Šetrná očista střev

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hehehe
Extra třída :D 11593 příspěvků 26.10.14 20:06
Šetrná očista střev

Hezký večer,

chtěla bych poprosit o tip, jak šetrně, ale přesto účinně vyčistit střeva. Šetrně píši proto, že nejsem schopná jít do něčeho takového jako je šankaprakšalána nebo třeba i třídenní dieta jen s rýží - asi bych se při ní úplně ztratila. :lol: Určitě bych ale chtěla přírodní cestou, buď bylinky, nebo úprava stravy. Máte někdo zkušenosti? Co a jak a kdy přesně? ;)
Díky. :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
laducha
Generální žvanilka 22177 příspěvků 26.10.14 20:15

Vloni jsem mamce koupila tuhle knížku, zkus po ní mrknout.
Jsou tam různé očisty, půsty, léčení jídlem…
http://knihy. heureka. cz/je-mozne-zit-150-let/#utm_medi­um=cpc&utm_sou­rce=google&ut­m_campaign=Dy­namicke-reklamy&utm_ter­m=_inurl:knihy. heureka. cz&gclid=CN6F­sc2Cy8ECFavpwgod­MU4APA

Mamka jí zdravě už hodně let, táhne jí na 70. Troufám si říct, že na svoje roky vypadá dobře, je plná energie, akční, kam já se na ni hrabu.

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.14 20:18
@anairda píše:
Hezký večer,chtěla bych poprosit o tip, jak šetrně, ale přesto účinně vyčistit střeva. Šetrně píši proto, že nejsem schopná jít do něčeho takového jako je šankaprakšalána nebo třeba i třídenní dieta jen s rýží - asi bych se při ní úplně ztratila. :lol: Určitě bych ale chtěla přírodní cestou, buď bylinky, nebo úprava stravy. Máte někdo zkušenosti? Co a jak a kdy přesně? ;)
Díky. :kytka:

zajit si na klystýr :pankac: :D znam hodne lidi co na nej preventivne chodi a jak jsou spokojený pak a i Dr to doporucuji jednou za cas :pankac:

eseta
Neúnavná pisatelka 16939 příspěvků 26.10.14 20:19

A co zkusit primo neco na zpusob jako klystyr? :think:

laducha
Generální žvanilka 22177 příspěvků 26.10.14 20:21

http://knihy.heureka.cz/…let/galerie/

Znovu vkládám odkaz.

@JayLee s tím klystýrem máš pravdu, mamka si ho dělá, občas drží půsty, hodně pije zeleninové šťávy…
Jen dneska se „utrhla z řetězu“, slavili jsme narozeniny.

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.14 20:22
@laducha píše:
http://knihy.heureka.cz/…let/galerie/

Znovu vkládám odkaz.

@JayLee s tím klystýrem máš pravdu, mamka si ho dělá, občas drží půsty, hodně pije zeleninové šťávy…
Jen dneska se „utrhla z řetězu“, slavili jsme narozeniny.

jo jo jako taky jsem se divila kolik lidi kolem ma na to chodi a dobrovolne - teda nejakym to napsie Dr a neplati si ho a nejaky bez doporuceni si ho zaplati ale je to fakt zdrave :pankac:
On se da udelat i doma staci koupit tu sadu na nej :kytka:

Elilen
Neúnavná pisatelka 15977 příspěvků 26.10.14 20:22

@JayLee @eseta Máte stejný myšlenky. :D Já bych do toho teda dobrovolně nešla. Po porodu jsem stejně nepocítila žádnou změnu.

hehehe
Extra třída :D 11593 příspěvků 26.10.14 20:23

@eseta @JayLee
Klystýr právě vyčistí jen kousíček, já bych chtěla vyčistit celá střeva.

Po knížce mrknu. :palec:

hehehe
Extra třída :D 11593 příspěvků 26.10.14 20:24

@JayLee
Nebo ty myslíš nějakou tu hydrolýzu nebo jak se to jmenuje viď?
Tak to asi zase spíš něco šetrnějšího. :lol:

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.14 20:25
@anairda píše:
@eseta @JayLee
Klystýr právě vyčistí jen kousíček, já bych chtěla vyčistit celá střeva.Po knížce mrknu. :palec:

tak to pak vypustní hadici od pracky do kaďáku si dát a zapnout prgram ostredovaní :mrgreen: :mrgreen:
ne jen sranda :pankac: aha tak to vic neporadim no me nepadlo jen tohle :think:

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.14 20:26
@anairda píše:
@JayLee
Nebo ty myslíš nějakou tu hydrolýzu nebo jak se to jmenuje viď?
Tak to asi zase spíš něco šetrnějšího. :lol:

co to je za vyraz? 8o 8o to vůbec nevim co si pod tim představit? :think: me napada jen snad nejakej brutální anální sex :think: :think: :D

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.14 20:27
@Elilen píše:
@JayLee @eseta Máte stejný myšlenky. :D Já bych do toho teda dobrovolně nešla. Po porodu jsem stejně nepocítila žádnou změnu.

thy jo ja se na nej tesila vic nez na dite snad :P :P :mrgreen: ta uleva byla bajecna a ještě ty dny po jsem to citila :pankac:

hehehe
Extra třída :D 11593 příspěvků 26.10.14 20:27

@JayLee
No je to průplach celých střev, dělají to kdesi asi v nemocnici, ale nevím jak je přesně ten název. :lol:

Pady2
Kelišová 6654 příspěvků 26.10.14 20:27

Něco jako hydrokolon? Já zase četla, že to vypláchne i přátelské bakterie a je nutné brát intenzivně laktobacily.

No, já na radu pana Zentricha zkusila zelený jíl, chutnalo to asi jako sádra, ale žádné extra účinky jsem nepozorovala. On tenkrát psal, že ženské záněty souvisí se zanesenými střevy…no nevím.

http://www.medicina-kosmetika-leky.cz/…y-zeleny-jil

zrzana2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.14 20:28

Psylium? lnene semínko?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Falešná sestra Aťky Janouškové na Zindulkově pohřbu: Mám dostat nemovitost!

Falešná sestra Aťky Janouškové, která novinářům včera na pohřbu Aťky... číst dále >

Le Penová, Wilders a koncert Ortelu! Okamura svolal na Václavák obří SPD párty

Hodně netradiční událost bude už za necelý měsíc hostit pražské Václavské... číst dále >