Jak vyvolat spontánní potrat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
clostylbegytka
Ukecaná baba ;) 2273 příspěvků 07.05.19 16:27
Jak vyvolat spontánní potrat?

Ahoj, nadpis je trochu zavádějící, vim, ale nejsem blázen, co chce úmyslně potratit prosperující těhotenství.
Jde mi o to, že jsem včera večer začala potracet v 8+5tt.
Dnes ráno na ultrazvuku vacek pryč, ale ještě vysoká sliznice a granulace…Paní doktorka říkala, že by s revizi počkala, že když už krvácím, že by to mohlo jít samo. Dopoledne se přidaly slabounke kontrakce, spíš jako silná MS, ale přestávám krvácet. Jakoby všechno ustává ale ona říkala, že je tam toho ke krvácení ještě hodně ať se připravím. Nechci na revizi, když už jsem s tím potratem třeba v půlce, ale ráda bych, aby se to zase rozjelo…
Nějaké nápady? Horká sprcha? Svařené víno asi ne? Nebo bylinky? Fakt nevím…

Reakce:
Martha03
Ukecaná baba ;) 1005 příspěvků 07.05.19 16:34

Já potratila v 10tt, a to poměrně bolestivě. Krve moc nebylo. Právě proto, že jsem měla bolesti jsem ležela buď v horké vaně nebo v posteli na takové té nahrivaci dece. Krvácet jsem začala ve čtvrtek, potratila jsem v neděli navečer. Na revizi jsem nebyla, vše odešlo přirozeně. Ale nevím do jaké míry na to mělo vliv, že jsem se pořád nahřívala…

clostylbegytka
Ukecaná baba ;) 2273 příspěvků 07.05.19 16:52

Ok, děkuju.Vyzkousim.Ja se právě bála, že když už krev je, abych z vany nedostala zánět nebo tak něco…Jestli jen nesorchovat, ale to zase není tak účinné…

Martha03
Ukecaná baba ;) 1005 příspěvků 07.05.19 17:02
@clostylbegytka píše:
Ok, děkuju.Vyzkousim.Ja se právě bála, že když už krev je, abych z vany nedostala zánět nebo tak něco…Jestli jen nesorchovat, ale to zase není tak účinné…

Tak ono asi záleží kolik je krve a jak si na tom zdravotně co se týče zánětu apod. Já nikdy na gynekologicke obtíže netrpela. Pokud bych ale třeba krvacela více tak, že by se mi z toho ve vaně obarvila voda, volila bych raději tu sprchu. Můžeš si zkusit dát i to červené víno, jen trochu. Ono víš jak, každý to má jinak. Moje gynekolozka byla i překvapena, že odešlo vše, říkala, že v 80% posílá na revize a že mám být ráda. Takže asi to záleží i na těle a jeho schopnosti toto odbourat… Přeji ať to máš rychle za sebou :kytka:

Ou
Echt Kelišová 7692 příspěvků 07.05.19 17:03

Nějaký přírodní absinth - třeba žufánkův a nebo Bairnsfather - pelyněk má abortivní účinky.

Někdy pomáhají vysoké dávky vitamínu C - gramech, několikrát denně ale teda no, minimálně ledvinám to nebude dělat dobře.

Teresa.p
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 07.05.19 17:03

Nahrivat ve sprse teplou vodou, v posteli termofor nebo naplnit petku teplou vodou (ne horkou at se neoparite). nebo zehlickou na nejnizsi stupen pres deku-opatrne. urcite na to funguji bylinky nebo homeo, ale v tom se neorientuji. kdyz napr po porodu nejde placenta zkousi se stimulace bradavek…svarak z cerveneho vina-rozsiruje cevy. jinak nevim. drzte se.

clostylbegytka
Ukecaná baba ;) 2273 příspěvků 07.05.19 17:17

Děkuju za rady, něco z toho určitě zkusím. Protoze by mě to štvalo, že bych to nakonec bez revize nedala, to už jsem mohla jít rovnou…

Uživatel je onlinejezz1e
Zasloužilá kecalka 741 příspěvků 07.05.19 17:21

Horká vana, červené víno, šalvěj nebo pelyněk (ten s kilem cukru a opatrně) A nebo údajně Drags imun. Hodně štěstí v neštěstí :-(

g.sandova
Závislačka 4970 příspěvků 07.05.19 17:31

Já jsem si řekla o potratovou tabletu. Začala jsem spontánně krvácet a díky tablete jsem se docistila

m.amar
Kecalka 387 příspěvků 07.05.19 17:33

@clostylbegytka Zkus ty rady a počkej, nemusí to být hned… já spontánně potratila asi týden po zjištění neprosperujícího těhotenství a tři týdny po tom, co se embryo přestalo vyvíjet. A rozhodně málo krve to nebylo. Nebo tedy spíš spousta děložní sliznice, fakt spousta. Bylo to v takových vlnách, ale v podstatě jsem tři dny strávila ve sprše a pak jsem ještě krvácela asi tři týdny, ale zmírňovalo se to a ke konci už to bylo jen špinění, prostě jako po porodu.
Zkus fakt vydržet, tělo si často poradí samo, mně to i lékař potvrdil, že je lepší počkat. Za tři týdny jsem šla na kontrolu, jestli je pryč všechno a bylo, jinak bych samozřejmě šla na revizi taky.

clostylbegytka
Ukecaná baba ;) 2273 příspěvků 07.05.19 17:49

Děkuju, no, já s tím určitě spěchat nebudu, mám na to týden, tak snad to pomocí Vašich rad rozjezdu.Nad tou tabletou jsem taky uvažovala, ale lichli mě nějakou injekci Metyl na stažení dělohy.

g.sandova
Závislačka 4970 příspěvků 07.05.19 17:50

@clostylbegytka můžu ti říct, že jsem téměř nekrvacela, ani sliznice nevycházela. Je to individuální

Uživatel je onlineLucinka157
Kelišová 5336 příspěvků 07.05.19 23:05

Ještě mě taky napadlo, zkus maliník a kontryhel, podporují stahy dělohy a tenkrát mi je doktorka radila když jsem se jí ptala na bylinky :kytka: a já teda v průběhu těch potratových dní vypila hodně červeného vína :oops: :roll: zaprvé na smutek a zadruhé „na krvinky“ :lol: a za třetí prý to pomáhá na rozjetí krvácení :kytka: jinak mi taky někdo radil pelyněk a šalvěj ale ty jsem nezkoušela tak nevím :nevim: :roll: drž se :kytka: :hug: :srdce:

clostylbegytka
Ukecaná baba ;) 2273 příspěvků 08.05.19 06:56

Tak jo holky, takže jsem si pustila vařící sprchu, že jsem se málem opatřila, zliskala se po dvou sklenkach vína, protože jsem teď nějaký čas nepila a výsledek, že ustalo úplně vsechno :D jdu si zkusit namíchat nejakou smes z bylinek, ale myslím, že se spíš přiotrávim než že se mi ten zbytek v děloze podaří vypudit.To se určitě stane na nějakém super místě až budu muset vyběhnout z baraku, tak bude vodopád.

clostylbegytka
Ukecaná baba ;) 2273 příspěvků 08.05.19 07:03

Ale všem děkuju, že jste mi napsaly :hug: budu zkoušet postupně všechno, třeba něco zabere.Ale možná nejvíc to, že se dám do klidu a nebudu to chtít teď hned…

Váš příspěvek
Reklama