam odtamtud celou rodinu. Bohuzel uz jsou drahy pomalu jak Praha.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
950
15.1.20 08:46

Pokud můžu radit, Vsetínsko ne. Mzdove ohodnocení bude určitě nižší, než jste zvyklí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
608
15.1.20 08:49

Šumperk, ou je!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1186
15.1.20 08:52

Rychnov nad Kněžnou - hory blízko a nejnižší nezaměstnanost v republice

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
209
15.1.20 09:00

Liberec :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
519
15.1.20 09:01

My jsme se z Prahy přestěhovali do Rožnova pod Radhoštěm, hodně pracovních příležitostí je zde v turistickém ruchu. Na sjezdovce jsme za dvacet minut, město je prakticky v horách, není to zapadakov ale zároveň se zde lidi znají - a ne až tak osobně aby se pomlouvali. (nebo snad doufám že nepomlouvaji mě :think:) Naprosto mi to zde vyhovuje a doufám, že tady budeme bydlet až do konce :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
199
15.1.20 09:17
@Anonymní píše:
Děkuji za typy :) :* :palec:
V Pardubicich jsem byla a vážně se mi to město líbí, jenže jak říkáš, hory jsou o dost dál a já bych je chtěla blíž. Říkám si, že by mohl být i dost pěkný Vsetín :)
Není tu náhodou někdo ze Vsetína??? :think:
-------------------------
Já jsem ze Vsetína, momentálně bydlím 15km od směr Velké Karlovice. Pracuji přímo ve Vsetíně. Jestli jde o vyšší plat, je možné dojíždět do Zlína. Hodně lidí ze Vsetína to tak dělá. Prostředí je tu moc hezké, cyklostezky, lyže, koupaliště, spousta ZŠ, SŠ. Dříve jsem chtěla do většího města, ale nakonec zůstávám a i do budoucna pro děti si myslím, že je to ideál.
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.1.20 09:17

@krukynka

Jo tam hledám teď práci, kdyby něco klaplo, neváhám :)))
Rožnov je krásný!

  • Citovat
  • Upravit
1224
15.1.20 09:24

Mě se líbí Jihlava, Tišnov… Obojí má poblíž nějaké fabriky. Tišnov je o dost menší. Dobrá dostupnost do Brna, kolem hromada kopců a míst na výlety. :nevim: Rožnov je taky super :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
950
15.1.20 09:31

Rožnov je mi mnohem sympatičtější, než Vsetín.

Držím palce vám všem, kteří stěhování uvažujete.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný