Jak zabavit 9tilete holky na oslave?

2185
27.1.10 19:18

Jak zabavit 9tilete holky na oslave?

Ahoj,
moje neter bude mit narozeniny a pozve si domu asi 8 kamaradek. Uz ted ji trapi, jak je zabavi, chtela by nejakou hru, neco co by vsechny zabavilo a kamaradky odchazely nadsene :-). Mate prosim nekdo nejaky tip? Vsem bude kolem 9 let a budou to jen holky…

Dik!

Hromix

 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18639
27.1.10 20:07
 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit
50730
27.1.10 20:40

My jsme milovali Městečko Palermo :mrgreen: http://www.hranostaj.cz/hra288

Na těch stránkách je i plno dalších her..

 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit
18312
27.1.10 21:12

lacenko, taky mě hned napadl twister… A v pozdějších studentských letech jsme taky často hrávali Investice (taky se tomu říká Valné shromáždění OSN). Tam se uzavírají různé aliance, buduje se, válčí se… Něco jako Monopoly, ale v jednodušší formě.

 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit
2964
27.1.10 21:29

Co treba malovani na oblicej? Domluvit kouzelnika?

A my jsme radi hravali na sardele. Losuje se o to, kdo bude makrela, ostatni nevi, kdo to je. Napr. listecky v misce, vsechny prazdne na jednom je napsano MAKRELA. Kazdy si jeden vylosuje a pak je vsichni vrati. Pak se zhasne a makrela se nekde nenapadne schova. Vsichni ostatni jsou sardele. Chodi po byte a rikaji JSEM SARDEL, JSEM SARDEL. Jak se potkavaji, tak se ptaji SES TAKY SARDEL? Makrela jedina je zticha. Kazda sardel, ktera k ni prijde, tak se zepta - ses taky sardel? Makrela neodpovi, tak si k ni sardel prisedne a jsou zticha obe. Takhle postupne vsechny sardele najdou makrelu. Nejlip se to hraje ve velkem dome. Je legrace, kdyz pak blouma posledni sardel a nemuze najit ostatni.

Nebo takove to rolovani papirku, urcite to znas. Prvni se napise pridavne jmeno, jaky? Pak to prelozis a das dal. Dalsi napise podstatne jmeno, kdo? . Prelozis, posles dal. Dalsi je sloveso, co dela? Dalsi je kdy? Dalsi treba kde? A posledni treba „s kym“? Kdyz se to pak rozbali, lezou z toho prima blbiny (zeleny - kun - skace - v obchode - v nedeli) My se tim bavili na parbach jeste hluboko v puberte :palec:

Pak treba ZOUZLENI. To je nazev pro jakekoli sloveso. Jeden si mysli sloveso - napr. KOUPAT SE. A ostatni ho musi zjistit vyptavanim: muzes zouzlit venku? kdyz zouzlis, mas nasazeny boty? kolikrat denne zouzlis? Atd.

A posledni me napadaji mafiani. Opet listecky, ktere se tahaji. A dva ze skupiny jsou mafiani (pri mensim poctu lidi muze byt jen jeden), ostatni to nevi. Jeden je moderator. Moderator rika: „Mesto usina“. Vsichni (az na moderatora) zavrou oci. Moderator rika: „Mafiani se probouzeji“. Kdo je mafian, otevre oci, ostatni je maji zavrene. Moderator rika: „Mafiani zabijeji“ Kazdy z mafianu tise ukaze na nekoho ze „spicich“. Moderator si to zapamatuje a rika: „Mafiani usinaji“ Mafiani zavrou oci. Moderator rika: „A mesto se probouzi a mrtvi jsou Jitka a Petr“ A ted probiha diskuse, kdo muze byt mafianem. Napr. David vedle me se hybal, Eva je ospala, takze v noci nespala, atd. Mafiani samozrejme mylne navadeji na nekoho nevinneho, aby neodsoudili je. Pak se kona soud a mesto musi jednoho z lidi odsoudit ke smrti. O tom se hlasuje. Moderator pak rekne, jestli popravili nebo nepopravili mafiana. Pokud popravili, hra jde znovu dal, dokud se nepopravi druhy. Pokud popravili obcana, tak hra pokracuje dal - mesto usina, mafiani se probouzeji, mafiani vrazdi, usinaji a mesto se probouzi s dalsi mrtvolou. Kdo byli zabiti v minulem kole, uz neusinaji, na dalsim soudu se nepodileji. Muzou ale popichovat. Nesmi to ale prozradit, kdo je skutecny mafian. Hra konci bud tak, ze se podari mafiany odhalit nebo ze zvitezi mafie.

Ufff, kdyby neco nebylo jasne, pisni, upresnim :wink:

 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit
50730
27.1.10 22:20

Ta Marjančina mafie je to Městečko Palermo - akorát teda u nás mrtví museli mlčet - jednou jsou tuzí, tak nemají co popichovat a žvanit :lol: :lol: :lol:

Ještě jsem si při pohledu na naši kočku vzpomněla na hru
Malá ubohá kočičko:
Sedí se v kroužku, jeden je kočička - obchází vevnitř a sem tam k někomu přijde a začne se lísat, vrnět a řekne mňau (snaží se dotyčného rozesmát). Ten člověk pak musí „kočičku“ pohladit a říct s kamennou tváří „Ty moje malá, ubohá kočičko“. Kdo to nevydrží, mění se s kočičkou a dělá ji místo něj.

Je možné i dávat nějaké odměny (bonbóny, body) těm, co se nezasmějou, ať mají motivaci :mrgreen:

Pak je ještě dobrá Čokoláda:
Sedí se zas v kroužku, doprostřed se dá tabulka čokolády, příbor, zimní bunda (ideálně větší), čepice, rukavice (ideálně nějaké lyžařské nebo palčáky). Háže se postupně v kroužku kostkou, rychle za sebou. Komu padne šestka, jde doprostřed, musí na sebe navléct všecko oblečení, pak si vezme příbor a může si krájet čokoládu a rychle jíst (což moc nejde). Nemůže brát nebo lámat čokoládu rukama ani nijak, jenom tím příborem. Ostatní stále co nejrychleji házejí kostkou, snažíc se, aby se dotyčný k jídlu nejlépe vůbec nedostal, případně se najedl co nejmíň. V okamžiku, kdy někomu padne šestka, musí se ten uprostřed honem svlékat, ten, komu padla jde současně doprostřed a honem se zase snaží oblékat. Cílem je, co nejvíc se nacpat čokoládou - hraje se, dokud nějaká čokoláda zbývá :mrgreen: Je to fakt sranda, určitě doporučuju zařadit…
Baví to i hravé dospělé :mrgreen:

 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit
12980
28.1.10 09:03

Tak žádné konkrétní hry neporadím, ale co vím ze své zkušenosti, tak dcera pravidleně na oslavách s kámoškama hrají scénky - nějlépe hororové.. Pořád v pokojíčku nějaké vymýšlí a potom to jdou ukázat ostatním a rodičům..Hrozně se u toho nachechtají a do ted si je pamatuje. :huban:

 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit
17maja17
1.4.10 06:49

poděkování Angue

ja taky zitra pořádám narozeninovou oslavu,ale pořád jsem nemohla najít žadnou stránku,na ktere by byly nejaké super hry.A tak vám moc děkuju. :potlesk:

 • Nahlásit
 • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama