7+3tt bez srdíčka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.19 11:07
7+3tt bez srdicka

Dobry den, jsem Tehotna, 7+3tt, jelikoz mam tedy od zacatku svoji menstruace, menstruaci nepravidelnou a nemuzu tudiz ani urcit ovulacni dny, tak i stari plodu, muze byt nepresne… Od zacatku krvacim, tedy spis „spinim“, predepsan utrogestan.. plod se vyvinul, ale nema srdicko a tak me chce poslat gynekolog na potrat/vycisteni, byla jsem pro nazor u sveho obvodniho gynekologa a ten me poslal na ultr. Do nemocnice, shodli se, nema srdicko. Jeste mi tedy ani nevzal krev aby urcil hladinu hCG, prijde mi celkem unahlena reakce s potratem, mam jit 10.5..nechci se plodu vzdat, jelikoz mi prijde, pece nedostatecna… Gyneklog v nemocnici to bere jako na pase.. Moc se omlouvam za pomatenost dotazu:)) ale od 4tt jsem zatim jen ve stresu a kdyz uz byla nadeje a pozvala si me az za 3 tydny tak tohle… Dekuji za odpovedi, rady… :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
clostylbegytka
Ukecaná baba ;) 2273 příspěvků 04.05.19 11:10

Ahoj, řeším teď úplně to samé. Me teda ještě pozvali na kontrolu za týden. V 7+5 odpovídal 6+2…Taky bez srdíčka. Ja bych si asi skočila před revizi na UTZ…

Tichošlápek
Extra třída :D 14837 příspěvků 04.05.19 11:11

Před revizí ti budou dělat ještě kontrolní uz. Jestli i na něm nebude srdeční akce, tak je to asi jasné.

Kriss Tina
Extra třída :D 10778 příspěvků 04.05.19 11:13

Já bych tomu dala ještě týden, a kdyby srdíčko nebylo ani tak, tak bych to asi vzdala. Jak říkáš může to být mladší, ale to bys musela mít ovulaci buď až někdy kolem ms, nebo mít hodně dlouhé cykly :think: každopádně tě do potratu hned nutit nemůže, to je tvoje rozhodnutí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.19 11:15

@Kriss Tina prave.. Moje menstruace, trvala i 10 dni…no clovek se snazi, najit svetlo, nadeji.. :) porad doufam, ze se srdicko rozbussi :srdce:

Lucius08
Zasloužilá kecalka 866 příspěvků 04.05.19 11:17

Mě se hrozně sekli se stářím plodu… trvala bych na tom aby ti vzali krev :nevim:. Nechápu, že to neudělali. Mě ji brali hned, pak za tři, čtyři dny znova… a hned bylo jasno…

dickys
Ukecaná baba ;) 1060 příspěvků 1 inzerát 04.05.19 11:18

Před revizí ti budou dělat ještě utz. To znamená, že máš ještě týden k dobru a pokud ani potom nebude srdíčko, tak není co řešit.

ugluk
Hvězda diskuse 46754 příspěvků 04.05.19 11:19

Taky jde o velikost embrya, od určité velikosti srdíčko být musí, nepíšeš současný stav. Ale v klidu bych vyčkala, tím se nic nezkazí. Hladina hCG je nepodstatná, na utz za týden uvidíš, jak embryo poporostlo, ale pokud chápu správně, to už bdeš měsíc po pozitivním testu (pokud stresuješ od 4.tt, tedy teď tři týdny) a to už srdíčko být musí. Je ale jen a en na tobě, jak dlouho budeš čekat, nutit tě nemůžou do ničeho. Na druhou stranu třeba 4-6 týdnů po pozitivním testu už to není čekání na srdíčko, ale zda se nerozkrvácíš sama. Držím palce!

Jeanj
Nováček 4 příspěvky 04.05.19 11:21

@Lucius08 napsala jsem zname, sestricce na gyn., snad v pondeli zajdu na krev a pak jeste dalsi den pro srovnani. Clovek je tak v soku z prustupu nekterych lekaru, ze ani nema v tu chvili namitku, hlavne se mi vytvoril knedlik a bylo po slovech.. Rozlezelo se mi to v hlave a po prectneni vsech moznych prispevku jsem si rekla, ze zabojuji.

Kriss Tina
Extra třída :D 10778 příspěvků 04.05.19 11:22
@Anonymní píše:
@Kriss Tina prave.. Moje menstruace, trvala i 10 dni…no clovek se snazi, najit svetlo, nadeji.. :) porad doufam, ze se srdicko rozbussi :srdce:

Hele tak si jdi klidně na krev i sama, můžeš jít v pondělí, středu a pátek a uvidíš jestli to narůstá (mělo by to ob den dvojnasobit).

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.19 11:23

@ugluk dekuji za radu, popravde clovek to rad probere i s nekym jinym, jelikoz manzel ze me musi mit uz dost… Diky! :)

karkarka
Závislačka 3806 příspěvků 04.05.19 11:29

Kolikátého jsi mela poprve pozitivní test?;

Jeanj
Nováček 4 příspěvky 04.05.19 11:44

@karkarka 30.3 :)

lachtanice86
Echt Kelišová 8105 příspěvků 04.05.19 11:50

Hele na revizi máš jít až za tyden. Před ní udělají stejně kontrolní utz a to už by něco mělo být vidět.

Jeanj
Nováček 4 příspěvky 04.05.19 12:32

Dekuji za rady, zkusenosti :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama