Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Zajímali by mě Vaše názory na malbu v podkroví. Vylíčit celou místnost včetně zkosu? nebo pouze boční strany a zkosy ponechat bílé. Případně foto ![]()
My máme vsude bílou. Výrazne barvy bych dala spíše na rovné plochy, my asi budeme syté malovat pod sikminou. V dětském pokoji bude světle vymalovana i sikmina. Myslím, že syté tmave barvy na sikmine prostor optický zmenší a stlačí. Je to o vkusu, já mám ráda světlo. A ještě máme v plánu tapety.
My máme stěny i kosé plochy broskvovou barvou a strop bílý. Přítel nejdřív chtěl i strop broskvový, ale přemluvila jsem ho a pak sám uznal, že je to lepší, prosvětlilo to místnost.
I opticky zvětšilo prostor.
@Arisek15 Určitě bych malovala jen zdi a šikminy + strop nechala bílé, opticky to prostor hodně zvětší. Pokud tedy nemáte tu podkrovní místnost obrovskou ![]()
Foto od nás - dětský pokoj pro kluky.
Take mame rovne steny barevne a sikminy a strop bily. Jeste teda mame vzdy jen 2 zdi barevne a 2 bile. Pokoje jsou docela male a barvy dost syte, takze kompletni vymalba by je asi opticky hodne zmensila
@LN : Ta zelená je opravdu moc pěkná ![]()
Nakonec jsme se rozhodli témeř všude pro bílou
Obývák si časem necháme obložit kamenným obkladem
a chodbu dám na zeleno.