Jak vyjádřit vděk?

205
20.5.21 21:54

Jak vyjádřit vděk ?

Dobry večer.
Jdu za vámi s prosbou o radu.

Mám dobrého kamaráda už 3 roky ve vegetativním stavu, tudíž se o něj doma stará jeho máma, protože on jen leží a nereaguje na nic.

V minulosti se ke své mámě kamarád nechoval hezky a neměli ideální vztah. Od té osudné nehody se jeho máma vzorně stará a nikdy by to s nim nevzdala. Pořád doufá ve zlepšení a nějaký posun.

Ráda bych ji vyjádřila dárkem, že jsem ji moc vděčná za to co dělá a vzdala se svého osobního života aby mohla být s nim doma.
Jsem si jistá, ze i kamarád by ji chtěl udělat radost a vyjádřit vděk za to, vše co pro něj dělá.. Slovně ji děkuji pokaždé když se vidíme.

Napadlo mě, že bych ji darovala triko s nápisem,, báječná ženská,, nebo tak něco.

Co si myslíte? Je to blbost dávat dárek? Mám se na to vykašlat? Popřípadě poraďte co by jste dělali vy..

Děkuji. :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
17401
20.5.21 21:58

Tričko s nápisem „mám syna zeleninu a tohle je všechno co jsem dostala“ není úplně ideální, zejmena pokud si nejsi naprosto jistá, že dotyčná opravdu miluje trička s humornými nápisy.

To už jí spíš nabídni, že na víkend převezmeš peči, ať může vypadnout a odpočinout si. Nebo nějakou pomoc s vyřizováním papírů, sháněním někoho na výpomoc a podobně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9663
20.5.21 22:01

Tricko s takovým nápisem mi připadá jako totální kravina a kýč sorry. Udělala bych ji asi nějakej dárkovej balicek s potravinami a napsala k tomu osobni poděkování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2009
20.5.21 22:01

Naprosto vše se dá vyjádřit květinou (a nemusí být nutně řezaná). Ale ještě větším dárkem by mohl být odpočinek, po který ji někdo zaskočí. Věřím, že toho má „plné zuby“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
945
20.5.21 22:08

Tričko? Ne.
Ale odpočinek jak říkají holky je supr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
227
20.5.21 22:09

Dať dar nie je blbosť. Len to tričko by som zamenil za niečo užitočnejšie.
Akostným gréckym olivovým alebo tunajším tekvicovým olejom určite potešíš. Síce sú drahšie, no pri vyjadrovaní vďaky ide prednostne o kvalitu a za tú sa platí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4003
20.5.21 22:50

Pozvat treba kadernici domu, nebo masaz doma. Neco, co si nemuze doprat, protoze nemuze treba z domu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
745
20.5.21 23:20

Zkusila bych z ní při konverzaci nenápadně vymámit, co by jí udělalo radost. Tričko s nápisem bych osobně nedala nikomu, přijde mi to trochu trapné a takové… neosobní. Když už tričko, tak nějaké pěkné, v jejím stylu. Ale opravdu bych zkusila najít něco, co konkrétně ji potěší. Velmi pravděpodobně to ani nebude nic materiálního.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
375
20.5.21 23:25

Mně by se to triko líbilo a ráda bych ho nosila. K tomu tričku bych ji ještě dala poukaz na masáž večeři atp a v době kdy tam půjde bych (pokud bych to dovedla) hlídala syna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
205
20.5.21 23:31

Hlídat bohužel nemůžu. Neměl by mi kdo hlídat mého syna..
Ale ty vlasy jsou skvělý napad. Sama jsem kadeřnice.. že mě to nenapadlo.. 🙂 díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12782
21.5.21 01:34
@Veri.sta píše:
Hlídat bohužel nemůžu. Neměl by mi kdo hlídat mého syna..
Ale ty vlasy jsou skvělý napad. Sama jsem kadeřnice.. že mě to nenapadlo.. 🙂 díky

Tak muzes i se synem, ne.
Pravidelny zaskok ji pomuze nejvic. Jestli jsi na rodicaku, mas na to cas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7539
21.5.21 07:01
@Veri.sta píše:
Dobry večer.
Jdu za vámi s prosbou o radu.

Mám dobrého kamaráda už 3 roky ve vegetativním stavu, tudíž se o něj doma stará jeho máma, protože on jen leží a nereaguje na nic.

V minulosti se ke své mámě kamarád nechoval hezky a neměli ideální vztah. Od té osudné nehody se jeho máma vzorně stará a nikdy by to s nim nevzdala. Pořád doufá ve zlepšení a nějaký posun.

Ráda bych ji vyjádřila dárkem, že jsem ji moc vděčná za to co dělá a vzdala se svého osobního života aby mohla být s nim doma.
Jsem si jistá, ze i kamarád by ji chtěl udělat radost a vyjádřit vděk za to, vše co pro něj dělá.. Slovně ji děkuji pokaždé když se vidíme.

Napadlo mě, že bych ji darovala triko s nápisem,, báječná ženská,, nebo tak něco.

Co si myslíte? Je to blbost dávat dárek? Mám se na to vykašlat? Popřípadě poraďte co by jste dělali vy..

Děkuji. :*

Tričko vážně ne! Jak tu píšou nabídka, že za ní zaskocis, aby si odpočinula by ji potěšila asi nejvíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1451
21.5.21 07:23

Ona je u něj uvázaná jak pes u boudy už tři roky a ty jí chceš dát tričko :roll: Co takhle diplom nebo titul zasloužilé všeumělkyně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36013
21.5.21 07:43

@Veri.sta Nabídni ji, že ji na den zastoupis. To bude nejlepší dárek. Tričko by mě leda naštvalo. Pomoz jí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1406
21.5.21 07:45

I když k ní neměl dobrý vztah, pořád je to její syn… tohle by udělala každá máma, myslím, že děkování není na místě, připadá mi to, jako bys obrátila role, přivlastnila si ho a ji považovala za někoho cizího kdo chodí pomáhat a proto ji děkuješ - je to divný :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat