Jak vyléčit bolest v krku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sabuskasabka
Kecalka 190 příspěvků 27.10.14 17:30
Jak vyléčit bolest v krku?

Ahoj, nemohly byste mi poradit, co dělat s bolestí v krku? Není to tak hrozné, spíš takové škrábání, ale někdy to bolí docela hodně, třeba v noci. Bolí mě to už víc, než týden, byla jsem i na neschopence, brala antibiotika, zkoušela pastilky z lékárny, vincentku, čas s citronem, všechno možné, ale nic mi nezabírá. Doktorka mi neschopenku ukončila s tím, že mám kloktat, jenže to já moc neumím. Brala mi i stěry 2× a pokaždé byly v pořádku, tak nevím. Nemáte náhodou nějaký tip, co s tím? :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
janher
Kecalka 438 příspěvků 27.10.14 17:35

Dát na zábal měkký tvaroh a zavázat na krk, mě občas pomůže když to není na antibiotika.

Bjustřík
Extra třída :D 13382 příspěvků 27.10.14 17:37

Co zkusit pít odvar ze zázvoru? Ikdyž ten asi není vyloženě na krk.. ;), v lékarně lze si objednat něco jako sůl, je to slabounká sůl, myslím s mentolovou příchutí či co to je, před časem jsem ji měl rovněž..,rozmýchá se drobátko s vlažnou až teplou vodou, samozřejmě nepolknout ji to pak.. :poblion:

Bjustřík
Extra třída :D 13382 příspěvků 27.10.14 17:39

Což ten tvaroh je dobrý tip, pamatuji si když ho mamka dříve dávala ml. bráchovi na hrudník včetně cibule-ale to byl pak v pokojíku smrad… :? :D

janher
Kecalka 438 příspěvků 27.10.14 17:43

@Bjustřík jojo nám to taky dávala mamka, na hrudník prej nám dávala psí sádlo na orůdušky.

Bjustřík
Extra třída :D 13382 příspěvků 27.10.14 17:45

Tak tvaroh, cibule případně to sádlo zřejmě vytahuje horkost… 8),jinak ale k věci..,těžko radit ohledně bolesti v krku-když nepomohli ani antibiotika… :(

veria
Generální žvanilka 24645 příspěvků 1 inzerát 27.10.14 17:58

Mne pomáhá Jox ten hnusnej hnědej sprej. Atb taky ne. Oni nemaji na co pomáhat kdyz ve steru nic neni.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17755 příspěvků 10 inzerátů 27.10.14 18:04

@sabuskasabka Mě pomáhá tantum verde sprej a obyčejné „bonbony“ anticol nebo černé hallsky. A pití čaje z čerstvého zázvoru.
Pokud tě škrábe v noci nebo po ránu, tak zvlhčit vzduch v ložnici.

mamkasl
Kelišová 6356 příspěvků 27.10.14 18:24

@sabuskasabka na bolest krku mi pomohl prieznitzový zábal na noc + stříkat stopangin

minoe
Závislačka 4005 příspěvků 27.10.14 18:27
@mamkasl píše:
@sabuskasabka na bolest krku mi pomohl prieznitzový zábal na noc + stříkat stopangin

a jak si provedla ten zábal?

mamkasl
Kelišová 6356 příspěvků 27.10.14 18:38

Dám plenu, studený kapesník a zavážu krk…když jsem byla malá, tak máma dávala mezi to ještě igelitový pytlík, aby se to zapařilo…za dvě noci jsem byla bez bolesti, tak jestli to zkusíš, tak by to mělo také přejít ;)

minoe
Závislačka 4005 příspěvků 27.10.14 18:40

:think: chybí tam jedna vrstva - ta která produkuje teplo

mamkasl
Kelišová 6356 příspěvků 27.10.14 18:44

@minoe tak to je snad zastoupeno tou suchou plenou a zdroj tepla je krk :-)

Příspěvek upraven 27.10.14 v 22:21

pomeranca
Extra třída :D 10705 příspěvků 27.10.14 21:55

Na škrábání v krku mám oblíbené teplé mléko s medem a kousíčkem rozpuštěného másla. A cumlat česnek, ale to je pro silné nátury :mrgreen:

Bjustřík
Extra třída :D 13382 příspěvků 27.10.14 23:57
Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

„Všichni mě uráželi! Měl jsem trému, teď je ze mě introvert,“ vzpomíná Ondřej na Taxík

Před několika lety sympatického Ondřeje napadlo, že zkusí štěstí v televizní... číst dále >

Kdo byl Jack Rozparovač? Britští vědci prý potvrdili, že vraždil polský přistěhovalec

Největší záhada kriminální historie je možná definitivně rozluštěna.... číst dále >